I
PL
EN

Reebok POWERUN by Runmageddon Warszawa 14.04.2018

Do startu pozostało
Dostępne formuły
- Reebok POWERUN
10 KM 10 Przeszkód 14.04

Klasyfikacja mężczyzn

Miejsce Nr Imię Nazwisko Płeć Miasto Nazwa drużyny Seria (Miejsce) Czas brutto
1 1292 Marcin Sypniewski M Poznań 09:15 (1) 00:30:07
2 444 Artur Jabłoński M Warszawa REEBOK RUN CREW 10:00 (1) 00:30:29
3 226 Petr Hradecký M Praha Reebok Run Crew CZ 09:30 (1) 00:32:05
4 675 RAFAŁ KASZA M ZIELONA GÓRA 10:30 (1) 00:32:23
5 225 Miroslav Burian M Prague Reebok Run Crew CZ 09:30 (2) 00:32:27
6 268 Tomasz Łyżwiński M Warszawa 09:30 (3) 00:33:40
7 233 Karol Ostapczuk M Warszawa runnersclub.pl Warszawa 09:30 (4) 00:34:17
8 10 Kamil Pupkowski M Skwierzyna Algraf Race Team 09:00 (1) 00:34:48
9 1255 Mariusz Żak M Radom 12:45 (1) 00:35:02
10 1297 Adam Dąbek M Wieruszów 10:45 (1) 00:35:25
11 407 Piotr Bętkowski M Warszawa adidas Runners Warsaw 10:00 (2) 00:35:32
12 85 Witold Szadkowski M Warszawa 09:00 (2) 00:35:36
13 829 Wiktor Borysewicz M Śrem LOFT TEAM EXTREME 11:00 (1) 00:35:45
14 224 Richard Bednář M Olomouc Reebok Run Crew CZ 09:30 (5) 00:36:01
15 474 Dariusz Kròl M Wołomin 10:00 (3) 00:36:26
16 1451 Jaro Bieniecki M warszawa 11:45 (1) 00:36:50
17 1171 kamil Sierzan M warszawa Crossfit Ursynów 12:15 (1) 00:37:20
18 1321 Sylwester Wilk M Otwock 11:15 (1) 00:37:23
19 1467 Marek Podgorski M Warszawa 09:00 (3) 00:37:46
20 11 Paweł Rybarczyk M Gorzów Wlkp Algraf Race Team 09:00 (4) 00:38:28
21 237 Maciej Zieliński M Piastów xRunners 09:30 (6) 00:38:30
22 960 Arkadiusz Zoń M Suwałki Suwal Athletica 11:15 (2) 00:38:32
23 1454 Bartosz Mogiła M Warszawa Les Mills 11:45 (2) 00:38:34
24 1072 Krzysztof Stanclik M Katowice Crossfit Południe 12:00 (1) 00:38:36
25 46 Mateusz Hełmecki M Nowy Sącz 09:00 (5) 00:38:47
26 1284 Cezary Szyszko M Warszawa POWER TRAINING 10:30 (2) 00:38:55
27 735 Michał Zwęgliński M Warszawa CrossFit GCW 10:45 (2) 00:39:02
28 9 Patryk Sładek M Bełk Agata Pietroszek Team 09:00 (6) 00:39:05
29 608 Maciej Ugryn M Warszawa 10:15 (1) 00:39:09
30 749 Maciej Wietrzyński M Gdańsk Husaria Race Team 10:45 (3) 00:39:11
31 571 Michał Kosma M Warszawa 10:15 (2) 00:39:14
32 1182 René Kujan M Praha Reebok Czechia 12:15 (2) 00:39:19
33 16 Piotr Kondraciuk M Białystok CrossFit Białystok 09:00 (7) 00:39:28
34 910 Karol Wójcik M Paniówki 11:00 (2) 00:39:36
35 1310 Michał Wróblewski M Borzyszewo GRA Runners 12:30 (1) 00:39:37
36 403 Michał Żebrowski M Liw 09:45 (1) 00:39:48
37 1175 Łukasz Świątek M Warszawa Crossfit Ursynów 12:15 (3) 00:40:02
38 51 Krystian Jusiński M Warszawa 09:00 (8) 00:40:06
39 98 Kacper Żelazkowski M Warszawa 09:00 (9) 00:40:08
40 1196 Michal Vcelis M Prague 12:15 (4) 00:40:11
41 1183 Janusz Kukla M Kraków Rossmann 12:15 (5) 00:40:12
42 957 Karol Bielec M Nowy Dwór Mazowiecki Rozbiegamy Nowy Dwór 11:45 (3) 00:40:17
43 1094 Paweł Remiszewski M Łomża Reebok RUN CREW ŁOMŻA 11:45 (4) 00:40:18
44 151 Łukasz Chołuj M Warszawa 09:15 (2) 00:40:20
45 605 Leszek Tejwan M Warszawa 10:15 (3) 00:40:32
46 685 Damian Majchrowicz M Radymno 10:30 (3) 00:40:41
47 138 Grzegorz Grzywna M Wojciechów Wkb Meta Lubliniec 09:15 (3) 00:40:45
48 364 Mateusz Kodym M Węgrów 09:45 (2) 00:40:48
49 1089 Marek Pyz M Warszawa Off-Road Runners Benefit Systems 12:00 (2) 00:40:52
50 229 Jiří Spurný M Prague Reebok Run Crew CZ 09:30 (7) 00:40:53
51 267 Jarosław Lorek M Warszawa 09:30 (8) 00:41:01
52 519 Tomasz Gorszko M Kraków Dzikie Dziki MIGu 10:15 (4) 00:41:04
53 131 Grzegorz Słodki M Zakrzowiec SRTG Niepołomice 09:00 (10) 00:41:12
54 1288 Dmytro Selianin M Złotoryja 12:45 (2) 00:41:28
55 1268 Paweł Ratalewski M Warszawa CrossFit MGW 11:45 (5) 00:41:40
56 1539 Mariusz Byśkiewicz M Kutno 12:45 (3) 00:41:43
57 945 Krystian Kamecki M Zgierz Rossmann 11:15 (3) 00:41:50
58 23 Dominik Goliński M Częstochowa Forma Cross Team 11:30 (1) 00:42:02
59 282 Włodzimierz Radka M Radom 09:30 (9) 00:42:04
60 1034 Wojcech Trybuszkiewicz M Warszawa 10:30 (4) 00:42:04
61 1117 Konrad Kosecki M Ząbki 12:00 (3) 00:42:18
62 327 Grzegorz Falinski M Radom RSSW 09:45 (3) 00:42:23
63 1200 Maksymilian Sater M Kraków Fajerfajtersi 12:30 (2) 00:42:24
64 509 Dariusz Zdebel M Piekary Śląskie 10:00 (4) 00:42:25
65 185 Janusz Stryjek M Tłuszcz 09:15 (4) 00:42:31
66 1227 Michał Zajko M Świdnik CrossFit Z16 12:45 (4) 00:42:33
67 799 Milan Tober M Nowe Ostrowy 10:45 (4) 00:42:35
68 165 Grzegorz Kowalski M Ożarów Mazowiecki 09:15 (5) 00:42:41
69 1129 Mariusz Michalski M Radom 12:00 (4) 00:42:46
70 1424 Adam Zawiasa M Warszawa TEAM Biegaj Pod Okiem Trenera 11:30 (2) 00:42:46
71 1384 Mikołaj Iwański M Radom 12:15 (6) 00:42:51
72 610 Kacper Wiskowski M Warszawa 10:15 (5) 00:42:53
73 980 Darek Fyda M Skawa 11:15 (4) 00:42:54
74 12 Arkadiusz Lisiecki M Łódź AROOO 09:00 (11) 00:43:20
75 232 Emil Kamiński M Warszawa runnersclub.pl Warszawa 09:30 (10) 00:43:28
76 227 Eric Leitner M Praha Reebok Run Crew CZ 09:30 (11) 00:43:30
77 865 Zbigniew Boroń M Wojkowice 11:00 (3) 00:43:44
78 711 Paweł Łyp M Warszawa Crossfit ELEKTROMOC 10:45 (5) 00:43:44
79 774 Tomek Adamczyk M Siedlce 10:45 (6) 00:43:49
80 340 Michał Zwoliński M Kraków TEAM DORIS KRAKÓW 09:45 (4) 00:43:54
81 1105 RAFAŁ Mrózek M Łękawica TOP GUN 12:00 (5) 00:43:58
82 1045 Kamil Andrychowski M Łomża Reebok RUN CREW ŁOMŻA 11:45 (6) 00:43:59
83 1250 RAFAŁ SKRZYNIARZ M WARSZAWA 12:45 (5) 00:44:11
84 1291 Krystian Tomaszewski M Orzysz Husaria Race Team 09:15 (6) 00:44:12
85 92 Jakub Włostek M Zgierz 09:00 (12) 00:44:21
86 1351 Bartosz Brusiło M Warszawa Mamy Ruszamy 11:30 (3) 00:44:22
87 694 Grzegorz Salczak-Bereda M Stare Budy 10:30 (5) 00:44:27
88 1331 Aleksander Ptasiński M Warszawa CrossFit GCW 11:15 (5) 00:44:28
89 1522 Piotr Szwiec M Warszawa AXN Polska 12:15 (7) 00:44:30
90 426 Mariusz Piegat M Warszawa CrossFit NoLimit 10:00 (5) 00:44:34
91 218 Wojciech Pruchniak M Puławy M-STAL PUŁAWY 09:30 (12) 00:44:38
92 1189 Dawid Lech M Warszawa 12:15 (8) 00:44:39
93 1037 Wojciech Wosik M Warszawa 11:30 (4) 00:44:41
94 438 Michał Tetkowski M Nowy Dwór Mazowiecki Husaria Race Team 10:00 (6) 00:44:42
95 437 Mariusz Taperek M Nowy Dwór Mazowiecki Husaria Race Team 10:00 (7) 00:44:46
96 975 Jakub Oberski M Łódź Wataha Grupa Treningowa 11:15 (6) 00:44:47
97 1429 Kamil Panufnik M Warszawa 12:15 (9) 00:44:48
98 903 Mateusz Szałamacha M Łódz 11:00 (4) 00:44:50
99 867 Maurycy Czereszko M Warszawa 11:00 (5) 00:44:52
100 145 Tomasz Baranowski M Pułtusk 09:15 (7) 00:44:53
101 26 Grzegorz Baran M warszawa 09:00 (13) 00:44:55
102 558 paweł alot M Radom 10:15 (6) 00:44:55
103 1354 Paweł Świętek M Pieniążkowice POWER TRAINING 11:30 (5) 00:45:02
104 132 Tomasz Skrzos M Warszawa SRTG WARSZAWA 09:15 (8) 00:45:05
105 49 Kuba Jarosiński M Warszawa 09:00 (14) 00:45:05
106 563 Artur Bielecki M Warszawa 10:15 (7) 00:45:11
107 195 Karol Zienkiewicz M Warszawa 09:15 (9) 00:45:12
108 741 Wojtek Derda M warszawa Derdy 11:45 (7) 00:45:15
109 1533 Filip Przadka M Warszawa Warsaw crew 12:30 (3) 00:45:26
110 1156 Marcin Zawadzki M Warszawa 12:00 (6) 00:45:30
111 196 Łukasz Zymler M Olsztyn 09:15 (10) 00:45:32
112 352 Marek Garlicki M Warszawa 09:45 (5) 00:45:33
113 884 Adam Kowalski M Jazgarzew 11:00 (6) 00:45:34
114 1520 Adrian Mucha M Warszawa 12:30 (4) 00:45:37
115 191 Maciej Wojtkowski M Warszawa 09:15 (11) 00:45:42
116 898 Maciej Ratajczak M Bojanowo 11:00 (7) 00:45:43
117 107 Bartek Szczęsny M Warszawa Husaria Race Team 09:15 (12) 00:45:49
118 1046 Krzysztof Grygo M Łomża Reebok RUN CREW ŁOMŻA 11:45 (8) 00:45:51
119 667 Kacper Jędrczak M Warszawa 10:30 (6) 00:45:55
120 1147 Jędrzej Śmigielski M Warszawa 09:15 (13) 00:45:59
121 419 Michał Semczuk M Sandomierz CrossFit GCW 10:45 (7) 00:46:01
122 1439 Paweł Kozak M Warszawa CrossFit GCW 10:45 (8) 00:46:03
123 723 Michał Grochólski M Nidzica CrossFit GCW 10:45 (9) 00:46:07
124 959 Mateusz Gołowczyc M Suwałki Suwal Athletica 11:15 (7) 00:46:10
125 1211 Andrzej Kochaniak M Sowlany WŁÓCZYBIEGI 12:30 (5) 00:46:11
126 1313 Błażej Knakowski M Nidzica 11:15 (8) 00:46:13
127 853 Tomasz Żak M Śrem LOFT TEAM EXTREME 11:00 (8) 00:46:16
