Do startu pozostało

Runmageddon Halloween Warszawa Planeta Zalesie 28.10.2023 Formuła 5K by Kolba.pl

Lista startowa

ID Imię Nazwa drużyny Miasto Seria
610262 Katarzyna M. MOVE. TEAM Włocławek 18:15
610263 Marzena L. MOVE. TEAM Włocławek 18:15
610265 Katarzyna K. MOVE. TEAM Włocławek 18:15
610266 Artur S. Działdowo 18:15
610273 Marta G. MOVE. TEAM Włocławek 18:15
610464 Agnieszka P. MOVE. TEAM Włocławek 18:15
610479 Marcin O. OCR CrossFit Ciechanów Ciechanów 18:15
610480 Marcin K. OCR CrossFit Ciechanów Ciechanów 18:15
610481 Artur P. Ciechanów 18:15
610482 Dagmara K. Ciechanów 18:15
610483 Wiktoria W. Ciechanów 18:15
610484 Grzegorz S. Ciechanów 18:15
610485 Marzena S. Ciechanów 18:15
610486 Monika O. Ciechanów 18:15
610487 Agnieszka A. Ciechanów 18:15
610491 Artur C. Harder Ciechanów Ciechanów 18:15
610495 Hubert O. Ciechanów 18:15
610499 Natalia P. Warszawa 18:15
610528 Tomasz K. EXTREME WAYS Warszawa 18:15
610559 Monika P. ĆPAJ_SPORT_WWA Warszawa 18:15
610657 Piotr J. ĆPAJ_SPORT_WWA Warszawa 18:15
610672 Konrad K. STG WARSZAWA Warszawa 18:15
610777 Patryk W. Carbon Silesia Sport by Vitarade Czeladź 18:15
610782 Łukasz S. Czeldaź 18:15
610800 Iwona S. LIGOTA PIĘKNA 18:15
610836 Michał S. Warszawa 18:15
610895 Marta K. Pruszków 18:15
610896 Helena B. Warszawa 18:15
610897 Aleksandra P. Marki 18:15
610904 OLGA K. Błonie 18:15
610925 Aleksandra S. Walendów 18:15
610981 Dominika M. BeerForceOne Warszawa 18:15
610985 GABRIELA W. Cieszyn 18:15
610994 Aleksander G. BeerForceOne warszawa 18:15
611088 Adrian M. Ciemno Lublin 18:15
611117 Artur U. Obstacle Center Team Warszawa 18:15
611132 Izabela D. Ciemno Mełgiew 18:15
611339 Beata K. Ciechanów 18:15
611479 Adam Z. Kłodzko 18:15
611641 Marcin G. Runmageddonowe Świry Warszawa 18:15
611990 Andrii M. Ciemno Lublin 18:15
612703 Rafał K. Ciechanów 18:15
613481 Iga B. Harder Ciechanów Ciechanów 18:15
615444 Adrian S. Mogilno 18:15
615445 Daniel P. Warszawa 18:15
615464 Daniel A. Warszawa 18:15
615466 Agnieszka C. Warszawa 18:15
616394 Dinesh M. Warsaw 18:15
616840 Piotr R. Warszawa 18:15
620984 Emil K. EXTREME WAYS Warszawa 18:15
622460 Rafał P. Brak nazwy Warszawa 18:15
622461 Sandra P. Warszawa 18:15
623585 Tomek M. Warszawa 18:15
623636 Weronika N. Nowe miasto 18:15
624289 Adrian W. Warszawa 18:15
624886 Mateusz L. Malanów 18:15
624887 Miłosz G. NieJesteśmyTuDlaPrzyjemności Tuliszków 18:15
624888 Piotr A. NieJesteśmyTuDlaPrzyjemności Tuliszków 18:15
624889 Bartosz L. NieJesteśmyTuDlaPrzyjemności Malanów 18:15
625134 Martyna J. Łódź 18:15
625146 Vibekananda D. Warsaw 18:15
625287 Bartosz A. Warszawa 18:15
625484 Maciej K. Warszawa 18:15
625716 Beata J. Smosiołki Bronisławów 18:15
625717 Marek C. Smosiołki Warszawa 18:15
625732 Beata K. Ciemno Lublin 18:15
625739 Mariusz W. Warszawa 18:15
625740 Karolina J. Point72 Warszawa 18:15
625741 Wojciech M. Point72 Warszawa 18:15
