Lista startowa

Runmageddon Classic - 27.09.2020 Wrocław
ID Imię Nazwa drużyny Miasto Seria
402035 Adam M. Jejkowice 07:30
402095 Janusz S. Gorzyczki 07:30
402295 Łukasz M. United Runners Polkowice 07:30
402334 Kamil K. Carbon Silesia Sport Jasło 07:30
402413 Szymon J. Carbon Silesia Sport Katowice 07:30
402974 tomasz s. Carbon Silesia Sport Katowice 07:30
406800 Adam K. Lubliniec 07:30
407305 Piotr W. Hunters OCR Team Brzesko 07:30
407379 Krzysztof S. Carbon Silesia Sport Katowice 07:30
407454 Tomasz W. Hunters OCR Team Strzelce Małe 07:30
407516 Arkadiusz Ż. Hunters OCR Team Żabno 07:30
407522 Sebastian G. Hunters OCR Team Tarnów 07:30
407746 Marcel F. SOCIOS SILESIA Pyskowice 07:30
408694 Piotr G. Carbon Silesia Sport Mysłowice 07:30
409656 Mariusz B. SOCIOS SILESIA Rybnik 07:30
410345 Artur K. SOCIOS SILESIA Gliwice 07:30
410448 Michał M. Carbon Silesia Sport Ruda Śląska 07:30
410553 Paweł S. SOCIOS SILESIA Gliwice 07:30
411286 Tomasz K. RMF4RT Gladiators Rybnik 07:30
411940 Jakub W. SOCIOS SILESIA KATOWICE 07:30
412244 Michał K. Dirty Sparrows Poznań 07:30
412250 Dariusz K. SOCIOS SILESIA Ruda Śląska 07:30
412294 Dawid J. SOCIOS SILESIA Szczerbice 07:30
412483 Krzysztof S. Carbon Silesia Sport Łaziska Górne 07:30
412492 Kamil O. Carbon Silesia Sport Kozy 07:30
412494 Marcin K. xRunners Kraków 07:30
412991 Dawid B. SOCIOS SILESIA Rybnik 07:30
413097 Kamil G. Sportera OCR Łódź 07:30
413315 Paweł J. WATAHA Przemyśl 07:30
413428 Krzysztof D. SOCIOS SILESIA Gliwice 07:30
413900 Bartosz S. FURIA Team chrzanów 07:30
414023 Adam K. SOCIOS SILESIA Ruda Śląska 07:30
414122 Marek O. SOCIOS SILESIA Skrzyszów 07:30
414625 jacek k. RAJSPORT ACTIVE Buczek 07:30
414630 Artur K. RAJSPORT ACTIVE Łask 07:30
414632 Jacek K. RAJSPORT ACTIVE Drzewica 07:30
414654 Andrzej T. RAJSPORT ACTIVE Zelów 07:30
414662 Tomasz T. RAJSPORT ACTIVE Rzeszów 07:30
414690 Piotr P. RAJSPORT ACTIVE Łódź 07:30
414752 Marcin L. SOCIOS SILESIA Rybnik 07:30
415120 Bartłomiej M. Warchlaki Adelajdy Falków 07:30
415182 Tomasz Z. Warchlaki Adelajdy Kraków 07:30
415267 Filip B. SPARTA RUNNERS Zalasewo 07:30
415955 Marcin K. Carbon Silesia Sport IMIELIN 07:30
416244 Przemysław B. Nie W Szczepionkę Team Marki 07:30
416313 Michał W. OCRland Kutno 07:30
416471 Zygmunt M. Best Beasts Słupsk 07:30
416560 Michał H. DZIADY OCR Dąbrowa Górnicza 07:30
416598 Stanisław K. DZIADY OCR Warka 07:30
416704 Ireneusz o. SOCIOS SILESIA Racibórz 07:30
416784 Jakub K. Dirty Sparrows Poznań 07:30
416837 Zbigniew P. Kuźnia Damiana Katowice 07:30
416892 Dariusz S. Ciechanów 07:30
417150 Michał B. WATAHA Wrocław 07:30
417160 Tomasz P. Ex Team Raszowa 07:30
417218 Grzegorz K. RMF4RT Gladiators Czerwionka-Leszczyny 07:30