128 848 Paweł Rozmiarek M mosina LOFT TEAM EXTREME 11:00 (9) 00:46:20
129 1243 KRYSTIAN KIEREPKA M ŚWIDNIK 12:45 (6) 00:46:20
130 968 Błażej Rybacki M Nowa Wrona Torpeda Race Team 11:15 (9) 00:46:22
131 1102 Robert Soszyński M Łódź Sportera OCR 12:00 (8) 00:46:29
132 1132 Adam Mulak M Warszawa 12:00 (7) 00:46:29
133 192 Sebastian Wróbel M Warszawa 09:15 (14) 00:46:32
134 559 TOMASZ ANDRZEJEWSKI M RADOM 10:15 (8) 00:46:37
135 1277 Konrad Tomana M Warszawa 09:15 (15) 00:46:42
136 1378 Paweł Nerek M Warszawa 11:45 (9) 00:46:44
137 766 Michał Bednarek M Radom Total Fitness 09:30 (13) 00:46:52
138 283 Grzegorz Rapacz M Warszawa 09:30 (14) 00:46:58
139 1118 Mateusz Kowalski M Warszawa 12:00 (9) 00:46:59
140 568 Radek Jankowski M Nasielsk 10:15 (9) 00:47:02
141 593 Łukasz Pożyczka M Radom 10:15 (10) 00:47:03
142 321 Jarosław Rutkowski M Radom Janusze i Grażyny Fitnessu:) 09:45 (6) 00:47:06
143 1322 Marcin Izdebski M Siedlce 11:30 (6) 00:47:09
144 1552 Marcin Janiak M Warszawa 12:30 (6) 00:47:12
145 212 Krzysztof Koenig M Katowice Husaria Race Team 09:30 (15) 00:47:14
146 843 Dariusz Nowak M Mosina LOFT TEAM EXTREME 11:00 (10) 00:47:17
147 1376 Karol Gruszka M Warszawa REEBOK RUN CREW 11:45 (10) 00:47:18
148 510 Dawid Zgoliński M Racibórz 10:00 (8) 00:47:22
149 1186 Piotr Gidziński M Warszawa 12:15 (10) 00:47:27
150 1179 Jan Mastalerek M Przytyk Jaskólki Plus 12:15 (11) 00:47:28
151 116 Artur Matejczyk M Białystok OUTDOOR TRAINING 09:15 (16) 00:47:32
152 37 Konrad Czechowski M Warszawa 09:00 (15) 00:47:32
153 485 Aleksander Pawlukiewicz M Ząbki 10:00 (9) 00:47:32
154 1228 Grzegorz Janiszewski M Warszawa DZIADY OCR 12:45 (7) 00:47:34
155 1093 Krzysztof Górski M Łomża Reebok RUN CREW ŁOMŻA 11:45 (11) 00:47:35
156 1154 Wojciech Wach M Kraków 12:00 (10) 00:47:36
157 1222 Adam Woźniacki M Lublin 12:30 (7) 00:47:40
158 1443 Krystian Rosłoniec M Warszawa Warsaw crew 12:30 (8) 00:47:41
159 468 Szymon Kopydłowski M Warszawa 10:00 (10) 00:47:46
160 31 Michał Bogucki M WARSZAWA 09:00 (16) 00:47:47
161 713 Łukasz Maruszak M Warszawa Crossfit ELEKTROMOC 10:45 (10) 00:47:47
162 572 konrad kowalczyk M baczki 10:15 (11) 00:47:48
163 78 Arkadiusz Pec M WARSZAWA 09:00 (17) 00:47:49
164 725 Piotr Kurek M Warszawa CrossFit GCW 10:45 (11) 00:47:51
165 732 Marcin Sawnor M Warszawa CrossFit GCW 10:45 (12) 00:47:52
166 1153 Paweł Trześniewski M Szydłowiec 12:00 (11) 00:48:00
167 570 Mariusz Kaczor M Warszawa 10:15 (12) 00:48:00
168 940 Dawid Kwiatkowski M poznan Przebiegli 11:15 (10) 00:48:02
169 569 Piotr Jędra M GARBATKA Letnisko 10:15 (13) 00:48:04
170 775 Rafał Babiński M Nadarzyn 10:45 (13) 00:48:06
171 859 Andrzej Bogdał M Warszawa REEBOK RUN CREW 10:45 (14) 00:48:06
172 1240 Michał Gątnicki M Lublin 12:45 (8) 00:48:11
173 560 Rafał Antosik M Warszswa 12:45 (9) 00:48:12
174 1199 Jacek Zell M Gorzów Wlkp. DZIADY OCR 12:30 (9) 00:48:13
175 278 Dominik Pisiński M Strzyżów 09:30 (16) 00:48:20
176 838 Marcin Jakubowski M Kościan LOFT TEAM EXTREME 11:00 (11) 00:48:25
177 59 Stanisław Kurach M Warka 09:00 (18) 00:48:25
178 1128 Łukasz Mędrzejewski M Warszawa 12:00 (12) 00:48:29
179 650 Emil Batorowicz M Warszawa VIGO System 10:30 (7) 00:48:30
180 372 Paweł Matuszewski M Nowy Dwór Mazowiecki Husaria Race Team 10:00 (11) 00:48:32
181 336 Kamil Maj M Kraków TEAM DORIS KRAKÓW 09:45 (7) 00:48:33
182 436 Marcin Szaniawski M Dobrzyniewo Duże Husaria Race Team 10:00 (12) 00:48:39
183 1329 Adrian Bastjan M Warszawa Husaria Race Team 10:45 (15) 00:48:40
184 382 Kacper Rzeńca M Białystok 09:45 (8) 00:48:45
185 704 Karol Tomaszewski M Wrocław 10:30 (8) 00:48:45
186 803 Mariusz Włodarski M Warszawa 10:45 (16) 00:48:46
187 767 ADRIAN CUPRYJAK M TARCZYN Total Fitness 10:45 (17) 00:48:48
188 782 Tomek Jaciubek M Warszawa 10:45 (18) 00:48:55
189 895 Przemysław Pierzak M Radomsko 11:00 (12) 00:48:56
190 139 Jakub Kłodkowski M Kobyłka WWL TEAM 09:15 (17) 00:49:02
191 1033 Paweł Rodaszyński M Warszawa 11:30 (7) 00:49:02
192 137 Mateusz Molenda M Warszawa trener24h.com.pl 09:15 (18) 00:49:03
193 257 Adam Jahns M poznań 09:30 (17) 00:49:05
194 809 Filip Antoszewski M Torun CrossFit Toruń/Reebok Run Crew 11:00 (13) 00:49:10
195 1309 Patryk Laskowski M Włocłwek 12:15 (12) 00:49:10
196 805 Marcin Chrzanowski M Warszawa BOOT CAMP POLSKA 11:00 (14) 00:49:16
197 992 Krzysztof Starczewski M Warszawa 11:15 (11) 00:49:21
198 1495 Patryk Błażejczyk M warszawa 12:30 (10) 00:49:21
199 103 Dariusz Darkowski M Warszawa Husaria Race Team 09:15 (19) 00:49:22
200 1107 Marcin Basaj M Karczew 12:00 (13) 00:49:24
201 301 Tomáš Stránský M Kadaň #ReebokRunCrewCZ 09:45 (9) 00:49:26
202 1138 Michał Pietrzykowski M Jaworze 12:00 (14) 00:49:34
203 1461 Wojtek Borkowski M Brzeg 12:45 (10) 00:49:36
204 1225 Marcin Nawrocki M Lublin CrossFit Z16 12:45 (11) 00:49:37
205 21 Robert Łopuch M Łabowa DZIADY OCR 09:00 (19) 00:49:38
206 58 Kacper Kurach M Warka 09:00 (20) 00:49:46
207 1190 Marcin Łukaszyk M Ząbki 12:15 (13) 00:49:48
208 599 Łukasz Stachoń M Mikołów 12:00 (15) 00:49:49
209 1262 Bartosz Jeziorański M Zamienie Ekipa Haier 12:45 (12) 00:49:50
210 333 Michał Wojtunik M Dąbrowa Górnicza Sportowa Dąbrowa 09:45 (10) 00:49:51
211 299 Karol Wystalski M Warszawa 09:30 (18) 00:49:52
212 1130 Mateusz Michalski M Jaworze 12:00 (16) 00:49:53
213 1272 Grzegorz Knyt M Warszawa 11:30 (8) 00:49:53
214 670 Marek Jusiński M Wołomin Dzikie Turbo Ptysie 11:30 (9) 00:49:54
215 784 Kamil Józwik M Warszawa 10:45 (19) 00:49:55
216 1193 Henryk Smagacz M Stara Jastrząbka 13 12:15 (14) 00:49:57
217 105 Robert Lalewicz M Warszawa Husaria Race Team 09:15 (20) 00:50:00
218 1254 Marcin Wyroda M Trześń 12:45 (13) 00:50:01
219 324 Marcel Garbarczyk M Ostrów Wielkopolski Pumpersy 09:45 (11) 00:50:02
220 293 Agnieszka Walkiewicz M Radom 09:30 (19) 00:50:03
221 1066 Krzysztof Kilka M Ruda Śląska Crossfit Południe 12:00 (17) 00:50:06
222 249 Karol Chodyra M Radom 09:30 (20) 00:50:09
223 682 Adam Lachowski M Gliwice 10:30 (9) 00:50:09
224 280 Mariusz Posiewka M Radzymin 09:30 (21) 00:50:11
225 807 Wojciech Chrzanowski M Warszawa Cebulaki 11:00 (15) 00:50:16
226 443 Szymon Sochala M Łowicz Nieustraszeni Team Łowicz 10:00 (13) 00:50:18
227 399 Paweł Wiekiera M Piaseczno 09:45 (12) 00:50:19
228 159 Thomas Kapp M Warsaw 09:15 (21) 00:50:19
229 796 Piotr Serdeń M Łódź 11:15 (12) 00:50:20
230 764 Maciej Pazikowski M Warszawa The brothers 10:45 (20) 00:50:27
231 433 Marcin Zawadzki M Siedliska GO SPORT-TEAM 09:30 (22) 00:50:27
232 345 Łukasz CHOROŚ M Zwoleń 09:45 (13) 00:50:28
233 660 Mirosław Bugaj M Warszawa 10:30 (10) 00:50:28
234 476 Jan Maciejewski M Warszawa 10:00 (14) 00:50:29
235 370 Daniel Marciniak M Warszawa 09:45 (14) 00:50:32
236 1373 Mikołaj Urbański M Warszawa 11:30 (10) 00:50:33
237 1104 Adrian Mrózek M Łękawica TOP GUN 12:00 (18) 00:50:34
238 490 Radosław Rutka M Warszawa 10:00 (15) 00:50:37
239 205 Grzegorz Śliwiński M Warszawa BLACK SOX 09:30 (23) 00:50:44
240 565 BARTEK GÓRNIAK M Kraśnik 10:15 (14) 00:50:46
241 1019 Peter Bodis M Warszawa 11:30 (11) 00:50:46
242 102 Jacek Brzeziński M Tarnów Husaria Race Team 09:15 (22) 00:50:51
243 1026 Julian Krzyżanowski M Warszawa 11:30 (12) 00:50:54
244 1301 Michał Przewłocki M Warszawa 11:15 (13) 00:50:54
245 481 Mateusz Mroczkowski M Warszawa 10:00 (16) 00:50:57
246 294 Michał Wender M warszawa 09:30 (24) 00:51:07
247 158 Rafał Hałasa M Warszawa 09:15 (23) 00:51:09
248 1098 Łukasz Korczak M Łódź Sportera OCR 12:00 (19) 00:51:10
249 1358 Tomasz Biernacki M Warszawa 11:30 (13) 00:51:11
250 143 Bartłomiej Ambrozik M Bielsko- Biała 09:15 (24) 00:51:13
251 1192 Rafał Perczyński M Stoczek Łukowski 12:15 (15) 00:51:13
252 1480 Przemysław Kobus M Warszawa 11:45 (12) 00:51:13
253 879 wojtek jasiewski M skrażysko 11:00 (16) 00:51:14
254 734 Rafał Witowski M Warszawa CrossFit GCW 10:45 (21) 00:51:21
255 1540 Bartłomiej Dur M Poznań Patrz na mnie mamo! 09:15 (25) 00:51:22
256 1383 Hubert Bochra M Wrocław 12:15 (16) 00:51:29
257 1395 Kamil Bondarzewski M Warszawa 11:30 (14) 00:51:31
258 1460 Piotr Elwertowski M Warszawa 12:30 (11) 00:51:31