625742 Aamir I. 18:15
625743 Natalia K. Point72 Warszawa 18:15
625744 Mateusz K. Point72 Warszawa 18:15
625745 Adrianna K. Point72 Warszawa 18:15
625746 Michał N. Point72 Józefosław 18:15
625747 Kalina Zofia P. Point72 Warszawa 18:15
625748 Magdalena B. Point72 Warszawa 18:15
625749 Jan Z. Point72 Warszawa 18:15
625761 Marcin M. Specjalsi Złotoryja 18:15
625762 Tomasz S. Specjalsi Kunice 18:15
625766 Szmbor . Specjalsi Legnica 18:15
625786 Filip W. Góra Kalwaria 18:15
625788 HoboxPlay . Specjalsi Chojnów 18:15
625839 Bartłomiej J. Point72 Warszawa 18:15
625879 Kajetan S. Warszawa 18:15
625880 Jolbulka . Warsaw 18:15
625965 Kasia K. Warszawa 18:15
625966 Bartlomiej N. Olsztyn 18:15
613697 Patrycja B. Harder Ciechanów Ciechanów 18:30
614349 Zuzanna W. Skarbinki Warszawa 18:30
614377 Iwo S. Skarbinki Warszawa 18:30
616618 Monika S. MOVE. TEAM Choceń 18:30
619307 Daniel G. Dracula Dream Team Warszawa 18:30
619309 Aleksandra M. Dracula Dream Team Warszawa 18:30
619310 Marcin M. Dracula Dream Team Mała Wieś 18:30
619643 Mateusz O. Jak żółwie w galopie Rzeszów ==Panda== 18:30
619833 Marcin D. Drelów 18:30
619846 Aleksandra S. Łódzka Wersja 13 Lodz 18:30
619847 Joanna D. Łódzka Wersja 13 Łódź 18:30
621193 Adrian W. Siedlce 18:30
621195 Mateusz A. Siedlce 18:30
621957 Aleksandra A. Jastrzębie 18:30
621958 Żaneta S. Rybnik 18:30
622042 Adam S. Wasilkowo 18:30
622103 Wojciech L. Wola Baranowska 18:30
622141 Karolina G. Kubotowe Grzybki Łódź 18:30
622142 Patrycja C. Kubotowe Grzybki Łódź 18:30
622143 Aleksandra D. Kubotowe Grzybki Warszawa 18:30
622183 Alina S. Kubotowe Grzybki Łódź 18:30
622462 Dominik O. Brak nazwy Warszawa 18:30
622478 ŻANETA K. Matys’ Team Chamsk 18:30
622479 Matys '. Matys’ Team Bieżuń 18:30
622786 Rafał B. Zielona Góra 18:30
622788 Sylwester B. Bydgoszcz 18:30
622848 Damian R. Stachlew 18:30
622849 Karolina P. Szczecinek 18:30
622872 Paweł H. Warszawa 18:30
622879 Adam D. Husaria Race Team Wojciechówka 18:30
623347 Tomasz M. JĘCZYBUŁY Krupia Wólka 18:30
623630 Jakub M. JĘCZYBUŁY Krupia Wólka 18:30
623821 Iryna n. JĘCZYBUŁY Piaseczno 18:30
623843 Piotr O. Warszawska 18:30
623874 Aleksandra W. Husacze Warszawa 18:30
623875 Mateusz K. Husacze Warszawa 18:30
623876 Anita A. Husacze Warszawa 18:30
623877 Wiktor K. Husacze Warszawa 18:30
623880 Jakub W. Sieradz 18:30
624002 Janusz K. Husaria Race Team Dobre 18:30
624082 natalia d. CrazyNotLazy - Kokoszanel Team warszawa 18:30
624083 Agnieszka J. CrazyNotLazy - Kokoszanel Team Warszawa 18:30
624131 Justyna W. CrazyNotLazy - Kokoszanel Team Zielonka 18:30
624205 Mateusz M. Stop&Go Pruszków 18:30
624206 Karolina M. Stop&Go Warszawa 18:30
624272 Piotr W. Rawa Mazowiecka 18:30
624282 Agata K. Stop&Go Piastów 18:30
624283 Bartłomiej K. Stop&Go Piastów 18:30
624364 Justyna P. Stop&Go Warszawa 18:30
624392 Patryk M. TWARDA BANIA Kraków 18:30