417229 Mateusz S. POWER TRAINING Kielce 07:30
417239 Karol G. Nie W Szczepionkę Team Łomianki 07:30
417554 Dmytro S. SOCIOS SILESIA tarnowskie góry 07:30
417598 Zbigniew Z. xRunners Żmigród 07:30
417601 Michał R. xRunners Bydgoszcz 07:30
417669 Bartłomiej B. Nie W Szczepionkę Team Warszawa 07:30
417718 Wojciech B. xRunners Bolechowice 07:30
417979 Alan T. NEXTREME Warszawa 07:30
417999 Damian M. Sandomierz 07:30
418040 Michał L. Warszawa 07:30
418106 Mateusz R. NEXTREME Bogdaniec 07:30
418330 Janusz R. CF Kuźnia Damiana Mikołów 07:30
418337 Bartosz J. xRunners Zielona Góra 07:30
418514 Marcin K. NEXTREME Leszno 07:30
418735 Wojciech W. xRunners Namysłów 07:30
418978 KAMIL K. CARBON RACING TEAM Mikołów 07:30
418992 Filip C. POWER TRAINING Warszawa 07:30
418995 Daniel P. POWER TRAINING Warszawa 07:30
419085 Stanisław K. Hunters OCR Team Nowe Żukowice 07:30
419118 Daniel B. BIEGUN OCR Gdańsk 07:30
419123 Nikodem W. Dirty Sparrows Poznań 07:30
419184 Patryk B. Konstantynów Łódzki 07:30
419195 Grzegorz P. Carbon Silesia Sport Katowice 07:30
419228 Mariusz S. Dirty Sparrows Witnica 07:30
419413 KONRAD F. Ex Team MYSIADŁO 07:30
419453 Adam W. Ex Team Chocznia 07:30
419529 Adam B. Dirty Sparrows Lubasz 07:30
419578 PIOTR I. Dirty Sparrows Sulęcinek 07:30
419598 Marcin G. Husaria Race Team Kraków 07:30
419719 Krzysztof M. Hunters OCR Team Tarnów 07:30
419861 Robert S. NEXTREME Konin 07:30
419960 Jakub W. Carbon Silesia Sport Mysłowice 07:30
420008 Tomasz S. Carbon Silesia Sport Mysłowice 07:30
420083 Mateusz L. Hardcorowe Wychylylybymy Otwock 07:30
420135 Jakub W. Warszawa 07:30
420154 Beniamin S. FURIA Team Chrzanów 07:30
420166 Jakub K. Ex Team Pakosławice 07:30
420170 Patryk S. Ex Team Bełk 07:30
420191 Maciej P. Hardcorowe Wychylylybymy Otwock 07:30
420238 Krystian B. WATAHA Wrocław 07:30
420242 Łukasz J. Biegun OCR Team Pszczołki 07:30
420378 Janusx P. PODLEŚNA 07:30
420408 Michał W. Nie W Szczepionkę Team Śrem 07:30
420468 Kamil K. Carbon Silesia Sport Lędziny 07:30
420536 Zbigniew K. Jaworzno 07:30
420576 Józef C. Carbon Silesia Sport Lędziny 07:30
420780 Michał S. Runmageddonowe Świry Łódź 07:30
420792 Wojciech K. POWER TRAINING Warszawa 07:30
420849 Marek W. Carbon Silesia Sport Katowice 07:30
421053 Viktor K. Semkovo 07:30
421061 Sebastian C. Lemon Team Kraków 07:30
421146 Mateusz S. Carbon Silesia Sport Mysłowice 07:30
421163 Marcin N. RMF4RT Gladiators Chodzież 07:30
421240 Rafał H. OCR TEAM BYDLAKI Niepołomice 07:30
421276 Grzegorz G. DZIADY OCR Czarny Dunajec 07:30
421486 Jakub K. Carbon Silesia Sport Kraków 07:30
421520 Dariusz D. RMF4RT Gladiators Piła 07:30
421572 Patryk W. Mad Runners Nowa Ruda 07:30