259 1343 Krzysztof Nowicki M Warszawa Crossfit ELEKTROMOC 10:45 (22) 00:51:35
260 695 Marcin Sawicki M Warszawa 10:30 (11) 00:51:37
261 584 MARIUSZ MŁYŃSKI M WARSZAWA 10:15 (15) 00:51:42
262 815 Tomasz Zielinski M Torun CrossFit Toruń/Reebok Run Crew 11:00 (18) 00:51:48
263 1332 Michał Leloch M Warszawa Husaria Race Team 11:15 (14) 00:51:48
264 1535 Marcin Olender M Warszawa Frauen Power! 11:00 (17) 00:51:48
265 88 Adam Wielgołaski M Warszawa 09:00 (21) 00:51:49
266 873 Paweł Fabianowicz M Warszawa 11:00 (19) 00:51:49
267 181 Wojciech Skowroński M Warszawa 09:15 (26) 00:51:49
268 83 Mikołaj Skoczylas M Warszawa 09:00 (22) 00:51:50
269 1473 Ondrej Vala M Praha Reebok Run Crew CZ 11:45 (13) 00:51:50
270 243 Daniel Banasiak M Gdańsk 09:30 (25) 00:51:54
271 258 Andrzej Jurewicz M Warszawa Husaria Race Team 09:45 (15) 00:51:56
272 71 Adam Nowak M Warszawa 09:00 (23) 00:51:57
273 90 Piotr Wittych M Raszyn 09:00 (25) 00:51:58
274 33 darek cacek M tomice 09:00 (24) 00:51:58
275 1185 Marie Cicvárek Fléglová M Praha 12:15 (17) 00:52:01
276 1139 Tomasz Pruciak M Pińczów 12:00 (20) 00:52:02
277 447 Karol Radzikowski M Warszawa Sport.pl / Polska Biega 11:45 (14) 00:52:02
278 1457 Maciej Jambor M Warszawa 11:45 (15) 00:52:02
279 349 Jakub Domański M Warka 09:45 (16) 00:52:03
280 615 Adam Jędrzejczyk M Blizne Jasińskiego BigTires.pl Team 10:30 (12) 00:52:05
281 1155 Damian Włodek M Radom 12:00 (21) 00:52:07
282 915 Patryk Warszawski M Łódź Crazy Runnerfuckers 11:15 (15) 00:52:08
283 1111 Robert Frankowski M Kaków 12:00 (22) 00:52:09
284 374 Michał Nowecki M Żyrardów 09:45 (17) 00:52:11
285 1475 Stanisław Przybylski M Zielonka zielonkaa 11:45 (16) 00:52:11
286 1289 Marcin Górny M Warszawa 11:30 (15) 00:52:12
287 480 Piotr Mirończuk M Warszawa 10:00 (17) 00:52:14
288 1528 Luis Freites M Warszawa 12:15 (18) 00:52:19
289 1014 Bartlomiej Jermakowicz M Piaseczno runcoholics 11:30 (16) 00:52:21
290 459 Mariusz Deptuła M Warszawa 10:00 (18) 00:52:22
291 428 Patryk Głozak M Siedlce CROSSFIT SIEDLCE 10:00 (19) 00:52:27
292 1113 Artur Juchniewicz M Augustów 12:00 (23) 00:52:30
293 1295 Leszek Siwek M lublin 10:30 (13) 00:52:32
294 1124 Mateusz Lewandowski M Zgierz 12:00 (24) 00:52:35
295 489 Piotr Ruducha M Warszawa 10:00 (20) 00:52:37
296 868 Tobiasz Czpak M Opoczno 11:00 (20) 00:52:37
297 733 Piotr Wachnik M Warszawa CrossFit GCW 10:45 (23) 00:52:38
298 833 Łukasz Grajcar M Mosina LOFT TEAM EXTREME 11:00 (21) 00:52:43
299 288 Łukasz Świderski M Iłowo-Osada 09:30 (26) 00:52:44
300 244 Dominik Barski M Iłowo-Osada 09:30 (27) 00:52:44
301 777 Krzysztof Bolda M Gdynia 10:45 (24) 00:52:44
302 95 Piotr Wójcik M Warszawa 09:00 (26) 00:52:48
303 1003 Cezary Tręda M Łódź Janusze Błotnych Biegów 11:30 (17) 00:52:48
304 1109 Dariusz Filipczuk M Zielonka 12:00 (25) 00:52:50
305 1007 Dawid Krysztofiński M Piła POWER TRAINING 11:30 (18) 00:52:51
306 557 Marcin Adamus M Warszawa 10:15 (16) 00:52:52
307 291 Maciej Szczykutowicz M Radom Janusze i Grażyny Fitnessu:) 09:30 (28) 00:52:56
308 121 Krzysiek Popławski M Warszawa PWPW S.A. 09:15 (27) 00:52:57
309 681 Paweł Kuźniarski M Warszawa 10:30 (14) 00:52:58
310 1391 Łukasz Sporek M Kraków TEAM DORIS KRAKÓW 09:45 (18) 00:52:58
311 29 Filip Bittner M Warszawa 09:00 (27) 00:53:01
312 623 Grzegorz Twaróg M Warszawa Dobre Twarogi 10:00 (21) 00:53:02
313 1453 Marcin Korulczyk M Warszawa Husaria Race Team 11:45 (17) 00:53:02
314 48 Łukasz Hoppe M Pruszków 09:00 (28) 00:53:04
315 222 Konrad Dzik M Warszawa R99 09:30 (29) 00:53:06
316 602 David Szymańczyk M Warszawa 10:15 (17) 00:53:09
317 251 Daniel Czpak M Radom 09:30 (30) 00:53:14
318 990 Dominik Pak M Skawa 11:15 (16) 00:53:20
319 154 Jakub Czop M Sandomierz 09:15 (28) 00:53:20
320 582 Michał Michalkiewicz M Warszawa 10:15 (18) 00:53:24
321 904 Kamil Szczepaniec M Lubień 11:00 (22) 00:53:25
322 603 Tomasz Tarasiuk M Warszawa 10:15 (19) 00:53:29
323 1369 Artur Mazurek M Warszawa 11:30 (19) 00:53:32
324 471 Artur Kosim M Warszawa 10:00 (22) 00:53:33
325 38 Emil Dąbrowski M Malbork 09:00 (29) 00:53:34
326 661 Szymon Dżumak M Warszawa 11:30 (20) 00:53:34
327 1314 Filip Kwiatkowski M Warszawa 10:30 (15) 00:53:34
328 473 Jakub Krawczuk M Gdańsk 10:00 (23) 00:53:36
329 1091 Rafał Balcerowski M Ząbki POWER TRAINING 12:00 (26) 00:53:38
330 729 Szymon Okrojek M Warszawa CrossFit GCW 10:45 (25) 00:53:38
331 706 Mariusz Wilczyński M Ostrów Mazowiecka 10:30 (16) 00:53:39
332 1362 Kuba Jałoszyński M Wyględy 11:30 (21) 00:53:39
333 812 Kamil Rybski M Torun CrossFit Toruń/Reebok Run Crew 11:00 (23) 00:53:40
334 1330 Christopher McEwan M WARSZAWA 09:00 (30) 00:53:41
335 1184 Łukasz Wrotek M Warszawa Total Fitness 12:15 (19) 00:53:42
336 124 Piotr Błaszczyk M Warszawa REEBOK RUN CREW 09:00 (31) 00:53:44
337 1221 Hubert Stutko M Warszawa 11:30 (22) 00:53:44
338 1474 Łukasz Mrózek M Zielonka zielonkaa 11:45 (18) 00:53:44
339 67 Jakub Mitraszewski M Warszawa 09:00 (32) 00:53:45
340 830 Bartosz Chudziński M Mosina LOFT TEAM EXTREME 11:00 (24) 00:53:48
341 115 Piotr Nitecki M warszawa ogrodosfera.pl 09:15 (29) 00:53:52
342 1335 Lukasz Zarebski M Warszawa 12:45 (14) 00:53:54
343 1305 Tomasz Makowski M Warszawa TEAM Biegaj Pod Okiem Trenera 11:30 (23) 00:53:55
344 343 Marcin Bukojemski M Warszawa 09:45 (19) 00:53:56
345 529 Łukasz Zdziarski M Warszawa Dzikie Dziki MIGu 10:15 (20) 00:53:58
346 334 Grzegorz Dzieża M Krakow TEAM DORIS KRAKÓW 09:45 (21) 00:53:58
347 635 Kamil Bukowski M Warszawa Orange Polska 09:15 (30) 00:53:58
348 1274 Karol Mazur M Warszawa 09:45 (20) 00:53:58
349 517 Adrian Białek M Warszawa Dzikie Dziki MIGu 10:15 (21) 00:54:00
350 1458 Szymon Pawlaczyk M Warszawa 11:45 (19) 00:54:00
351 359 Jeremi Jagodziński M Marki 09:45 (22) 00:54:05
352 97 Robert Zawardzin M Warszawa 09:00 (33) 00:54:13
353 1008 Marcin Spiliszewski M Piła POWER TRAINING 11:30 (24) 00:54:13
354 953 Łukasz Turski M Piotrków Trybunalski Rossmann 11:15 (17) 00:54:14
355 93 Paweł Wojciechowski M Warszawa 09:00 (34) 00:54:14
356 366 Mateusz Krzemieniewski M Ząbki 09:45 (23) 00:54:14
357 431 Wojciech Mieścicki M Siedlce CROSSFIT SIEDLCE 10:00 (24) 00:54:14
358 388 Dawid Strzyżewski M Ząbki 09:45 (24) 00:54:14
359 266 Michał Kucharski M Kacprowice 09:30 (31) 00:54:20
360 190 Piotr Wójcik M Warszawa 09:15 (31) 00:54:20
361 1407 Rafał Kalicki M Warszawa 11:30 (25) 00:54:20
362 277 Adam Pawłowski M Warszawa 09:30 (32) 00:54:21
363 1108 Grzegorz Boruszewski M Warszawa 12:00 (27) 00:54:24
364 540 Lech Nitecki M Warszawa ogrodosfera.pl 10:15 (22) 00:54:29
365 1191 Piotr Niwiński M Warszawa Crossfit Ursynów 12:15 (20) 00:54:30
366 415 Dariusz Baranowski M Wiskitki Brud Ekipa 10:00 (25) 00:54:31
367 1215 Michał Chustecki M Otwock 12:30 (12) 00:54:31
368 1279 Michał Zalewski M Nowy Dwór Mazowiecki Bestie OCR Legionowo 11:15 (18) 00:54:33
369 430 Paweł Księżopolski M Siedlce CROSSFIT SIEDLCE 10:00 (26) 00:54:35
370 1260 Maciej Machcewicz M Warszawa Warsaw crew 12:30 (13) 00:54:36
371 1527 Dawid Moskwa M Doruchów 12:45 (15) 00:54:37
372 456 Maciek Budek M warszawa 10:00 (27) 00:54:39
373 1515 Piotr Czech M Pabianice 12:45 (16) 00:54:39
374 17 Marcin Pieńkos M Piastów Dirty6 09:00 (35) 00:54:40
375 692 Radosław Podolak M Warszawa 10:30 (17) 00:54:41
376 724 Irek Kalicki M Warszawa CrossFit GCW 10:45 (27) 00:54:42
377 716 Grzegorz Chojecki M Warszawa CrossFit GCW 10:45 (26) 00:54:42
378 161 Artur Koczyk M Kobyłka 09:15 (32) 00:54:46
379 658 Radek Bańbura M Legionowo 10:30 (18) 00:54:48
380 377 Radosław Piedziuk M Warszawa 09:45 (25) 00:54:49
381 1148 Piotr Stasiak M Warszawa 12:00 (28) 00:54:50
382 737 Adam Wędrychowski M Warszawa CrossFit Mokotów 10:45 (28) 00:54:53
383 1 Jarosław Golec M Gliwice Agata Pietroszek Team 09:00 (36) 00:54:54
384 746 Kamil Olender M Warszawa FORMAGALUSA 10:45 (29) 00:54:54
385 118 Michał Kiwitt M Poznań Patrz na mnie mamo! 09:15 (33) 00:54:55
386 745 Piotr Galus M Warszawa FORMAGALUSA 10:45 (30) 00:54:55
387 1025 Albert Grzyb M Opatów 12:45 (17) 00:54:55
388 573 Radoslaw Krzepkowski M Warszawa 10:15 (23) 00:54:56