624400 Paweł G. Warszawa 18:30
624631 Łukasz C. Warszawa 18:30
624674 Eryk T. Piaseczno 18:30
624681 Magdalena Z. Janki 18:30
624684 Aleksandra K. STOP AND GO Wwarszawa 18:30
624722 Zbigniew K. Chyliczki 18:30
624759 Bożena W. Starogard Gdański 18:30
624760 Lucyna L. Brusy 18:30
624845 1 N. Rawa Mazowiecka 18:30
624885 Kacper L. NieJesteśmyTuDlaPrzyjemności Malanow 18:30
625161 Damian P. #MORSY ZŁOTNIKI Poznań 18:30
625162 Ewa K. #MORSY ZŁOTNIKI Złotniki 18:30
625315 Mateusz M. Warszawa 18:30
625317 Kinga W. Warszawa 18:30
625474 Mateusz K. Zaolszynie 18:30
625483 Grzegorz O. CrazyNotLazy - Kokoszanel Team Piekary Śląskie 18:30
625659 Ela M. MOVE. TEAM Włocławek 18:30
625757 Mateusz S. Mszczonów 18:30
625774 Zbigniew M. Piękna i Bestia Sochaczew 18:30
625775 Kinga M. Kraków 18:30
625886 Konrad B. Warriors Łódź Skierniewice 18:30
625975 Jona Ś. KatJony Piaseczno 18:30
625976 Dariusz Ś. Julianów, pow. piaseczyński 18:30
626013 Paweł T. Ciążeń 18:30
626015 Artur M. Kowalewo Sołectwo 18:30
626018 Martyna W. Słupca 18:30
626050 Mykhailo D. Warszawa 18:30
626051 Elizaveta P. Warszawa 18:30
610982 Patryk P. FORMA SQUAD Cieszyn 18:45
610983 Dominika P. Cieszyn 18:45
610984 Agnieszka F. FORMA SQUAD Harbutowice 18:45
610986 Gabriela O. FORMA SQUAD Cieszyn 18:45
610987 Katarzyna S. FORMA SQUAD Ustroń 18:45
610988 Gabriela Z. FORMA SQUAD Pogwizdów 18:45
610989 Piotr Z. FORMA SQUAD Pogwizdów 18:45
610990 Kinga M. FORMA SQUAD Cieszyn 18:45
610991 Krzysztof M. FORMA SQUAD Cieszyn 18:45
610992 Wiktoria M. FORMA SQUAD Ustroń 18:45
610993 Patrycja L. FORMA SQUAD Cieszyn 18:45
610996 Patryk S. Częstochowa 18:45
611915 Edyta K. FORMA SQUAD Ustroń 18:45
612037 Marta Ż. Obstacle Center Team Warszawa 18:45
613508 Olaf S. sportowy przelot Żory 18:45
613509 Jakub W. sportowy przelot Żory 18:45
613510 Bartosz L. sportowy przelot Żory 18:45
613511 Patryk L. sportowy przelot Żory 18:45
613606 Grzegorz P. Przepiórki Wiktora Warszawa 18:45
619849 Adrian L. Łódzka Wersja 13 Łódź 18:45
619850 Krzysiek K. Łódź 18:45
621835 Robert P. Przepiórki Wiktora Warszawa 18:45
621858 Bartłomiej K. Żabia Wola 18:45
622186 Mikolaj S. domek nr 1 Warszawa 18:45
622187 Barbara M. domek nr 1 Warszawa 18:45
622188 Malwina B. domek nr 1 Pruszków 18:45
622189 Artur B. domek nr 1 Pruszków 18:45
623635 Piotr O. Płońsk 18:45
624363 Michał L. Adventure Team by Deloitte Pabianice 18:45
624370 Mikołaj W. Adventure Team by Deloitte Warszawa 18:45
624709 Mateusz P. Warszawa 18:45
624710 Marcin P. Warszawa 18:45
624880 Bartek W. Lublin 18:45
624969 Robert G. TWARDA BANIA Warszawa 18:45
624988 Mateusz B. Warszawa 18:45
625021 Mateusz K. Lublin 18:45
625096 Alex R. Łódź 18:45
625097 Wojciech Z. Łódź 18:45
625166 Karina G. ZA SZYBCY ZA WOLNI Warszawa 18:45
625167 Adrianna C. ZA SZYBCY ZA WOLNI Warszawa 18:45
625170 Kamil K. ZA SZYBCY ZA WOLNI Skierniewice 18:45