421594 Grzegorz B. RMF4RT Gladiators Romanowo Dolne 07:30
421625 Tomasz M. Warchlaki Adelajdy Rachanie 07:30
421627 Andrzej R. Dirty Sparrows Gniezno 07:30
421721 Radoslaw B. Ragnarok Szczecin Gryfino 07:30
421793 Bartosz F. SOCIOS SILESIA Gliwice 07:30
422066 Paweł Ł. Kraków 07:30
422074 Mateusz K. Piechowice 07:30
422188 Jakub K. Dirty Sparrows Sulęcinek 07:30
422352 Konrad D. POWER TRAINING Zasutowo 07:30
422412 Adrian M. Dirty Sparrows Opalenica 07:30
422468 Damian G. Etrans Team Sośnicowice 07:30
423699 Damian M. SOCIOS SILESIA Ruda śląska 07:30
423925 Wojciech Ł. Ruda Śląska 07:30
401975 Łukasz D. WATAHA Wrocław 07:40
401991 Paweł P. WATAHA Mieroszow 07:40
402029 Marek D. WATAHA Wrocław 07:40
402057 Marcel M. POWER TRAINING Warszawa 07:40
402065 Michał B. Wrocław 07:40
402121 Tomasz Ś. Wodzisław Śląski 07:40
402123 Rafał Ś. Wodzisław Śląski 07:40
402243 Damian G. CF Kuźnia Damiana Świętochłowice 07:40
402256 Krzysztof B. WATAHA Wrocław 07:40
402302 Bartosz D. Świdnica 07:40
402332 Krzysztof W. RMF4RT Gladiators Łukta 07:40
402408 Piotr M. WAŁBRZYCH 07:40
402550 Oliwer K. WATAHA Wrocław 07:40
402557 Marek P. Wołów 07:40
402561 Krzysztof U. CF Kuźnia Damiana Mikołów 07:40
402643 Piotr J. Carbon Silesia Sport Chorzów 07:40
402699 Patryk H. Carbon Silesia Sport Bytom 07:40
402798 Mateusz P. Carbon Silesia Sport Ujsoły 07:40
402826 Norbert Z. WATAHA Wroclaw 07:40
403007 Mariusz Z. Wrocław 07:40
403243 SZYMON O. WROCŁAW 07:40
403290 Krystian G. Skończeni OCR Zielona Góra 07:40
403301 Korneliusz P. Hell's gym OCR Pępowo Pępowo 07:40
403494 Bartosz Ś. Trzebnica 07:40
403503 Marek S. Hell's gym OCR Pępowo Gostyń 07:40
403621 Szymon S. Hell's gym OCR Pępowo Pępowo 07:40
403639 Paweł S. RMF4RT Gladiators Konin 07:40
403735 Łukasz M. SOCIOS SILESIA Ruda Śląska 07:40
403837 Marcin T. Wataha Szczodre 07:40
403843 Maciej N. Brzezina 07:40
403863 Tomasz S. Husaria Race Team Śmicz 07:40
404264 Patryk S. Rybnik 07:40
404308 Fabian S. Grudziądz 07:40
404594 Hubert N. Hell's gym OCR Pępowo Szelejewo 07:40
404618 Piotr J. Hell's gym OCR Pępowo Piaski 07:40
405022 Sebastian M. Nie W Szczepionkę Team Grudziądz 07:40
405256 Michał G. Miłosxyce 07:40
405338 Robert K. Carbon Silesia Sport Świętochłowice 07:40
405387 Bogusław B. Orzesze 07:40
405420 Paweł L. DENISTEAM Ostre 07:40
405484 Bogumił K. Koniu Squad Kraków 07:40
405512 Szymon M. CF Kuźnia Damiana Chorzów 07:40
406888 Damian K. United Runners Nowy Dwór Mazowiecki 07:40
407096 Łukasz J. SOCIOS SILESIA Knurów 07:40
407113 Grzegorz D. Bravehearts Legionowo Legionowo 07:40
407215 Paweł K. Bestie OCR Legionowo Legionowo 07:40
407405 Arkadiusz P. NEXTREME Leszno 07:40
407409 Vitalii S. Chernihiv 07:40