389 1031 Robert Myszkiewicz M Warszawa 11:30 (26) 00:55:01
390 929 Kamil Sadowski M Warszawa Fanga Terror Team 11:15 (19) 00:55:04
391 297 Tomasz Woś M Sulejówek 09:30 (33) 00:55:06
392 1459 Michał Jambor M Warszawa Bractwo Biegowe BGK 11:45 (20) 00:55:08
393 135 Marcin Piątkowski M Drogoszewo TI AUTOMOTIVE 09:15 (34) 00:55:09
394 861 Jarosław Berdyński M Warszawa 11:00 (25) 00:55:10
395 1267 Ernest Więch M Grajewo Cross Elite Grajewo 11:15 (20) 00:55:10
396 1296 Norbert Zimoń M Miłomłyn 10:30 (19) 00:55:12
397 200 Adam Kowalczuk M Warszawa 4Faces Running Team 09:30 (34) 00:55:13
398 1401 Piotr Bień M Łódź 12:30 (14) 00:55:14
399 256 Maciej Guść M Radom 09:30 (35) 00:55:16
400 1484 Alan Kwieciński M Warszawa 11:45 (21) 00:55:17
401 1266 Adrian Mielnik M Giżycko 09:00 (37) 00:55:28
402 854 Dariusz Żurawski M Mosina LOFT TEAM EXTREME 11:00 (26) 00:55:29
403 538 Krzysztof Kosior M Warszawa ogrodosfera.pl 10:15 (24) 00:55:29
404 773 Damian Tarnowski M Warszawa Warsaw Dukes 10:45 (31) 00:55:31
405 1282 Arkadiusz Poterała M Warszawa Orange Polska 11:15 (21) 00:55:33
406 409 Łukasz Chrzanowski M Radom Biegnij ze mną 2.0 10:00 (28) 00:55:37
407 760 Marcin Matuszak M Warszawa Największe janusze joggingu 10:45 (32) 00:55:45
408 1478 Artur Ferens M Kobyłka 11:45 (22) 00:55:45
409 60 Mariusz Kustra M Warszawa 09:00 (38) 00:55:48
410 1557 Mikolaj Czapkowicz M Tychy 12:30 (15) 00:55:48
411 1167 Patryk Piskorz M Warszawa Crossfit Ursynów 12:15 (21) 00:55:52
412 736 Michał Galant M Warszawa CrossFit Mokotów 10:45 (33) 00:55:53
413 77 Rafał Patzer M Klaudyn 09:00 (39) 00:55:54
414 150 Jakub Chlebowski M Warszawa 09:15 (35) 00:55:57
415 1168 Jerzy Rosłon M Warszawa Crossfit Ursynów 12:15 (22) 00:55:57
416 1349 Piotr Sikorski M Warszawa AMEBY 11:00 (27) 00:55:57
417 1543 Jevgenij Jodeliuk M Kraków Dzikie Dziki MIGu 10:15 (25) 00:56:00
418 362 Artur Kaliński M Warszawa 09:45 (26) 00:56:01
419 1452 Krzysztof Borowiak M Warszawa Husaria Race Team 11:45 (23) 00:56:02
420 1325 Filip Augustyniak M Warszawa Warsaw crew 12:30 (16) 00:56:07
421 70 Paweł Niziolek M Warszawa 09:00 (40) 00:56:08
422 211 Maciej Sawicki M Warszawa GoSport 09:30 (36) 00:56:09
423 240 Talal Al-Haddad M Warsaw 09:30 (37) 00:56:10
424 344 Łukasz Chojnacki M Warszawa 09:45 (27) 00:56:13
425 254 Dawid Głogowski M Wolanów 09:30 (38) 00:56:16
426 275 kamil ofiara M radom 09:30 (39) 00:56:17
427 1269 Marcin Głowienka M Wołomin Dzikie Turbo Ptysie 11:30 (27) 00:56:17
428 221 Bogdan Kowalczyk M Warszawa POWER TRAINING 09:30 (40) 00:56:18
429 1299 Marek Śliwiński M Grajewo Cross Elite Grajewo 11:15 (22) 00:56:18
430 1078 Jakub Niemirski M Ząbki NGM RACE TEAM 12:00 (29) 00:56:22
431 1491 Aleh Sakhashchyk M Żyrardów SAHATY 12:15 (24) 00:56:26
432 1492 Viktar Zubko M Warszawa SAHATY 12:15 (23) 00:56:26
433 1173 Paweł Steckiewicz M Warszawa Crossfit Ursynów 12:15 (25) 00:56:31
434 423 Kamil Słupecki M Legionowo Crossfit Genius 10:00 (29) 00:56:40
435 421 Grzegorz Orlowski M Warszawa Crossfit Genius 10:00 (30) 00:56:41
436 1245 Damian Kuciński M Łowicz 12:45 (18) 00:56:42
437 341 Mateusz Gołuch M Inowrocław UNITED PANFILS 09:45 (28) 00:56:42
438 1389 Małgorzata Wójcik M warszawa 12:15 (26) 00:56:44
439 827 Michał Kania M Warszawa gcw team 11:00 (28) 00:56:46
440 350 Przemysław Dudek M Lublin 09:45 (29) 00:56:49
441 1298 Paweł Jaśkowski M Warszawa 10:45 (34) 00:56:51
442 1396 Michał Czerniak M Warszawa 11:30 (28) 00:56:51
443 120 Zygmunt Wojnarowski M Warszawa POWER TRAINING 09:15 (36) 00:56:52
444 874 Aureliusz Gałat M Bramki 11:00 (29) 00:56:53
445 348 Vlad Dmytruk M warszawa 09:45 (30) 00:56:53
446 1160 Arkadiusz Drożdż M Warszawa Crossfit Ursynów 12:15 (27) 00:56:53
447 1312 Łukasz Tybon M Jaworzno Weterani XX 12:30 (17) 00:56:55
448 1365 Marcin Krzyżewski M Warszawa 11:30 (30) 00:56:56
449 1364 Michał Kostrzewa M Radom 11:30 (29) 00:56:56
450 170 Maciej Lipowski M Warszawa 09:15 (37) 00:56:59
451 1006 Adrian Krysztofiński M Warszawa POWER TRAINING 11:30 (31) 00:57:01
452 300 Maciej Załoga M Mława 09:30 (41) 00:57:01
453 792 Jakub Lubianiec M Warszawa 10:45 (35) 00:57:07
454 1253 Bartek Walentyński M Warszawa 12:45 (19) 00:57:07
455 207 Flemming Rindshøj M Warsaw Danish Vikings 09:30 (42) 00:57:10
456 668 Marcin Jeż M Warszawa 10:30 (20) 00:57:15
457 41 Marek Głuchowski M Warszawa 09:00 (41) 00:57:15
458 1176 Rafał Wojdat M Warszawa Crossfit Ursynów 12:15 (28) 00:57:16
459 813 Marcin Zakrzewski M Toruń CrossFit Toruń/Reebok Run Crew 11:00 (30) 00:57:17
460 1498 Paweł Fic M Wołomin X Team Special Forces 12:45 (20) 00:57:17
461 1226 Michał Rudzki M Lublin CrossFit Z16 12:45 (21) 00:57:20
462 503 Mikolaj Winczewski M Warszawa Daftcode 10:00 (31) 00:57:22
463 513 Artur Sokołowski M Otwock DZIADY OCR 10:15 (26) 00:57:24
464 988 Ireneusz Możejko M Gorzów Wlkp 11:15 (23) 00:57:26
465 696 Mateusz Sikora M Płock 10:30 (21) 00:57:26
466 325 Artur Grodziński M Ostrów Wielkopolski Pumpersy 09:45 (31) 00:57:28
467 1166 Karol Piechocki M Warszawa Crossfit Ursynów 12:15 (29) 00:57:28
468 420 Tomasz Chochulski M Warszawa Crossfit Genius 10:00 (32) 00:57:29
469 401 Jarosław Wrzosek M Wołomin 09:45 (32) 00:57:29
470 1342 Jacek Parol M otwock 12:45 (22) 00:57:37
471 1047 Adrian Stoliński M Kutno Sportera OCR 12:00 (30) 00:57:38
472 15 ŁUKASZ RADWAŃSKI M Szaflary Bór cisnymy 09:00 (42) 00:57:41
473 72 Piotr Ociepa M Szczytno 09:00 (43) 00:57:42
474 1030 Krzysztof Musiał M Warszawa 12:45 (23) 00:57:42
475 73 Patryk Oleszczuk M Warszawa 09:00 (44) 00:57:47
476 314 Paweł Jakubowski M Warszawa Green Team 09:45 (33) 00:57:49
477 641 Bartosz Karwowski M Warszawa PKP S.A. 10:30 (23) 00:57:49
478 676 Maciej Kołodziejski M Nowy Dwór Mazowiecki 10:30 (22) 00:57:49
479 656 Bogdan Anszperger M Gdynia 10:30 (24) 00:57:51
480 598 Maciej Smolak M Otwock 10:15 (27) 00:57:51
481 944 Konrad Kacprzak M Łódź Rossmann 11:15 (25) 00:57:52
482 955 Piotr Wojciechowski M Łódź Rossmann 11:15 (24) 00:57:52
483 425 Robert Suwała M Warszawa Crossfit Genius 10:00 (33) 00:57:53
484 252 Marek Dobosz M Warszawa 09:30 (43) 00:57:53
485 76 Paweł Pabin M Grodzisk Wlkp 09:00 (45) 00:57:57
486 94 Tomasz Wojciechowski M Halinów 09:00 (46) 00:58:01
487 204 JAROSŁAW ŻURAWIŃSKI M WARSZAWA 4Faces Running Team 09:30 (44) 00:58:02
488 201 Mateusz Łękawa M Kraków 4Faces Running Team 09:30 (45) 00:58:03
489 112 Dominik Niemirski M Piaseczno N.G.M 12:00 (31) 00:58:04
490 902 Hubert Sierzycki M Warszawa Biegnę jak kcę! 11:00 (31) 00:58:13
491 1218 Wojtek Jeziorny M Piekary Śląskie 12:30 (18) 00:58:15
492 989 Paweł Ostrowski M Rzeszów 11:00 (32) 00:58:16
493 698 Radosław Skrzecz M Warszawa 10:30 (25) 00:58:17
494 422 Bartosz Rudnik M Warszawa Crossfit Genius 10:00 (34) 00:58:18
495 765 Robert Pazikowski M Warszawa The brothers 10:45 (36) 00:58:18
496 171 Grzegorz Michalski M Warszawa 09:15 (38) 00:58:22
497 1116 Kuba Kawecki M Warszawa 12:00 (32) 00:58:25
498 1195 Marcin Szefer M Łódź 12:15 (31) 00:58:25
499 1382 Robert Turos M Celestynów X-Team Special Forces 12:15 (30) 00:58:25
500 1405 Tomasz Kazior M Tyszowce Niezaproszeni 11:45 (24) 00:58:26
501 1434 Krzysztof Korobij M Wrocław Niezaproszeni 11:45 (25) 00:58:26
502 1170 Paweł Sawicki M Warszawa Crossfit Ursynów 12:15 (32) 00:58:27
503 1286 Pawel Koczorowski M Ustka Polni Wojownicy Ustka 11:30 (32) 00:58:28
504 1135 Mariusz Nosorowski M Białystok 11:45 (26) 00:58:29
505 1426 Paweł Plichta M Warszawa Crossfit Ursynów 12:15 (33) 00:58:29
506 657 Piotr Anszperger M Warszawa 10:30 (27) 00:58:33
507 688 Piotr Mierzejewski M Warszawa 10:30 (26) 00:58:33
508 761 Krzysztof Kunicki M Aleksandrów Łódzki Rossmann 10:45 (37) 00:58:34
509 47 Arek Hernik M Warszawa 09:00 (47) 00:58:36
510 500 Adrian Swacik M Warszawa 10:00 (35) 00:58:37
511 1169 Karolina Samek M Warszawa Crossfit Ursynów 12:15 (34) 00:58:37
512 726 Łukasz Matyjasiak M Warszawa CrossFit GCW 10:45 (38) 00:58:40
513 858 Marcin Kordowski M Warszawa Reebok Crossfit Mokotow 11:00 (33) 00:58:46
514 1074 Krystian Zalejski M Warszawa gcw team 12:00 (33) 00:58:46
515 308 Michał Kawiak M Lublin Fight Gym Team 09:45 (34) 00:58:52