625183 Spu y. Warszawa 18:45
625184 FragSlim . Warszawa 18:45
625197 Robert S. TWARDA BANIA Warszawa 18:45
625210 Jakub K. Białystok 18:45
625211 Kaja M. Białystok 18:45
625374 Katarzyna B. Warszawa 18:45
625384 Kamil B. Poronin 18:45
625387 Szymon F. Zakopane 18:45
625395 Jakub K. Warszawa 18:45
625453 Dominik K. TWARDA BANIA Warszawa 18:45
625454 Karolina B. TWARDA BANIA Warszawa 18:45
625467 Patrycja M. TWARDA BANIA Józefosław 18:45
625511 Michael S. Cherrypick Games Warszawa 18:45
625512 Mateusz M. Cherrypick Games WARSZAWA 18:45
625513 Mateusz M. Cherrypick Games Warszawa 18:45
625514 Oleksandr K. Cherrypick Games Warszawa 18:45
625515 Joanna S. Cherrypick Games Izabelin C 18:45
625563 Arkadiusz S. Czechowice-dziedzice 18:45
625598 Igor W. Warszawa 18:45
625599 Konrad K. 13 Śląska Brygada OT Katowice 18:45
625600 Natalia Ż. 13 Śląska Brygada OT Ruda Śląska 18:45
625601 Agata . TWARDA BANIA Kraków 18:45
625611 Marcin F. 13 Śląska Brygada OT Gliwice 18:45
625619 Michał Ż. Ostrołęka 18:45
625638 Rafał S. Nowy Dwór Mazowiecki 18:45
625639 Daniel S. Lelis 18:45
625657 Eryk H. PoSZ Warszawa 18:45
625658 Maciej W. PoSZ Warszawa 18:45
625674 mw m. VITARADE TEAM Bielsko-Biała 18:45
625681 Łukasz S. VITARADE TEAM Banino 18:45
625682 Sławek Z. VITARADE TEAM Gdańsk 18:45
625688 Paula C. Warriors Łódź Otwock 18:45
625715 Aleksander C. Smosiołki warszawa 18:45
625718 Remigiusz J. VITARADE TEAM Orzesze 18:45
625719 Łukasz J. Biegające Chlory Piaseczno 18:45
625721 Jakub Z. Biegające Chlory Ustanów 18:45
625751 Julka L. Zalesie Górne 18:45
625752 Dana M. Chyliczki 18:45
625753 Józef G. Wawrzęcice 18:45
625754 Adam M. Chyliczki 18:45
625777 Artur M. VITARADE TEAM Żurawica 18:45
625800 Radosław K. Błonie 18:45
625804 Tobiasz B. Warszawa 18:45
625820 Łukasz M. Kraków 18:45
625822 Mateusz F. Kraków 18:45
625855 Sebastian P. Kulki Żabulki Gdańsk 18:45
625867 Kamil S. Słupia 18:45
625868 Daniel P. Słupia Konecka 18:45
625869 Adam K. Słupia 18:45
625919 Alexander L. Warszawa 18:45
625940 Cezary W. VITARADE TEAM Przemyśl 18:45
625944 Karolina D. Prażmów 18:45
625945 Krzysztof R. Radom 18:45
625952 Kacper K. Piotrków trybunalski 18:45
625955 Jakub F. Piotrków Trybunalski 18:45
625987 Mariusz S. Matsonki Pruszcz Gdański 18:45
625988 . Pruszcz Gdański 18:45
625989 Matylda S. Pruszcz Gdanski 18:45
625994 Dariusz D. Grodzisk Maz. 18:45
625999 Marcin J. Pruszków 18:45
626004 Kuba T. Izabelin C 18:45
626020 Piotr P. Pniewy 18:45
626045 Paulina G. Minsk mazowiecki 18:45
626046 Mariusz G. Mińsk Mazowiecki 18:45
610252 Anna W. Sieradz 19:00
610253 Olga B. Warriors Łódź Łódź 19:00
610525 Weronika M. Helga I wikingowie Warszawa 19:00
610526 Bartek . Helga i wilingowie Warszawa 19:00
610527 Łukasz N. Helga I wikingowie Warszawa 19:00
610557 Krystian J. Bractwo Biegowe BGK Warszawa 19:00
610692 Aleksander O. Nowy Dwór Mazowiecki 19:00