407412 Michał C. Carbon Silesia Sport Tarnowskie Góry 07:40
407413 Michał N. Carbon Silesia Sport Ruda Śląska 07:40
407479 Radosław C. Oborniki Śląskie 07:40
407724 Grzegorz J. DZIADY OCR Warszawa 07:40
408095 Patryk F. Pszów 07:40
408106 Mateusz Z. Dragon Runners Jasło 07:40
408243 Dariusz M. BOHAR PALETY RUNNERS Kromolin 07:40
408445 Szymon H. Carbon Silesia Sport Węglowice 07:40
408498 Dawid Z. Baltic Seals REDZIKOWO 07:40
408900 Paweł M. Husaria Race Team Kraków 07:40
408910 Borys A. WATAHA Zgierz 07:40
408944 Piotr P. Carbon Silesia Sport Tychy 07:40
408996 Mariusz P. Warszawa 07:40
409152 Łukasz J. OPALENICA 07:40
409372 Michał T. Nie W Szczepionkę Team Mińsk Mazowiecki 07:40
409373 Mateusz G. Nie W Szczepionkę Team Dębe wielkie 07:40
409386 Łukasz B. Spała 07:40
409919 Dominik G. Czarna Horda Krosno Odrzańskie 07:40
410037 Jarosław K. xRunners Wrocław 07:40
410130 Adam M. Czarna Horda Żagań 07:40
410231 Aleksander C. Ex Team Przysiecz 07:40
410481 Adam T. Łaziska Górne 07:40
410625 Krzysztof P. Utani Gran Hur Gliwice 07:40
410728 Piotr G. Eko-Okna Runners Racibórz 07:40
411764 Paweł K. WATAHA Wrocław 07:40
411875 Arkadiusz W. Łódź 07:40
411891 Robert S. Ex Team Pakosławice 07:40
411918 Jacek W. Ex Team Opole 07:40
411922 Paweł Ż. Ex Team Karłowice 07:40
412399 Krystian M. WATAHA Wrocław 07:40
412427 Marcin M. NEXTREME Brwilno 07:40
412433 Tomasz P. xRunners Łódź 07:40
412489 Grzegorz O. Ex Team Wiśniowa 07:40
412493 Mateusz Ł. Lemon Team Kraków 07:40
412498 TOMASZ D. xRunners GDYNIA 07:40
412500 Damian J. xRunners Gdańsk 07:40
412502 Grzegorz O. Lemon Team Kraków 07:40
412503 Marek C. xRunners Gdańsk 07:40
412505 Wojciech R. Kobyłka 07:40
412510 Krystian K. Bestie OCR Legionowo Marki 07:40
412517 Paweł Ś. RMF4RT Gladiators Legnica 07:40
412581 Jakub U. Lemon Team Krakow 07:40
412724 Mariusz B. Hardcorowe Wychylylybymy Warszawa 07:40
412786 Mateusz P. xRunners Wydminy 07:40
413019 Grzegorz D. Czerwionka-Leszczyny 07:40
413075 Mateusz W. xRunners Gdańsk 07:40
413130 Karol J. POWER TRAINING Warszawa 07:40
413141 Michał S. Hardcorowe Wychylylybymy Otwock 07:40
413334 Marcin K. United Runners Warszawa 07:40
413462 Bartosz Z. Dirty Sparrows Gniezno 07:40
413593 Sławomir J. Bestie OCR Legionowo Legionowo 07:40
413598 Rafał K. Baltic Seals Głobino k. Słupska 07:40
413606 Wojciech B. Baltic Seals Słupsk 07:40
413714 Kamil U. NEXTREME Sulęcin 07:40
413717 Marcin A. NEXTREME Międzyrzecz 07:40
413733 Wojciech K. Biegnę wolno, bo mi wolno Rabka-Zdrój 07:40
413740 Dawid C. NEXTREME Słupsk 07:40
413849 Sylwester Z. xRunners Gdańsk 07:40
413870 Marcin P. Hardcorowe Wychylylybymy Otwock 07:40
413888 Piotr J. SOCIOS SILESIA Zabrze 07:40