516 647 Michał Chojecki M Warszawa R99 10:30 (28) 00:58:55
517 123 Łukasz Dmowski M Warszawa R99 09:15 (39) 00:58:56
518 262 Paweł Kępka M Warszwa 09:30 (46) 00:58:58
519 1290 Jakub Filinger M Wrocław 11:45 (27) 00:58:59
520 261 Maciej Kępka M Warszawa 09:30 (47) 00:59:02
521 406 Arkadiusz Chojnowski M Kobyłka Academia Gorila 10:00 (36) 00:59:03
522 452 Przemysław Kruszewski M warszawa Żmijki 10:00 (37) 00:59:04
523 1538 Rafal Kierlanczyk M Skierniewice 11:45 (28) 00:59:05
524 290 Maciej Szczepański M Węgrów 09:30 (48) 00:59:06
525 1095 Marcin Miśkiewicz M Łódź Rossmann 12:00 (34) 00:59:08
526 691 Michał Norwa M Warszawa 12:30 (19) 00:59:16
527 214 Arkadiusz Płaneta M Wola Rzędzińska Husaria Race Team 09:30 (49) 00:59:19
528 100 Rafał Ziomkowski M Bielsko-Biała 09:00 (48) 00:59:20
529 186 Jacek Trzciński M Warszawa 09:15 (40) 00:59:21
530 1133 Paweł Murawski M Ząbki 12:00 (35) 00:59:26
531 547 Oskar Barczyk M Witkowice Strefa Fitness 10:15 (28) 00:59:26
532 1125 Paweł Litman M Mońki 09:15 (41) 00:59:26
533 295 Bartosz Widomski M Warszawa 12:00 (36) 00:59:28
534 1233 Rafał Tarnacki M Warszawa Thetimehascome 12:45 (24) 00:59:39
535 714 Jacek Barwicki M Warsszawa CrossFit GCW 10:45 (39) 00:59:40
536 932 Konrad Misiak M Józefów idealer.pl 11:15 (26) 00:59:41
537 228 Richard Pecánek M Praha Reebok Run Crew CZ 09:30 (50) 00:59:44
538 1194 Jarek Stanoch M Kraków 12:15 (35) 00:59:46
539 624 Damian Kiołbasa M Augustów Giriewoj Boys 10:30 (29) 00:59:50
540 394 Tomasz Szumert M Warszawa 09:45 (35) 00:59:50
541 216 Maciej Walkiewicz M Warszawa Ludzie gorszego sortu 09:30 (51) 00:59:52
542 1213 Michał Budzyński M Ciechanów 12:30 (20) 00:59:53
543 731 Przemek Ratajski M Warszawa CrossFit GCW 10:45 (40) 00:59:53
544 1134 Agnieszka Nawrocka M Wola Rzędzińska 12:00 (37) 01:00:01
545 81 Jakub Sienkiewicz M Białystok 09:00 (49) 01:00:03
546 427 Piotr Cielemęcki M Siedlce CROSSFIT SIEDLCE 10:00 (38) 01:00:03
547 1214 Wojtek Chojnowski M Łomża 12:30 (21) 01:00:04
548 1415 Sławomir Banaszkiewicz M Warszawa 11:30 (33) 01:00:05
549 1471 Dominik Blańda M Spytkowice Husaria Race Team 11:30 (34) 01:00:10
550 580 Jakub Mandecki M Warszawa 10:15 (29) 01:00:14
551 454 Robert Barański M Warszawa 10:00 (39) 01:00:15
552 1216 Remigiusz Gałka M Warszawa 12:30 (22) 01:00:15
553 119 Sergiusz Szwacki M Poznań Patrz na mnie mamo! 09:15 (42) 01:00:18
554 1151 Konrad Szpakowski M Marki 12:00 (38) 01:00:19
555 475 Paweł Lampert M Warszawa 10:00 (40) 01:00:19
556 659 Maciej Borsiak M Łódź 10:30 (30) 01:00:21
557 1206 Bartosz Dymarski M Warszawa Too Fast Too Furious 12:30 (23) 01:00:23
558 113 Jakub Czarniecki M Warszawa No Limit Team 09:15 (43) 01:00:26
559 596 Michał Śledzikowski M Częstochowa 10:15 (30) 01:00:26
560 629 Łukasz Soboń M Warszawa GoRunners 10:30 (31) 01:00:27
561 239 Arkadiusz Żukowski M Warszawa Ziel-oni 09:30 (52) 01:00:28
562 1285 Michał Koczorowski M Ustka Polni Wojownicy Ustka 11:30 (35) 01:00:28
563 1472 Mariusz Giczan M BIAŁYSTOK CHOBUKAN Białystok 11:45 (29) 01:00:30
564 384 Kamil G. Siudek M Warszawa 09:45 (36) 01:00:30
565 1236 Daniel Ciszek M Radom 12:45 (25) 01:00:31
566 387 Miłosz Sobieszek M Radom 09:30 (53) 01:00:37
567 1101 Błażej Ślęczkowski M Łódź Sportera OCR 12:00 (39) 01:00:37
568 1496 Oskar Grundkowski M Bydgoszcz 12:30 (24) 01:00:37
569 108 Daniel Uzdowski M Warszawa Husaria Race Team 09:15 (44) 01:00:38
570 948 Rafał Krawczyk M Aleksandrów Łódzki Rossmann 11:15 (27) 01:00:41
571 954 Jakub Wilamek M Łódź Rossmann 11:15 (28) 01:00:41
572 411 Paweł Kuczyński M Gdańsk BigYellowFoot Adventure Team 10:00 (41) 01:00:45
573 802 Łukasz Wiśniewski M Warszawa 10:45 (41) 01:00:45
574 586 Piotr Nikołajuk M Warszawa 10:15 (31) 01:00:46
575 147 Adam Boguski M Łomża 09:15 (45) 01:00:47
576 1249 Maja Milczarek M Warszawa 12:45 (26) 01:00:50
577 380 Piotr Rutkowski M Warszawa 09:45 (37) 01:00:50
578 217 Maurits Zwiep M Warszawa Ludzie gorszego sortu 09:30 (54) 01:00:52
579 1318 Franek Romański M Warszawa REEBOK RUN CREW 12:45 (28) 01:00:52
580 1333 Eliza Godzimirska M Warszawa 12:45 (27) 01:00:52
581 43 Marcin Górzyński M Warszawa 09:00 (50) 01:00:53
582 1352 Jarosław Dąbrowski M Warszawa Mamy Ruszamy 11:30 (36) 01:00:54
583 1247 Przemyslaw Malinowski M Radom 12:45 (29) 01:00:57
584 849 Dominik Różycki M Manieczki LOFT TEAM EXTREME 11:00 (34) 01:01:01
585 985 jurek kocolowski M kraków 11:15 (29) 01:01:02
586 1281 Krzysztof Natanel Chrzanowski M Warszawa Mordeczki GCW i Ola 10:45 (42) 01:01:02
587 1432 Marcin Boruc M Ząbki gcw team 11:30 (37) 01:01:06
588 551 Tomasz Owczarek M czestochowa Strefa Fitness 10:15 (32) 01:01:07
589 1123 Przemek Kwiatkowski M Warszawa 12:00 (40) 01:01:15
590 1308 Łukasz Murek M Bytom Renault TEAM 12:00 (41) 01:01:19
591 1413 Artur Kaproń M Warszawa Crossfit Ursynów 12:15 (36) 01:01:20
592 549 Rafał Fiszer M Gmina Rędziny Strefa Fitness 10:15 (33) 01:01:26
593 891 Tomek Młynarski M warszawa 11:00 (35) 01:01:29
594 552 Michał Płuska M Częstochowa Strefa Fitness 10:15 (34) 01:01:34
595 247 Radosław Błaniarz M Warszawa 09:30 (55) 01:01:36
596 199 Mariusz Mączkowski M Warszawa #12U1 09:30 (56) 01:01:39
597 198 Jakub Jurkiewicz M Warszawa #12U1 09:30 (57) 01:01:40
598 511 Rafał Zienkiewicz M Gdańsk 10:00 (42) 01:01:48
599 1071 Krzysztof Pluta M Tychy Crossfit Południe 12:00 (42) 01:01:49
600 625 Wojciech Klejps M Augustów Giriewoj Boys 10:30 (32) 01:01:52
601 498 Marcin Sołtysiak M Piaseczno 10:00 (43) 01:01:55
602 442 Dawid Włocki M Warszawa MartwyBasen 10:00 (44) 01:01:58
603 721 Bogdan Dziubak M Warszawa CrossFit GCW 10:45 (43) 01:02:03
604 206 Kamil Śliwiński M Warszawa BLACK SOX 09:30 (58) 01:02:08
605 156 Roman Dodatko M Warszawa 09:15 (46) 01:02:10
606 852 Łukasz Zacharzewski M Poznań LOFT TEAM EXTREME 11:00 (36) 01:02:12
607 986 Roman MAREK M Warszawa 11:15 (30) 01:02:15
608 1477 paweł fabianek M Warszawa 11:45 (30) 01:02:15
609 554 Jerzy Rulak M Warszawa WTF? 10:15 (35) 01:02:17
610 797 Cezary Szmydki M Warszawa 10:45 (44) 01:02:30
611 1553 Michał Terpiłowski M Warszawa 12:45 (30) 01:02:30
612 969 Łukasz Pięta M Warszawa Travelist 11:15 (31) 01:02:34
613 705 ANDRZEJ WIĘSEK M ŚWIDNIK 10:30 (33) 01:02:35
614 877 Jacek IWAŃSKI M Skaryszew 11:00 (37) 01:02:38
615 197 Michał Egierski M Warszawa #12U1 09:30 (59) 01:02:39
616 1000 FILIP CIECHAŃSKI M Łódź Co za upokorzenie! 11:30 (38) 01:02:42
617 2 Wojciech Golec M Gliwice Agata Pietroszek Team 09:00 (51) 01:02:51
618 566 Marcin Hałaj M Warszawa 10:15 (36) 01:02:51
619 234 Kamil Janecki M Gliwice Śląski Tajfun Team 09:15 (47) 01:02:52
620 497 Maciej Sołtysiak M Piaseczno 10:00 (45) 01:02:53
621 1414 Marcin Poss M Warszawa TEAM Biegaj Pod Okiem Trenera 11:30 (39) 01:02:54
622 840 Adam Kurkowiak M Świątniki LOFT TEAM EXTREME 11:00 (38) 01:03:12
623 286 Karol Skoczylas M Radom 09:30 (60) 01:03:13
624 1485 Marcel Opilka M Warszawa 11:15 (32) 01:03:14
625 689 Łukasz Mróz M Piaski 10:30 (34) 01:03:15
626 649 Michał Średnicki M Warszawa Sollers 10:30 (35) 01:03:23
627 887 Marcin Kozłowski M Warszawa 11:00 (39) 01:03:25
628 814 Adam Zieliński M Toruń CrossFit Toruń/Reebok Run Crew 11:00 (40) 01:03:26
629 238 Grzegorz Jagiełło M Zielonka Ziel-oni 09:30 (61) 01:03:27
630 1542 Arseniy Kozlovskyy M Warszawa 09:15 (48) 01:03:29
631 1402 Dominik Lutostański M Warszawa 12:45 (31) 01:03:30
632 1524 Piotr Pietruszka M Warszawa wkurw_team 11:15 (33) 01:03:32
633 1217 Paweł Jakubiak M Piekary Śląskie 11:45 (31) 01:03:33
634 742 Mateusz Pruski M Łódź FEHUT 10:45 (45) 01:03:33
635 846 Marcin Pruszyński M Mosina LOFT TEAM EXTREME 11:00 (41) 01:03:42
636 1371 Mikołaj Rydzewski M Brzeście Małe 11:30 (40) 01:03:52
637 1203 Maksymilian Garst M Lipno MGN TEAM 12:30 (25) 01:03:55
638 82 Wojciech Skalik M Wyszków 09:00 (52) 01:03:57
639 1433 Marcin Śliwowski M Zielonka gcw team 11:30 (41) 01:04:03
640 880 Piotr Kabała M Skarżysko-Kamienna 11:00 (42) 01:04:04
641 276 Krzysztof Oskroba M 03-379 09:30 (62) 01:04:04
642 1304 Rafał Krzeszewski M Warszawa TEAM Biegaj Pod Okiem Trenera 11:30 (42) 01:04:04
643 928 Piotr Mateńka M WARSZAWA Fanga Terror Team 11:15 (34) 01:04:06