610726 Rafał K. Ostróda 19:00
610727 Alicja A. Olsztyn 19:00
610833 Frank . Lipton Squad Warszawa 19:00
610834 Mira W. Lipton Squad Warszawa 19:00
610835 Alicja J. Lipton Squad Parzniew 19:00
610872 Weronika Z. Lipton Squad Warszawa 19:00
610916 Michał W. Warszawa 19:00
610920 Iwona P. Otwock 19:00
610927 Marcin P. Piaseccy Otwock 19:00
610928 Kinga P. Piaseccy Otwock 19:00
610938 Joanna M. G TEAM Warszawa 19:00
610941 Anna G. G TEAM Warszawa 19:00
610943 Marta P. G TEAM Ułęż 19:00
610948 Dominik B. Białystok 19:00
610949 Łukasz D. Białystok 19:00
611131 Khrystyna Y. Obstacle Center Team Warszawa 19:00
611145 Szymon K. Szczecin 19:00
611146 Wiktor J. Police 19:00
611149 Mateusz T. Wysokie Mazowieckie 19:00
611152 Mateusz M. Białystok 19:00
612051 TSEVI . Lipton Squad Warszawa 19:00
612168 Paulina K. Elbląg 19:00
612914 Johnny N. Warsaw 19:00
612915 Aleksandra A. Warszawa 19:00
614955 Joanna K. Klub Frajerów Szczecin 19:00
614957 Mikolaj Z. Klub Frajerów Wrocław 19:00
615298 Szymon B. ROWAN TEAM Elbląg 19:00
615956 Mateusz P. W zimnej wodzie kąpani Głosków 19:00
615957 Katarzyna Z. W zimnej wodzie kąpani Baniocha 19:00
616651 Przemyslaw K. Klub Frajerów Bydgoszcz 19:00
618270 Mateusz D. Klub Frajerów Wrocław 19:00
620936 Adrian B. Bialka 19:00
620938 Aleksandra F. Sucha Beskidzka 19:00
620948 PAULINA F. MAKÓW PODHALAŃSKI 19:00
620950 Janusz B. Stryszawa 19:00
620993 Filůlašty . Białystok 19:00
621019 Paweł K. Tychy 19:00
622261 Beata Ł. Wydział Parzenia Kawy Puszcza Mariańska 19:00
622262 Sylwia R. Wydział Parzenia Kawy Żyrardów 19:00
622263 Mateusz B. Wydział Parzenia Kawy Żyrardów 19:00
622264 Monika G. Wydział Parzenia Kawy Żyrardów 19:00
622439 Cezary P. Przyłęk duży 19:00
622680 Angelika B. Poznań 19:00
622890 Remigiusz G. Warszawa 19:00
622906 Aleksandra S. Częstochowa 19:00
622907 Natalia Z. Kraków 19:00
623161 Karol M. Poza Skryptem Warszawa 19:00
623179 Aleksandra N. Warszawa 19:00
623181 Krzysztof M. Warszawa 19:00
623315 Patryk M. Żórawina 19:00
623316 Adam P. Żórawina 19:00
623329 Jacek W. Warszawa 19:00
623364 Aneta S. Warszawa 19:00
623493 Paweł C. Węgrzce 19:00
623501 Dorota C. Węgrzce 19:00
623507 Magdalena K. Węgrzce 19:00
623765 Sebastian K. Warszawa 19:00
623785 Radek P. Warszawa 19:00
623788 Julia K. Warszawa 19:00
623830 Krzysztof K. Załuski 19:00
623831 Justyna W. Nowy Dwór mazowiecki 19:00
623950 Sebastian W. Warszawa 19:00
623999 Beata L. Sieradz 19:00
624107 Kamil P. Warszawa 19:00
624144 Sławomir J. Sieradz 19:00
624332 Rafał A. Poza Skryptem Katowice 19:00
624375 ILLIA F. Warszawa 19:00
624376 Darya Z. Warszawa 19:00
624482 Maciek M. TWARDA BANIA Kamionka 19:00
624986 Ania D. Maszewo Duże 19:00
624987 ANNA F. PŁOCK 19:00
625389 Michał S. Zawiercie 19:00
625434 Gabriela G. Warany z Komodo Gniezno 19:00
625435 Weronika M. Warany z Komodo Września 19:00
625572 Krystian N. Otwock Mały 19:00