413934 Karol K. Berlin 07:40
414119 Bartek S. SOCIOS SILESIA Będzin 07:40
414120 Krzysztof B. SOCIOS SILESIA Bytom 07:40
414121 Grzegorz L. SOCIOS SILESIA Świętochłowice 07:40
414153 Piotr K. SOCIOS SILESIA Rybnik 07:40
414167 Kamil K. SOCIOS SILESIA Rybnik 07:40
414178 Adam L. SOCIOS SILESIA Mysłowice 07:40
414299 Adrian L. Kamionki 07:40
414484 Paweł J. Andrespol 07:40
414560 Michał B. Hardcorowe Wychylylybymy Józefów 07:40
414851 Michał G. SOCIOS SILESIA Sosnowiec 07:40
415034 Krzysztof M. LOTAMS Team Warszawa 07:40
415077 Łukasz Z. CF Kuźnia Damiana Zabrze 07:40
415137 Adrian D. CF Kuźnia Damiana Zabrze 07:40
415260 Jakub N. Cybinka 07:40
415377 Radosław K. DZIADY OCR Nadolice Wielkie 07:40
418731 Roman Š. Hradec Králové 07:40
421033 Damian S. Koniu Squad Kraków 07:40
421234 Sebastian S. SPARTA RUNNERS Poznań 07:40
421294 Mateusz M. POWER TRAINING Stare Babice 07:40
421344 GRZEGORZ K. United Runners POLKOWICE 07:40
421372 Dariusz N. Dirty Sparrows Wągrowiec 07:40
421456 Mateusz W. Biegun OCR Team Gdańsk 07:40
421680 Mateusz C. xRunners Bochnia 07:40
421701 Norbert W. Husaria Race Team Nowe Miasto Lubawskie 07:40
421795 Rafał K. VENGA. Napier...amy! Bielsko-Biała 07:40
421812 Łukasz O. Hardcorowe Wychylylybymy Warszawa 07:40
403370 Olga L. Warszawa 07:50
403417 Monika H. Carbon Silesia Sport Bytom 07:50
403920 Aleksandra G. xRunners Brzeg Dolny 07:50
404143 Magdalena Z. Carbon Silesia Sport Dąbrowa Górnicza 07:50
405324 Małgorzata K. United Runners Warszawa 07:50
407414 Karolina M. Carbon Silesia Sport Katowice 07:50
407441 Magdalena W. Carbon Silesia Sport Bytom 07:50
407531 Katarzyna N. Carbon Silesia Sport Bukowno 07:50
408864 Klaudia R. Carbon Silesia Sport Piekary Slaskie 07:50
409339 Natalia C. Lemon Team Kraków 07:50
409371 Karolina G. Nie W Szczepionkę Team Dębe Wielkie 07:50
410015 Agnieszka K. Opole 07:50
410180 Dorota B. Lemon Team Kraków 07:50
410845 Sylwia J. Lemon Team Wrząsowice 07:50
411374 Iza W. Carbon Silesia Sport Wrocław 07:50
411861 Ewelina M. Carbon Silesia Sport Katowice 07:50
411885 Kinga S. RMF4RT Gladiators Łódź 07:50
412941 Anna P. Carbon Silesia Sport Czeladź 07:50
413238 Justyna K. Dirty Sparrows Gniezno 07:50
413498 Paulina B. Nie W Szczepionkę Team Piaseczno 07:50
413603 Anna R. Baltic Seals Słupsk 07:50
413693 Anna J. FURIA Team Trzebinia 07:50
413759 Paulina Z. xRunners Gdańsk 07:50
414047 Monika B. Carbon Silesia Sport Chrzanów 07:50
414162 Małgorzata S. SOCIOS SILESIA Zabrze 07:50
417238 Patrycja S. Warszawa 07:50
417758 Donata C. Carbon Silesia Sport Lędziny 07:50
417777 Magdalena W. Nie W Szczepionkę Team Łomianki 07:50
417926 Anna K. Modlniczka 07:50
418177 Anita G. POWER TRAINING Warszawa 07:50