644 45 Piotr Gurdziel M Warszawa 09:00 (53) 01:04:09
645 712 Jan Mantorski M Warszawa Crossfit ELEKTROMOC 10:45 (46) 01:04:12
646 1062 Jarek Cmokowicz M Katowice Crossfit Południe 12:00 (43) 01:04:14
647 20 Radoslaw Jablonka M Wyszkow DZIADY OCR 09:00 (54) 01:04:19
648 434 Marta Abramczyk M Nowy Dwór Mazowiecki Husaria Race Team 10:00 (46) 01:04:19
649 1158 Wojciech Pauk M Józefów AutoJozefow 12:15 (37) 01:04:20
650 1488 Maciek Zdanowicz M Białystok 11:45 (32) 01:04:25
651 1038 Marcin Zajczuk M Białystok 11:30 (43) 01:04:26
652 8 Michał Sekreta M Przeworsk Agata Pietroszek Team 09:00 (55) 01:04:27
653 39 Daniel Długosz M Warszawa 09:00 (56) 01:04:31
654 1375 Tomasz Krasuski M Warszawa Husaria Race Team 11:45 (33) 01:04:31
655 66 Przemysław Miśta M Myszków 09:00 (57) 01:04:37
656 1143 Andrzej Rzeszut M Warszawa 12:00 (44) 01:04:37
657 504 Adrian Wiśniewski M Warszawa 10:00 (47) 01:04:39
658 1016 Piotr Sidorczuk M Pruszków Sidorczuki 11:30 (44) 01:04:39
659 578 Michał Luterek M Warszawa 10:15 (37) 01:04:44
660 1442 Daniel Dobkowski M Wołomin X-Team Special Forces 11:45 (34) 01:04:46
661 1435 Adam Lech M Rumia Niezaproszeni na event 11:45 (35) 01:04:47
662 32 Paweł Bryła M Myszków 09:00 (58) 01:04:51
663 666 Serhii Huranskyy M Warszawa 10:30 (36) 01:04:51
664 215 Adrianna Latosińska M Grodzisk Mazowiecki Ludzie gorszego sortu 09:30 (63) 01:04:52
665 371 Wojciech Marcinkiewicz M Warszawa 09:45 (38) 01:04:55
666 1470 Leszek Szala M WARSZAWA 10:15 (38) 01:04:58
667 1356 Kacper Wycech M Józefów TEAM Biegaj Pod Okiem Trenera 11:30 (45) 01:05:04
668 997 Paweł Skowera M Kraków 101 Countries Before 50 11:30 (46) 01:05:08
669 850 KRZYSZTOF SPRENGER M KROSNO LOFT TEAM EXTREME 11:00 (43) 01:05:12
670 1338 Piotr Wiśniewski M Kraków Dzikie Dziki MIGu 10:15 (39) 01:05:13
671 1140 Jan Rosenkiewicz M Warszawa 12:00 (45) 01:05:17
672 1163 Maciej Kapuściński M Warszawa Crossfit Ursynów 12:15 (38) 01:05:24
673 18 Michał Tryc M Stare Babice Dirty6 09:00 (59) 01:05:25
674 1202 Mariusz Dywicki M lipno MGN TEAM 12:30 (26) 01:05:25
675 748 Hubert Walkowicz M Łódź Goni nas kredens 10:45 (47) 01:05:27
676 440 Dariusz Reszke M Radom Kajkota 10:00 (48) 01:05:40
677 1261 Adam Sliwowski M Warszawa 12:30 (27) 01:05:43
678 1036 Mariusz Wojciechowski M Września 11:30 (47) 01:05:46
679 934 Ludwik Amatore M Warszawa Italo Polo 11:15 (35) 01:05:53
680 1055 Arkadiusz Miszczuk M Warszawa 11:45 (36) 01:05:55
681 1041 Dawid Iwanowski M Kielce Dirty Chewbacca 11:45 (37) 01:05:56
682 715 Cezary Bielecki M Otwock CrossFit GCW 10:45 (48) 01:05:57
683 1425 Kamil Gieroń M Warszawa 11:45 (38) 01:05:58
684 1412 Piotr Nałęcz M Warszawa 11:45 (39) 01:06:03
685 537 Michał Ciszyński M Żywiec ogrodosfera.pl 10:15 (40) 01:06:04
686 893 Witold Naczulski M Warszawa 11:00 (44) 01:06:04
687 1097 Kamil Guzek M Łódź Sportera OCR 12:00 (46) 01:06:06
688 687 Dario Mentone M Padova 10:30 (37) 01:06:09
689 1468 Jacek Bałacki M Warszawa 11:45 (40) 01:06:09
690 851 Łukasz Wilczyński M Mosina LOFT TEAM EXTREME 11:00 (45) 01:06:12
691 1367 Karol Lubianiec M Warszawa 10:45 (49) 01:06:14
692 1408 Arkadiusz Jędrzejczyk M Warszawa Husaria Race Team 11:45 (41) 01:06:22
693 1509 Sławomir Jaroszewski M Warszawa 12:45 (32) 01:06:22
694 1042 Kamil Iwanowski M Kielce Dirty Chewbacca 11:45 (42) 01:06:25
695 405 krzysztof Zwolak M WARSZAWA 09:45 (40) 01:06:34
696 357 Łukasz Grzybowski M Warszawa 09:45 (39) 01:06:34
697 1541 Fryderyk Schiller M Mikołów Schody Hiszpańskie 09:45 (41) 01:06:40
698 248 Maciej Chanek M Sosnowiec 09:30 (64) 01:06:41
699 1400 Teresa Filipowska M Warszawa 12:15 (39) 01:06:42
700 516 Łukasz Bąbka M KRAKÓW Dzikie Dziki MIGu 10:15 (41) 01:06:44
701 567 Adam Jagodziński M Warszawa 10:15 (43) 01:06:46
702 604 Grzegorz Targonski M Warszawa 10:15 (42) 01:06:46
703 1076 Arkadiusz Łebek M Kobyłka Husaria Race Team 12:00 (47) 01:06:50
704 1050 Dariusz Fijałkowski M Szydłowiec 12:15 (40) 01:06:51
705 1271 Artur Zakrzewski M Skierniewice Reebok Run Crew Skierniewice 11:30 (48) 01:06:53
706 636 Dawid Buchta M Warszawa P&D 11:30 (49) 01:07:00
707 825 Krzysztof Stajkowski M Warszawa Frauen Power! 11:00 (46) 01:07:00
708 1355 Tomasz Szewczyk M Warszawa TEAM Biegaj Pod Okiem Trenera 11:30 (50) 01:07:03
709 781 Karol Ignatowicz M Warszawa 10:45 (50) 01:07:07
710 1334 Karolina Łącka M Warszawa 12:45 (33) 01:07:11
711 1374 jaroslaw wiewiorski M Warsaw 11:30 (51) 01:07:11
712 461 Karol Dubiński M WARSZAWA 10:00 (49) 01:07:12
713 1103 Robert Komorzycki M minsk mazowiecki TDR 12:00 (48) 01:07:12
714 289 Szymon Świderski M Iłowo-osada 09:30 (65) 01:07:12
715 828 Mariusz Zaczek M Warszawa CrossFitGCW 11:00 (47) 01:07:14
716 982 Jacek Jończyk M Gdańsk 11:15 (36) 01:07:18
717 303 Michał Kot M Warszawa CrossFit Dopamine 09:45 (42) 01:07:19
718 967 Kamil Rosiak M Płońsk Torpeda Race Team 11:15 (37) 01:07:22
719 467 Adam Kęska M Łódź 10:15 (44) 01:07:24
720 864 norbert borek M zielona góra 11:00 (48) 01:07:26
721 188 Daniel Wartoń M Józefosław 09:15 (49) 01:07:27
722 1040 Jakub Nowak M Katowice Crossfit Południe 12:00 (49) 01:07:28
723 271 Piotr Marcinkowski M Sochaczew 09:30 (66) 01:07:29
724 1232 Radosław Skarbek M Warszawa Thetimehascome 12:45 (34) 01:07:31
725 393 Szymon Szulwic M Łomianki 09:45 (43) 01:07:41
726 738 Jacek Gorzkiewicz M Toruń CrossFit Toruń/Reebok Run Crew 11:00 (49) 01:07:46
727 518 Krzysztof Dobrut M Kraków Dzikie Dziki MIGu 10:15 (45) 01:07:48
728 1110 Sławomir Frąckowski M Warszawa 11:30 (52) 01:07:53
729 646 Grzegorz Zakrzewski M Warszawa POWER TRAINING 10:30 (38) 01:07:55
730 1119 ROBERT KOWALSKI M WARSZAWA 12:00 (50) 01:07:57
731 488 Mateusz Pyć M Warszawa 10:00 (50) 01:07:58
732 1223 Maciej Wewiórski M Warszawa Coolzyni 12:45 (35) 01:08:04
733 178 Maciej Rajcic M warszawa 12:45 (36) 01:08:08
734 972 Patryk Praszmo M Warszawa Warsaw crew 11:15 (38) 01:08:09
735 591 Yury Ponnik M Warszawa 10:15 (46) 01:08:14
736 155 Kamil Dąbrowski M Krępa 09:15 (50) 01:08:16
737 269 Sylwester Maleńczyk M Pruszków 09:30 (67) 01:08:18
738 383 Dariusz Sieczka M Skarżysko- Kocielne 09:45 (44) 01:08:18
739 627 Piotr Czerpak M Warszawa GoRunners 10:30 (39) 01:08:23
740 936 Sylwester Kramarski M Zielona Góra LATAJĄCE GRYFY 11:00 (50) 01:08:24
741 907 Przemysław Waszak M Zielona Gora 11:00 (51) 01:08:25
742 935 Sławomir Drobysz M Zielona Góra LATAJĄCE GRYFY 11:00 (52) 01:08:26
743 1064 Szymon Grzywaczyk M Mysłowice Crossfit Południe 12:00 (51) 01:08:28
744 361 Sebastian Jędrzejewski M Działdowo 09:45 (45) 01:08:31
745 626 Łukasz Bertram M Warszawa GoRunners 10:30 (40) 01:08:34
746 544 Paweł Tomczyk M Warszawa Roztoczki 10:15 (47) 01:08:36
747 872 Adam Dulnik M Kielce 11:00 (53) 01:08:40
748 40 Łukasz Faberski M Radzymin 09:00 (60) 01:08:41
749 189 Mariusz Wieczorek M Warszawa 11:15 (39) 01:08:45
750 1152 Lukasz TRYC M Warszawa 12:00 (52) 01:08:50
751 744 Tomasz Rzymski M Łódź FEHUT 10:45 (51) 01:09:02
752 1273 Krystian Kuźmiński M Lublin 12:30 (28) 01:09:03
753 1234 Adam Bernatowicz M Warszawa 12:45 (37) 01:09:03
754 1005 Wojciech Zaremba M Warszawa No Limit Team 11:30 (53) 01:09:09
755 527 Jurij Suszko M Kraków Dzikie Dziki MIGu 10:15 (48) 01:09:15
756 413 Marcin Piwowarczyk M Legionowo Braveharts Legionowo 10:00 (51) 01:09:15
757 555 Marcin Szczepański M Piaseczno WTF? 10:15 (49) 01:09:27
758 417 Miłosz Przybyszowski M Kraków Coolzyni 12:45 (38) 01:09:29
759 499 Grzegorz Speranza M Warszawa 10:00 (52) 01:09:33
760 149 Bogusław Bronicki M Warszawa 09:15 (51) 01:09:43
761 1404 Michał Rosiak M Wrocław 11:30 (54) 01:09:44
762 1187 Piotr Jackowski M Łomża 12:15 (41) 01:09:48
763 897 Marcin Przybylski M Józefów 11:00 (54) 01:09:49
764 1280 Dariusz Grzędziński M Warszawa 11:15 (40) 01:09:52
765 1339 Michal Najman M Szydlowiec 12:15 (42) 01:09:52
766 863 Marcin Bielecki M Warszawa 11:00 (55) 01:09:55
767 1319 Kamil Bączkowski M Warszawa Warsaw crew 12:30 (29) 01:09:55
768 184 Michał Stoma M Warszawa 09:15 (52) 01:09:59
769 1346 Bartek Marcula M Radom 10:45 (52) 01:10:01
770 710 Piotr Dziurkowski M Warszawa Crossfit ELEKTROMOC 10:45 (53) 01:10:01