625573 Konrad B. Warszawa 19:00
625608 Marcin W. Straceńcy Sochaczew 19:00
625609 Adam N. Sochaczew 19:00
625610 Julia N. Sochaczew 19:00
625626 Bolesław N. Sochaczew 19:00
625667 Robert K. Strasznie Fajni Warszawa 19:00
625670 Darek F. Strasznie Fajni Piseczno 19:00
625680 dobiesław g. Strzelin 19:00
625686 Erkin M. Batken Warsaw 19:00
625693 Grzegorz S. Kaputy 19:00
625709 Suimonkul M. Batken Warszawa 19:00
625784 Mikołaj W. Delta Sport Sochaczew 19:00
625785 Hubert W. Sochaczew 19:00
626019 Sławomir P. Warszawa 19:00
610319 Patryk O. Nowy Dwór Mazowiecki 19:15
610320 Arkadiusz Ż. Michałów Reginów 19:15
610504 Michał B. Goworowo 19:15
610506 Dariusz T. Zielonka 19:15
610560 Arkadiusz D. Luźne Majty Legionowo 19:15
610561 Marcin K. Luźne Majty Warszawa 19:15
610573 Joanna D. Luźne Majty Łomża 19:15
610579 Bożena Ł. Luźne Majty Suchy Las 19:15
610580 Agnieszka B. Luźne Majty Kobyłka 19:15
610583 Szymon Ł. Luźne Majty Poznań 19:15
610605 Piotr M. Turkowskie Ptysie Turek 19:15
610609 Martyna P. Turkowskie Ptysie Poznań 19:15
610610 Kacper S. Turkowskie Ptysie Poznań 19:15
610637 Judyta J. Turkowskie Ptysie Środa Wielkopolska 19:15
610655 Małgorzata D. Luźne Majty Łajski 19:15
610673 Ewelina K. Luźne Majty Warszawa 19:15
610676 Katarzyna P. Ćwierkające Pierogi Wołomin 19:15
610744 Feliks P. Warszawa 19:15
610746 Klara S. Warszawa 19:15
610855 Damian Ż. Umrę albo dobiegnę Kramsk 19:15
610856 Sandra G. Spartani Kramsk Kramsk 19:15
610931 Anna G. Slawa 19:15
610939 Miłosz Mariusz L. Łódź 19:15
610968 Anna S. Uciekające Zakonnice Bolimów 19:15
610969 Agata M. Uciekające Zakonnice Bolimów 19:15
610970 Tomasz L. Uciekające Zakonnice Łowicz 19:15
610977 Dorota P. NIEBIESCYY Rusinowice 19:15
610978 Robert S. NIEBIESCYY Rusinowice 19:15
610979 Łukasz S. NIEBIESCYY Świerklaniec 19:15
611071 Dawid K. Kotuń 19:15
611072 Aleksandra W. Chudoba 19:15
611178 Michał F. Equinix Heroes Pruszków 19:15
611627 Magdalena C. Łódź 19:15
611643 Łukasz K. OSP GROTKI Potworów 19:15
611646 Michał G. OSP GROTKI Radzanów 19:15
612409 Damian B. Uciekające Zakonnice Łowicz 19:15
612863 Anna S. Warka 19:15
612864 Grzegorz S. Warka 19:15
612865 Mirosław W. Stromiec 19:15
612945 Maciej S. Warka 19:15
616056 Marcin D. Legionowo 19:15
616057 Sylwia D. Legionowo 19:15
617564 Krzysztof L. NIEBIESCYY Czekanów 19:15
620689 Aneta S. Nowy Dwór Mazowiecki 19:15
620851 Andrzej B. Kraków 19:15
620865 Katarzyna W. Staszów 19:15
621140 Filip R. Łysomice 19:15
621141 Igor W. Toruń 19:15
621920 Martyna S. Warszawa 19:15
622018 Michał R. Autystyczne kobry Kobyłka 19:15
622019 Krzysztof J. Autystyczne kobry Warszawa 19:15
622366 Jagoda K. Wolo team Ostrzeszów 19:15
622367 Kornelia S. Wolo team Siemiatycze 19:15
622611 Radosław D. DG TEAM Elbląg 19:15
622612 Milena B. DG TEAM Elbląg 19:15
622614 Michał G. DG TEAM Elbląg 19:15
622615 Ewa G. DG TEAM Elbląg 19:15