419087 Patrycja K. Hunters OCR Team Nowe Żukowice 07:50
419605 Marta Ł. Biegun OCR Team Gdynia 07:50
419859 Anna G. SOCIOS SILESIA Zabrze 07:50
420211 Izabela L. Carbon Silesia Sport Bytom 07:50
420259 Natalia H. Carbon Silesia Sport Katowice 07:50
420450 Monika S. Nie W Szczepionkę Team Józefów 07:50
421622 Katarzyna U. Befit24team Krakow 07:50
422173 Angelina R. Dirty Sparrows Gniezno 07:50
402052 Ewa K. KRATOS TRZEBNICA Trzebnica 08:00
402100 Martyna K. Piękni i Bestie Gdańsk 08:00
402250 Grzegorz G. KRATOS TRZEBNICA Trzebnica 08:00
402653 Wojciech R. Brąszewice 08:00
403114 Lucjan K. KRATOS TRZEBNICA Trzebnica 08:00
406751 Bartosz Jan M. Radom 08:00
408948 Paweł W. Pomiechówek 08:00
408949 Anna W. Pomiechówek 08:00
410880 Ryszard M. Wałcz 08:00
414664 Tomasz D. Carpathian Runners Rzeszów 08:00
414880 Piotr K. OUTDOOR TRAINING Białystok 08:00
419124 Rafał M. Befit24team Kraków 08:00
419133 Paweł S. Befit24team Łazy 08:00
420762 Marcin K. Warszawa 08:00
420946 Marek W. Skończeni OCR Zielona Góra 08:00
421158 Paweł Z. Gorzów Wielkopolski 08:00
421159 Adam Z. Gorzów Wielkopolski 08:00
421160 Krzysztof P. Kłodawa 08:00
421185 Rafał S. Siemiatycze 08:00
421884 Justin D. Husaria Race Team Warszawa 08:00
422165 Tobiasz C. Opoczno 08:00
422342 Przemysław T. KRATOS TRZEBNICA Trzebnica 08:00
402013 Tatiana M. Police 08:15
402023 Patrycja R. Wodzisław Śląski 08:15
402130 Marcin W. Sochaczew 08:15
402136 Kinga G. CF Kuźnia Damiana Mikołów 08:15
402137 Renata G. CF Kuźnia Damiana Mikołów 08:15
402145 Tomasz G. Pojechani Duszniki Zdrój 08:15
402176 Małgorzata K. Carbon Silesia Sport Siemianowice Śląskie 08:15
402177 Anna O. Carbon Silesia Sport Siemianowice śląskie 08:15
402246 Leszek H. Koniu Squad Kraków 08:15
402314 Mirosław M. WATAHA Warszawa 08:15
402365 Bartłomiej J. CF Kuźnia Damiana Chorzów 08:15
402376 Mariusz O. i2 Geolab Jastrzębie Zdrój 08:15
402377 Michał S. i2 Geolab Ruda Śląska 08:15
402393 Grzegorz S. Carbon Silesia Sport Czerwionka-Leszczyny 08:15
402423 Konrad C. WATAHA Warszawa 08:15
402428 Marcin H. Pojechani Marcinowice 08:15
402438 Ligia S. RMF4RT Gladiators Świętoszówka 08:15
402519 Jakub A. Wrocław 08:15
402520 Patryk M. Wrocław 08:15
402524 Patryk Ś. Świątniki 08:15
402526 Katarzyna M. Wrocław 08:15
402528 Kamil N. Bogatynia 08:15
402605 Aneta H. Carbon Silesia Sport Ruda Śląska 08:15
402607 Krzysztof H. Carbon Silesia Sport Ruda Śląska 08:15
402701 Ryszard F. Rydułtowy 08:15
402765 Agnieszka S. Carbon Silesia Sport Sędziszów 08:15
402768 Adrian W. Brzeg Dolny 08:15
402776 Paweł Ś. POWER TRAINING Pieniążkowice 08:15
403009 Mikołaj R. Zwardoń 08:15
403010 Tomasz B. simply the worst Rajcza 08:15
403030 Tomasz K. Warszawa 08:15