771 1464 Bartosz Filipowicz M Warszawa Crossfit Ursynów 12:15 (43) 01:10:03
772 795 Marcin Rybak M Sosnowiec 10:45 (54) 01:10:08
773 562 Artur Bartnicki M Emów 10:15 (50) 01:10:11
774 87 Filip Turczyński M Warszawa 09:00 (61) 01:10:12
775 798 Mateusz Szyjka M Sosnowiec 11:15 (41) 01:10:13
776 260 Sebastian Kaminski M Pruszkow 09:30 (68) 01:10:18
777 979 Marek Dudziński M Wrocław 11:15 (42) 01:10:23
778 905 DANIEL SZCZUREK M WARSZAWA 11:00 (56) 01:10:30
779 923 Dawid Lalak M Warszawa Dilerzy Assistance 11:15 (43) 01:10:37
780 700 Arkadiusz Świątek M Warszawa 10:30 (41) 01:10:40
781 757 Kacper Pietrzak M Warszawa Młode Wilki 99 10:45 (55) 01:10:56
782 966 Radosław Ciosek M Stara Wrona Torpeda Race Team 11:15 (44) 01:10:58
783 758 Piotr Białek M Warszawa Młode Wilki 99 10:45 (56) 01:10:59
784 937 Grzegorz Pyzikiewicz M zielona góra LATAJĄCE GRYFY 11:00 (57) 01:11:05
785 305 Marcin Zając M Warszawa CrossFit GCW 09:45 (46) 01:11:05
786 482 Piotr Nowak M Warszawa 10:00 (53) 01:11:06
787 701 Adam Szczuciński M Warszawa 10:30 (42) 01:11:08
788 512 Jerzy Piotrowski M Warszawa DZIADY OCR 10:00 (54) 01:11:09
789 983 Szymon Kisieliński M Siedlce 11:15 (45) 01:11:12
790 253 Marcin Giers M Warszawa 09:30 (69) 01:11:16
791 505 Nikodem Wiśniewski M Warszawa 10:00 (55) 01:11:17
792 1548 Krzysztof Dobosz M Warszawa 11:45 (43) 01:11:23
793 994 Anton Szmelow M Warszawa 11:15 (46) 01:11:27
794 918 Mateusz Andziak M Warszawa Dilerzy Assistance 11:15 (47) 01:11:29
795 42 Adam Godlewski M Wołomin 09:00 (62) 01:11:30
796 970 Maciej Konarowski M Warszawa Warsaw crew 11:15 (48) 01:11:30
797 125 Rafał Tomanek M Warszawa REEBOK RUN CREW 09:15 (53) 01:11:32
798 1212 Albert Berent M Łódź 12:30 (30) 01:11:33
799 718 Tomasz Dobrzański M Warszawa CrossFit GCW 10:45 (57) 01:11:34
800 1361 Bogusław Dobrowolski M Bytom 11:30 (55) 01:11:53
801 36 Grzegorz Chojnacki M Zielonka 09:00 (63) 01:11:56
802 926 Marcin Socik M warszawa Dilerzy Assistance 11:15 (49) 01:12:02
803 964 Paweł Conversion M Warszawa TinderCouple 11:15 (50) 01:12:03
804 398 Taivo Virve M Warsaw 09:45 (47) 01:12:06
805 1263 Michał Grabka M Warszawa 11:15 (51) 01:12:27
806 820 Renata Misior M Warszawa Frauen Power! 11:00 (58) 01:12:28
807 1419 Krzysztof Czaban M Radom 10:15 (51) 01:12:34
808 392 Justyn Szklaruk M Warszawa 09:45 (48) 01:12:40
809 1508 Bartłomiej Deleżyński M Warszawa 11:45 (44) 01:12:56
810 1487 Sebastian Wywialek M Warszawa 11:45 (45) 01:12:57
811 323 Zbigniew Sierecki M Żelechów Piękni i Bestie 09:45 (49) 01:12:59
812 665 Lukasz Gorecki M Warszawa 10:30 (43) 01:13:01
813 1178 Michał Jaskólski M Radom Jaskólki Plus 12:15 (44) 01:13:06
814 506 Kuba Woźniak M Aleksandrów Łódźki 10:00 (56) 01:13:38
815 597 Konrad Ślusarczyk M Warszawa 10:15 (52) 01:13:46
816 1403 Marcin Bawor M Warszawa CrossFit GCW 10:45 (58) 01:13:50
817 1483 Kamil Kwiatkowdki M Warszawa 11:45 (46) 01:13:50
818 44 Paweł Grzelakowski M Warszawa 09:00 (64) 01:13:53
819 1060 Michał zawitkowski M Warszawa 11:45 (47) 01:13:53
820 310 Jarosław Cęcelewski M Cisie Figlarze 09:45 (50) 01:14:01
821 1399 Sebastian Śmigaj M Wyrzysk Niezaproszeni 11:45 (48) 01:14:06
822 1397 Sebastian Piskorz M Krzeszowice Niezaproszeni 11:45 (49) 01:14:07
823 1393 Julian Walczak M Warszawa 12:30 (31) 01:14:13
824 1080 Łukasz Gębara M Dębica OCR TEAM DĘBICA 12:00 (53) 01:14:16
825 1011 Paweł Kowalczyk M Otwock Renault TEAM 11:30 (56) 01:14:16
826 1550 Jarosław Smagacz M Stara Jastrząbka OCR TEAM DĘBICA 12:00 (54) 01:14:17
827 1087 Tomasz Szymaszek M Dębica OCR TEAM DĘBICA 12:00 (55) 01:14:19
828 1551 Radosław Dąbrowski M Gdansk 09:00 (65) 01:14:19
829 938 Błażej Sytar M Zielona Góra LATAJĄCE GRYFY 11:00 (59) 01:14:24
830 177 Wojciech Pożyczka M Wołomin 09:15 (54) 01:14:33
831 1450 Piotr Bałchanowski M Suchedniów 11:45 (50) 01:14:39
832 577 Kamil Lis M Warszawa 09:15 (55) 01:14:47
833 995 Grzegorz Włodarczyk M Warszawa 11:15 (52) 01:14:51
834 1493 TOMASZ JABŁOŃSKI M WARSZAWA SPARTAN SGX WARSAW 12:15 (45) 01:14:57
835 561 Marcin Banasiak M Warszawa 10:15 (53) 01:14:59
836 1063 Adrian Gołębiewski M Katowice Crossfit Południe 12:00 (56) 01:15:02
837 450 Filip Pelc M Warszawa Warsaw crew 10:00 (57) 01:15:09
838 1088 Piotr Wolman M Dębica OCR TEAM DĘBICA 12:00 (57) 01:15:17
839 1085 Wojciech Skowron M Bobrowa OCR TEAM DĘBICA 12:00 (59) 01:15:18
840 1073 Dominik Wojtysiak M Katowice Crossfit Południe 12:00 (58) 01:15:18
841 1142 Marcin Rutyna M Dębica 12:00 (60) 01:15:19
842 1161 Radosław Dudek M Warszawa Crossfit Ursynów 12:15 (46) 01:15:24
843 631 Tomasz Rejdych M Kraków Lazy Bones 10:30 (44) 01:15:29
844 1447 Kamil Kaim M Łazy X Team Special Forces 12:45 (39) 01:15:52
845 1446 Rafał Felisiak M Kętrzyn X Team Special Forces 12:45 (40) 01:15:53
846 448 Michał Prucia M Kraków TEAM DORIS KRAKÓW 10:00 (58) 01:15:58
847 971 Marek Kuprowski M Warszawa Warsaw crew 11:15 (53) 01:16:09
848 1287 Paweł Romanowski M Warszawa 12:00 (61) 01:16:14
849 1079 Bernard Baran M Dębica OCR TEAM DĘBICA 12:00 (62) 01:16:18
850 769 Michał Górski M Warszawa Total Fitness 10:45 (59) 01:16:24
851 133 Grzegorz Godlewski M Pułtusk TI AUTOMOTIVE 09:15 (56) 01:16:33
852 946 Kamil Kaniowski M Łódź Rossmann 11:15 (54) 01:16:38
853 208 Lech Daszewski M Dębno FireEagles 09:30 (70) 01:16:50
854 1546 Maciej Poter M Warszawa 404 - TeamNotFound 11:30 (57) 01:17:00
855 1372 Krzysztof Strąg M Warszawa 11:30 (58) 01:17:09
856 919 Krystian Baprawski M Warszawa Dilerzy Assistance 11:15 (55) 01:17:14
857 1440 Paweł Seferyński M Warszawa Warsaw crew 11:30 (59) 01:17:18
858 264 Michał Korzeniewski M Stanisławów Drugi 09:30 (71) 01:17:46
859 753 Michał Miklewski M Łomianki Łomianki Husaria Team 10:45 (60) 01:17:50
860 925 Michał Nowowiejski M Warszawa Dilerzy Assistance 11:15 (56) 01:18:01
861 1069 Dawid Olejnik M Ruda Śląska Crossfit Południe 12:00 (63) 01:18:03
862 1555 Cyprian Majcher M Warszawa Crossfit Ursynów 12:15 (47) 01:18:03
863 1368 Rafał Markiewicz M Sierzchów 11:30 (60) 01:18:14
864 673 Jarosław Kasprzak M Kętrzyn CrossBoxFit Kętrzyn 10:30 (45) 01:18:22
865 1462 Mateusz Pruszkowski M Wołomin 11:45 (51) 01:18:30
866 617 Bartosz Buta M Tłuszcz Błyskawiczne ręce 10:30 (46) 01:18:59
867 1385 Daniel Muras M Warszawa 12:15 (48) 01:19:03
868 686 Michał Mantorski M Warszawa 10:45 (61) 01:19:16
869 709 Andrzej Serwin M Kętrzyn Crossboxfit Kętrzyn 10:30 (47) 01:19:22
870 619 Paweł Kobyliński M Biała Podlaska Błyskawiczne ręce 10:30 (48) 01:19:25
871 958 Daniel Drabik M Kąty Gożdziejewskie II Runams 11:15 (57) 01:19:33
872 913 Robert Mucha M Kroczewo Bestie OCR Legionowo 11:15 (58) 01:19:51
873 1311 Hubert Słoniewski M Ząbki Ostatni Zwierzyniec 12:00 (64) 01:19:54
874 1257 Damian Rokicki M Ząbki Bozony Higgsa 09:15 (57) 01:19:58
875 679 Michał Kosieradzki M Warszawa 10:30 (49) 01:20:02
876 1441 Marcin Szopa M WARSZAWA Warsaw crew 11:30 (61) 01:20:18
877 633 Adam Ziółkowski M Warszawa Nie ma lipy! 10:30 (50) 01:20:34
878 1494 Mateusz Michalek M Jastrzębie Zdrój 12:15 (49) 01:20:48
879 632 Grzegorz Kaca M Warszawa Nie ma lipy! 10:30 (51) 01:20:52
880 523 Urszula Mroczko M Kraków Dzikie Dziki MIGu 10:15 (54) 01:20:54
881 576 Adam Lipko M Sławatycze 10:15 (55) 01:21:53
882 1141 Krzysztof Rosocha M Warszawa 12:00 (65) 01:21:56
883 1039 Tomasz Zarzycki M Komarówka Podlaska 11:30 (62) 01:22:13
884 1027 Marta Kusiak M Warszawa 11:30 (63) 01:22:19
885 634 Michał Ziółkowski M Szczecin Nie ma lipy! 10:30 (52) 01:22:19
886 1096 Błażej Kowalczyk M Łódź Sportera Fitness Team 12:00 (66) 01:22:38
887 1436 Konrad Dybicki M Warszawa 12:15 (50) 01:22:50
888 927 Piotr Kaleta M Warszawa Fanga Terror Team 11:15 (59) 01:23:13
889 451 Mariusz Stryżko M Warszawa Warsaw crew 10:00 (59) 01:23:23
890 6 Jacek Pietroszek M Namysłów Agata Pietroszek Team 09:00 (66) 01:23:48
891 1057 Arkadiusz Piechota M Pruszków 11:45 (52) 01:23:51
892 1380 Maciej Bińkowski M Warszawa SPARTAN SGX WARSAW 12:15 (51) 01:23:58
893 590 Tomasz Pieńkos M Dybki 10:15 (56) 01:24:00
894 677 sylwia komorowska M kętrzyn 10:30 (53) 01:24:56
895 346 Hongor Delgertsogt M Warszawa 09:45 (51) 01:24:58