622686 Artur K. Jastrzębie Zdrój 19:15
623195 DAMIAN B. FCBrzustów Garbatka-Letnisko 19:15
623602 Paweł B. FCBrzustów Garbatka Letnisko 19:15
623639 Alex . Sieciechów 19:15
623771 Karol S. Warszawa 19:15
623908 Magda G. Warszawa 19:15
623995 Максим Ф. Warszawa 19:15
624013 Tomasz K. Warszawa 19:15
624056 Fabiniak M. Sochaczew 19:15
624057 Patryk Z. Teresin 19:15
624202 Łukasz D. Warszawa 19:15
625464 Tomasz K. Głuchów 19:15
625465 Jakub P. Wolo team Ostrzeszów 19:15
625544 Inga G. Katowice 19:15
625635 Jakub M. Kraków 19:15
625636 Michał P. Kraków 19:15
625649 Patryk J. Ćwierkające Pierogi Wołomin 19:15
625909 Zbigniew S. WOLF TEAM Żelechów 19:15
625967 Daniel D. Warszawa 19:15
625968 Paweł D. warszawa 19:15
625969 Cywill . Warszawa 19:15
626022 Amelia K. Carbon Silesia Sport by Vitarade Rybnik 19:15
626023 Małgorzata K. Carbon Silesia Sport by Vitarade Rybnik 19:15
610399 Adrian S. WARSZAWA, POW. WARSZAWA 19:30
610596 Radosław P. Którędy na OIOM Mińsk Mazowiecki 19:30
610666 Marcin G. Warszawa 19:30
611552 Krzysztof P. Którędy na OIOM Warszawa 19:30
612291 Julia W. AKS ZŁY Warszawa 19:30
612292 Martyna S. AKS ZŁY Płońsk 19:30
612550 Anna K. AKS ZŁY Warszawa 19:30
612553 Barbara K. AKS ZŁY Warszawa 19:30
612557 Justyna S. AKS ZŁY Warszawa 19:30
612558 Justyna J. AKS ZŁY Góra Kalwaria 19:30
612640 Artur S. Rybnik 19:30
612695 Tomasz F. BIELSKO-BIAŁA 19:30
612901 Damian G. Warszawa 19:30
613144 Róża W. Warszawa 19:30
613145 Lech W. OSPRO OCR Warszawa 19:30
613162 Tobiasz G. Minsk Maz 19:30
613759 Karina K. Pruszkowski Team Pruszków 19:30
613763 Agnieszka L. Pruszkowski Team Pruszków 19:30
615481 Rafał R. Nocne Kolby Warszawa 19:30
615482 Łukasz J. Nocne Kolby Warszawa 19:30
615483 Szymon Z. Nocne Kolby Gdańsk 19:30
615572 Mariusz B. Red Lobster Warszawa 19:30
615644 Marta B. Red Lobster Nakło nad Notecią 19:30
615712 Michał P. Piastów 19:30
615713 Adrianna P. Piastów 19:30
615820 Szymon S. Nocne Kolby Warszawa 19:30
616170 Agata O. AKS ZŁY Warszawa 19:30
616359 Michał K. Nocne Kolby Warszawa 19:30
617321 François W. Warszawa 19:30
617327 MARION . Warszawa 19:30
618541 Katarzyna B. Białystok 19:30
618542 Judyta B. Nocne Kolby Warszawa 19:30
619113 Łukasz S. Białystok 19:30
620563 Desfontaine O. Warszawa 19:30
620819 Edyta C. Nocne Kolby Rzewnie 19:30
620820 Gabriela J. Nocne Kolby Warszawa 19:30
620828 Paulina J. Nocne Kolby Derby 19:30
620925 Anna C. #teamPsiaKość Minkowice 19:30
620926 Paulina R. #teamPsiaKość Hel 19:30
620937 Klaudia M. #teamPsiaKość Władysławowo 19:30
621241 Wiktoria G. #teamPsiaKość Warszawa 19:30
621808 Piotr Z. Oświęcim 19:30
621989 Maria M. #teamPsiaKość Olsztyn 19:30
623617 Paulina L. Magazyn 38 Piaseczno 19:30
623618 Monika H. Magazyn 38 Piaseczno 19:30
623621 Sylwester L. Magazyn 38 Solec 19:30
623625 Tomasz J. Magazyn 38 Piaseczno 19:30
623628 Anna S. Magazyn 38 Piaseczno 19:30