403176 Kacper K. Osieczna 08:15
403177 Julia F. Leśna 08:15
403430 Patryk W. Carbon Silesia Sport Czeladź 08:15
403476 Sławomir T. Carbon Silesia Sport Myślenice 08:15
403603 Magdalena S. Carbon Silesia Sport Katowice 08:15
403852 Jerzy P. Pojechani Mysłaków 08:15
403878 Wojciech K. Pojechani Marcinowice 08:15
404042 Paweł K. Brzesko 08:15
404365 Aleksandra S. simply the worst Wrocław 08:15
404408 Szymon T. Wrocław 08:15
404563 Adam D. Kędzierzyn-Koźle 08:15
405213 Andrzej G. Wodzislaw Slaski 08:15
405268 Karolina C. Warszawa 08:15
405327 Michał J. Dębołęka 08:15
405982 Józef C. Ciechanowiec 08:15
406164 Dariusz U. Bytom 08:15
406838 Krzysztof K. Głogów 08:15
406973 Bartłomiej B. Poznań 08:15
407046 Dawid K. Carbon Silesia Sport Będzin 08:15
407197 Patrycja B. Eko-Okna Runners Racibórz 08:15
407416 Piotr W. KABANY Głogów 08:15
407487 Mateusz P. Mikamik Czewa Częstochowa 08:15
408357 Zbigniew W. WATAHA Aleksandrów Łódzki 08:15
411121 MARCIN L. ZŁOTORYJA 08:15
411289 Andrzej G. Łódź 08:15
411371 Michał B. Lodz 08:15
411546 Anna P. Borsuki, Anie, grzyby Wola Rzędzińska 08:15
411555 Grzegorz P. Borsuki, Anie, grzyby Wola Rzędzińska 08:15
411560 Dominik P. Borsuki, Anie, grzyby Wola Rzędzińska 08:15
411854 Andrzej B. Kolonowskie 08:15
411856 Kordian K. Szczedrzyk 08:15
412154 Dawid H. Świdnica 08:15
412273 Małgorzata P. Proszowice 08:15
412516 Rafał H. ZDUŃSKA WOLA 08:15
414318 Mirosław G. Gliwice 08:15
414405 Kornelia K. Krosno 08:15
414410 Jarosław K. Warszawa 08:15
414570 Marta B. Racibórz 08:15
414592 Bartosz W. Carbon Silesia Sport Katowice 08:15
414808 Arkadiusz K. biłgoraj 08:15
415018 Maria G. Pojechani Dzierżoniów 08:15
415055 Waldemar Z. amfEPAMina Wrocław 08:15
415056 Marta M. amfEPAMina Wrocław 08:15
415067 Armen Z. amfEPAMina Wroclaw 08:15
415176 Tomasz F. amfEPAMina Wrocław 08:15
415395 ewelina k. Dirty Sparrows poznań 08:15
415715 Damian M. United Runners Tychy 08:15
415932 Łukasz W. Smarchowice Wielkie 08:15
416921 Katarzyna T. Lublin 08:15
417007 Marcin D. Lublin 08:15
417018 katarzyna z. FURIA Team chrzanów 08:15
417066 Łukasz M. FURIA Team Alwernia 08:15
417067 JUSTYNA M. FURIA Team ALWERNIA 08:15
417456 Grzegorz L. Ostrowiec Świętokrzyski 08:15
417477 Anna K. Lublin 08:15
417480 Łukasz G. Józefów 08:15
418079 Bartosz J. MIDEA POLSKA Zamienie 08:15
418148 Klaudia G. United Runners Warszawa 08:15
418257 Marek S. amfEPAMina Wrocław 08:15
418424 Oleksii O. amfEPAMina Wroclaw 08:15
418789 Dawid S. amfEPAMina Wrocław 08:15
419159 Paweł M. Husaria Race Team Gubin 08:15
419314 Leszek P. WATAHA Wrocław 08:15
419426 Rafał K. Gubin 08:15
420358 Paweł J. amfEPAMina Wroclaw 08:15
420471 Mateusz B. RMF4RT Gladiators Kiczory 08:15