896 389 Tomasz Syryczyk M Warszawa 12:30 (32) 01:25:03
897 1021 Daniel Dąbrowski M Warszawa 10:45 (62) 01:26:01
898 1359 Michał Brach M Warszawa 11:30 (64) 01:26:01
899 1209 Tomasz Tadrała M Warszawa Too Fast Too Furious 12:30 (33) 01:26:17
900 1549 Bartosz Bachora M Warszawa 11:30 (65) 01:26:19
901 751 Michał Mikusek M Dęblin JĘDRYCHY 10:45 (63) 01:26:25
902 1010 Dariusz Korzeń M Otwock Renault TEAM 11:30 (66) 01:27:19
903 702 Maciej Szymczak M Łomianki 10:30 (54) 01:27:29
904 110 Albert Ścibor M Nowy Konik MocniAmatorzy 10:15 (57) 01:29:15
905 752 Wojciech Giers M Warszawa Łomianki Husaria Team 10:45 (64) 01:29:19
906 810 Tomasz Grotowski M Toruń CrossFit Toruń/Reebok Run Crew 11:00 (60) 01:30:00
907 1181 Paweł Kochanowski M Oława Monstery 12:15 (52) 01:47:37
908 1416 Kamil Niesłuchowski M Warszawa Lepiej późno niż wcale 12:15 (53) 01:49:48
909 4 Łukasz Łukasz M Suwałki Agata Pietroszek Team 09:00 (72)
910 493 Tomasz Skupny M Gdańsk 10:00 (66)
911 1115 Paweł Kaniewski M Warszawa 12:00 (68)
912 588 Radosław Pawlak M Warszawa 10:15 (59)
913 1248 Jacek Marczenko M Karczew 12:45 (50)
914 1229 Cezary Gajewski M Warszawa Husaria Race Team 12:45 (46)
915 574 Jakub Kulig M Warszawa 10:15 (61)
916 56 Michał Kudłaczyk M Warszawa 09:00 (78)
917 111 Piotr Grabski M Drzewica N.G.M 12:00 (76)
918 13 Karol Baranowski M Warszawa BARANY 09:00 (68)
919 84 Paweł Steczkiewicz M Warszawa 09:00 (71)
920 541 Volodymyr Pavliv M Pruszków ogrodosfera.pl 10:15 (58)
921 539 Marcin Kuźniewski M Mszczonów ogrodosfera.pl 10:15 (60)
922 786 jan karpowicz M warszawa 10:45 (69)
923 788 Katarzyna Kowalska M Warszawa 10:45 (70)
924 776 Marcin Bocian M Warszawa 10:45 (71)
925 19 Kamil Zegier M Warszawa Dirty6 09:00 (76)
926 870 wojciech duda M warszawa 11:00 (61)
927 924 Tomasz Mordacz M Warszawa Dilerzy Assistance 11:15 (60)
928 831 Piotr Gapski M Rogalin LOFT TEAM EXTREME 11:00 (62)
929 553 Łukasz Rospondek M Rędziny Strefa Fitness 10:15 (62)
930 304 RAJMUND ŁUKAWSKI M Legionowo CrossFit Dopamine 09:45 (52)
931 1061 Hubert Przybysz M Łuków CrossFit Łuków & CrossFit Siedlce 12:00 (72)
932 869 Bartosz Domański M Warszawa 11:00 (64)
933 532 Tomasz Łagowski M Warszawa Dzikie Pawie 10:15 (66)
934 530 Bartosz Kowalczyk M Warszawa Dzikie Pawie 10:15 (67)
935 167 Kamil Kurowski M Pułtusk 09:15 (61)
936 930 Łukasz Golec M Rzeszów Husaria Race Team 11:15 (63)
937 808 ŁUKASZ STRAMEK M Sopot CrossFit Toruń/Reebok Run Crew 11:00 (63)
938 1114 Witold Kaczkowski M Warszawa 12:00 (73)
939 50 Mateusz Jedynak M Kielce 09:00 (73)
940 180 Jarek Sadownik M Kaczenice 09:15 (58)
941 911 Bartłomiej Wujec M Józefów 11:00 (67)
942 302 Kamil Andrzejewski M Wyszków Beye Kohane 09:45 (53)
943 80 Michał Siemianowski M Mława 09:00 (74)
944 28 Bartosz Białobrzeski M Raszyn 09:00 (75)
945 1239 Mateusz Gątnicki M Lublin 12:45 (48)
946 285 Patryk Rozwadowski M Radom 09:30 (76)
947 332 Sławomir Bogdański M Warszawa Pa jak biegnie 09:30 (73)
948 542 Mateusz Stajner M Sosnowiec ogrodosfera.pl 10:15 (65)
949 894 Adam Owczarek M Warszawa 11:30 (69)
950 1122 Mateusz Kwiatek M Warszawa 12:00 (70)
951 146 Kamil Błażejczyk M Warszawa 09:15 (62)
952 896 Michał Popielak M Kraków 11:45 (58)
953 54 Robert Kruszyński M Gdańsk 09:00 (70)
954 478 Daniel Masal M Warszawa 10:00 (62)
955 703 Mariusz Szymkowiak M Wronki 10:30 (58)
956 1084 Krzysztof Lipczyński M Dębica OCR TEAM DĘBICA 12:00 (77)
957 956 Dariusz Wyderka M Aleksandrów Łódzki Rossmann 11:15 (62)
958 101 Kajetan Zotscher M Warszawa 09:00 (69)
959 908 Marcin Wiczuk M Lublin 11:00 (65)
960 1145 Wojciech Sierpiński M Otwock 12:00 (75)
961 1235 Paweł Bieńko M Brzustów 12:45 (49)
962 515 Daniel Abrasowicz M Warszawa Dzikie Dziki MIGu 10:15 (64)
963 1201 Nikodem Wiącek M Radom Fajerfajtersi 12:30 (36)
964 1068 Marcin Kula M Katowice Crossfit Południe 12:00 (74)
965 470 Jan Kościan M Ożarów Mazowiecki 10:00 (61)
966 486 Rafał Pierzchniak M Kraków 10:00 (64)
967 1023 Paweł Długaszek M Pruszków 11:30 (71)
968 376 Dariusz Pawłowski M Warszawa 09:45 (57)
969 643 Michał Wasiak M Warszawa PKP S.A. 10:30 (59)
970 779 kamil filipczak M szczytno 10:45 (68)
971 642 Kamil Krakiewicz M Warszawa PKP S.A. 10:30 (57)
972 889 Marcin Madry M Warszawa 11:00 (69)
973 230 Jacek Barbara M Lubin REEBOK TEAM POLAND 09:30 (74)
974 628 Tomasz Majewski M Warszawa GoRunners 10:30 (56)
975 645 Robert Okabe - Antosik M Warszawa PKP SA 12:45 (47)
976 888 Andrzej Leszczyński M Kielce 11:00 (70)
977 644 Andrzej Żurawiński M Warszawa PKP S.A. 10:30 (55)
978 640 Marcin Będkowski M Warszawa PKP S.A. 10:30 (61)
979 89 Mariusz Wilczyński M Warka 09:00 (77)
980 1121 Łukasz Krasiński M Warszawa 12:00 (69)
981 1120 Maciej Kozlowski M Warszawa 12:00 (67)
982 284 Łukasz Redkowiak M Warszawa 12:45 (51)
983 885 Borys Kowalski M Warszawa 11:00 (68)
984 1106 Krzysztof Bartnicki M Halinów 12:00 (71)
985 369 Paweł Lorek M STARE BABICE Green Team 09:45 (56)
986 424 Katarzyna Staworzyńska M Warszawa Crossfit Genius 10:00 (63)
987 1392 Maciej Turchan M Warszawa 12:30 (34)
988 866 Michał Brewczyński M Warszawa 11:00 (66)
989 933 michal ptaszynski M józefów idealer.pl 11:15 (64)
990 241 Giuseppe Amato M Rzeszow 09:30 (72)
991 209 Jakub Zawadzki M Warszawa GO SPORT-TEAM 09:30 (75)
992 292 Marcin Szymański M Warszawa REEBOK RUN CREW 09:30 (77)
993 697 Wojciech Sipiora M Warszawa 10:30 (60)
994 242 ROMUALD ANGROT M RADOM 09:30 (82)
995 144 Bartosz Badełek M Warszawa 09:15 (60)
996 652 Paweł Szymczak M Warszawa VIGO System 10:30 (63)
997 183 Michał Sobczyk M Warszawa 09:15 (59)
998 281 Paweł Raczek M Warszawa 09:30 (80)
999 272 Mateusz Młyński M Warszawa 09:30 (81)
1000 273 Piotr Młyński M Warszawa 09:30 (79)
1001 680 Marcin Krzemiński M Warszawa 10:30 (62)
1002 250 Rafal Czerkies M Warszawa 09:30 (78)
1003 298 Rafał Woźniak M Radom 09:30 (83)
1004 354 Michał Gawryluk M Warszawa 09:45 (59)
1005 396 Marcin Trzyna M Warszawa 12:45 (45)
1006 342 Pawel Bisiorkowski M Zychlin 09:45 (54)
1007 1188 Krystian Kozieł M Stoczek łukowski 12:15 (55)
1008 856 Kamil Pawłowski M Krukowo OCR TEAM WŁOCŁAWEK 11:30 (68)
1009 1032 Tomasz Pigiel M Warszawa 11:30 (67)
1010 916 Karol Chrostowski M Grajewo Cross Elite Grajewo 11:15 (65)
1011 717 Maciej Dobrogost M Warszawa CrossFit GCW 10:45 (65)
1012 722 Marcin FOGIEL M Warszawa CrossFit GCW 10:45 (67)
1013 365 Wojtek Król M Warszawa 09:45 (58)
1014 373 Paweł Muniak M Warszawa 09:45 (55)
1015 445 Michal Duszynski M Warszawa Rossmann 10:00 (60)
1016 446 Łukasz Ryba M Wrocław RYBA TEAM 10:00 (65)
1017 728 Tomasz Ochnik M Warszawa CrossFit GCW 10:45 (66)
1018 575 Marcin Kuśmiński M Wroclaw 10:15 (63)
1019 1300 Mateusz Krawiecki M Lubawa Husaria Race Team 11:15 (61)
1020 1294 Artur Pisarski M warszawa gcw team 10:30 (64)
1021 1336 Karol Wrobel M Warszawa 12:15 (57)
1022 1340 Mat Siek M Warka 12:15 (56)
1023 1379 Marek Soremski M Katowice 11:45 (55)
1024 1366 Jakub Lewandowski M Płońsk 11:30 (70)
1025 1422 Kuba Łazarz M Sosnowiec 12:45 (55)
1026 1431 Leszek Majka M Skierniewice X-Team Special Forces 12:45 (54)
1027 1430 mariusz charubin M Pisz/Łupki X-Team Special Forces 12:45 (53)
1028 1437 Norbert Werle M Mirsk Niezaproszeni 11:45 (56)
1029 1444 Michał DAbrowski M Warszawa 12:45 (52)
1030 1445 Krzysztof Saniewski M Warszawa 12:30 (35)
1031 1455 Wojciech Dezydery Dardas M Gdynia 11:45 (53)
1032 1456 Michał Draganek M Warszawa 11:45 (54)
1033 1465 Grzegorz Figura M Brzezinka X Team Special Forces 12:45 (56)
1034 1500 Maksymilian Prusak M Jaworzno X Team Special Forces 12:45 (43)
1035 1499 Jakub Matysiuk M Kraków X Team Special Forces 12:45 (44)
1036 1490 Adrian Tecław M Warszawa CrossFit GCW 12:15 (58)
1037 1510 Piotr Pietruszka M Warszawa wkurw_team 11:45 (57)
1038 1511 Przemysław Cabaj M Warszawa 11:45 (59)
1039 1516 Zbigniew Mleczko M Warszawa 12:45 (42)
1040 1512 Andrzej Chrost M Warszawa 11:45 (60)
1041 1519 Marek Kiepuszewski M Warszawa 12:15 (54)
1042 1526 Hubert Głagowski M Warszawa Błyskawiczne ręce 12:45 (41)
1043 1530 Bartosz Frydler M Radom 09:00 (67)
1044 1532 Piotr Knapik M Jaworzno Niezaproszeni na event 11:45 (61)