624059 Szymon H. Podzamcze 19:30
624156 Rafał B. Skawina 19:30
624342 Dawid F. STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK Rybnik 19:30
624591 adam s. Ruda Śląska 19:30
624727 Dmitriy I. Warszawa 19:30
624875 Wiktor B. Warszawa 19:30
625048 Oliwia D. Pogotowie Medicover Krzaki Czaplinkowskie 19:30
625049 Dominik D. Pogotowie Medicover Góra Kalwaria 19:30
625313 Mateusz S. Warszawa 19:30
625755 Mateusz S. Radziszów 19:30
625759 Jacek K. Pruszków 19:30
625841 Tomasz Z. Kielce 19:30
625844 TasmanianDevil . Milanówek 19:30
625854 Wojciech D. Garwolin 19:30
625881 Dawid W. Kostrzyn 19:30
625917 Małgorzata I. Toruń 19:30
625918 Piotr D. Toruń 19:30
614319 Paweł P. Warszawa 19:45
614320 Marta S. Warszawa 19:45
617738 Paweł K. Warszawa 19:45
617739 Leszek I. Warszawa 19:45
617740 Rafał M. Warszawa 19:45
623522 Tomasz K. Legionowo 19:45
624995 Andrzej B. Nowy Dwór mazowiecki 19:45
625791 Patrycja J. EV REPAIR Zamienie 19:45
625792 Bartosz J. EV REPAIR Zamienie 19:45
625793 Mikołaj J. EV REPAIR Zamienie 19:45
610638 MACIEJ K. SOCHACZEW 20:00
611624 Karol K. Łódź 20:00
611978 Marcin . Ekipa z Jeepa Warszawa 20:00
612899 Viktoria A. Bokserki Konin 20:00
612947 Marta K. Bokserki Konin 20:00
614661 Kamil P. ☑ Wrocław @psutek 20:00
615201 Mateusz G. Ferajna Sokolniki-Las 20:00
615202 Daria Z. Ferajna Biała 20:00
615203 Damian G. Ferajna Zgierz 20:00
618027 Jakub D. Pikosriko Wrocław 20:00
618088 Karolina P. Pikosriko Wrocław 20:00
619567 kAMIL c. Warszawa 20:00
620356 Radosław M. Warriors Łódź Łódź 20:00
620676 Mikołaj M. Warszawa 20:00
621180 Adrian S. Nowa Wieś 20:00
621557 Iga K. Warszawa 20:00
621875 Krzysztof B. Ruda Śląska 20:00
622017 Andrzej P. Mogilno 20:00
622070 Jacek L. Wombaty Warszawa 20:00
622084 Katarzyna J. G: Ruda Śląska, P: Ruda Śląska, W: ŚLĄSKIE 20:00
622447 Livia P. KONSTANCIN-JEZIORNA 20:00
623343 Mateusz K. Leżajsk 20:00
623344 Aleksander K. Ropczyce 20:00
623508 Patryk S. TEAM YOUTH Pomiechówek 20:00
623513 Nicola B. TEAM YOUTH Nysa 20:00
624052 Klaudia S. Viatowola Belsk Duży 20:00
624053 Artur D. Viatowola Belsk Duży 20:00
624054 Kuba R. Viatowola WARSZAWA 20:00
624055 Maciej S. Viatowola Belsk Duży 20:00
624141 Arkadiusz W. Warriors Łódź Łódź 20:00
624484 Karolina K. TEAM YOUTH Zakroczym 20:00
624782 Zuzanna P. Wombaty Warszawa 20:00
625130 Dominik B. Spytkowice 20:00
625560 Kamil Ś. Leżajsk 20:00
625561 Konrad K. Lezajsk 20:00
625624 Mariusz P. Kępno 20:00
625648 Caroline B. TEAM YOUTH Warszawa 20:00
625651 Urszula D. Olsztyn 20:00
625698 Marzena K. Activity Sport Elbląg Tolkmicko 20:00
625704 Łukasz M. Activity Sport Elbląg Elbląg 20:00
625707 Karina B. Activity Elbląg Elbląg 20:00
625873 adrian ś. Modzele GÓRKI 20:00
625875 Grzegorz N. Activity Sport Elbląg Elbląg 20:00
625921 Beniamin N. Białystok 20:00
Runmageddon Warszawa Twierdza Modlin
25/26.05.2024