420473 Tomasz B. RMF4RT Gladiators Lipnica Wielka 08:15
420567 Rafał K. Husaria Race Team Gubin 08:15
420617 Katarzyna M. Gdańsk 08:15
420745 BARTOSZ F. Pojechani ŚWIDNICA 08:15
420801 Damian K. Ostrowiec Świętokrzyski 08:15
420864 Magda P. Ostrowiec Św. 08:15
420910 Rafał G. Lubin 08:15
421010 Krzysztof K. Ciechanow 08:15
421056 Dawid B. RADŁÓW 08:15
421057 Paweł M. Borzęcin 08:15
421103 Szymon S. Unimogi Lipnica Wielka 08:15
421201 Dominika D. Witnica 08:15
421291 Lukasz W. GLADIATOR TEAM Cieszyn 08:15
421674 Katarzyna S. WATAHA Warszawa 08:15
421768 Sławomir P. Łuczyna 08:15
421867 Damian F. Chorzów 08:15
421869 Tomasz F. Katowice 08:15
421975 Ewa S. amfEPAMina Wrocław 08:15
422701 Tomasz R. Chocznia 08:15
422831 Anna W. Babica 08:15
422959 Michał K. Kielce 08:15
423589 Marzena R. Koniu Squad Kraków 08:15
423600 Weronika P. Wataha - Łączy nas bieganie Sułkowice 08:15
402119 Marcin D. Husaria Race Team Kraków 08:30
402200 Piotr B. Busko Zdroj 08:30
402427 Maciej J. Wysoka 08:30
402434 Marek S. HARDCORY Nowy Dwór Mazowiecki 08:30
402479 Bartosz F. Husaria Race Team Kraków 08:30
402828 Paweł B. Wrocław 08:30
402938 patrycja k. niemstów 08:30
403078 Przemysław K. NaMchuJadali Goszcz 08:30
403079 Arkadiusz G. NaMchuJadali Twardogóra 08:30
403120 Damian K. Łowcy pierożków Imielin 08:30
403121 mateusz c. lubin 08:30
403302 Maciej K. Wrocław 08:30
403508 Sylwia P. BIEGAM I...JUŻ Wrocław 08:30
403695 Paweł C. BIEGAM I...JUŻ Jelcz-Laskowice 08:30
403719 Tomasz Ś. BIEGAM I...JUŻ Wrocław 08:30
403721 Piotr Ś. BIEGAM I...JUŻ Wrocław 08:30
403974 Natalia L. Dobczyce 08:30
403975 Gabriela K. Dobczyce 08:30
404037 Łukasz M. Wałbrzych 08:30
404438 Krystian W. Wałbrzych 08:30
404581 Artur S. Nadarzyn 08:30
404604 Tadeusz C. Lubań 08:30
404789 Radislav S. Šneci Czechy Chřibská 08:30
405558 Grzegorz G. Wrocław 08:30
407389 Irina S. Chernihiv 08:30
407392 Vitalii R. Poznan 08:30
407876 Dominik C. Łowcy pierożków TYCHY 08:30
408048 David B. Rybnik 08:30
408049 Łukasz B. Żory 08:30
408284 Piotr M. Dynks Team Góra Kalwaria 08:30
408303 Agnieszka P. Hunters OCR Team Niedomice 08:30
408305 Ewa K. Hunters OCR Team Żabno 08:30
408367 Yaroslav M. Poznan 08:30
408376 Rafał W. Dynks Team Warszawa 08:30
408419 Jarosław G. Charakterni Sports Odporyszow 08:30
408818 Maciej R. Maze in the mazE Majdan 08:30
409055 Jakub Ł. Husaria Race Team Izdebnik 08:30
409080 Iwona A. Korytów 08:30
409081 Jakub T. Łubno 08:30
409137 Bartłomiej M. Charakterni Sports Nieciecza 08:30
409666 Przemysław S. Przytkowice 08:30
409667 Paulina Ł. Kraków 08:30
409797 Katarzyna S. Hunters OCR Team Jadowniki 08:30
410083 Rafał W. Bytom 08:30
410162 Jakub Z. Gruszczyn 08:30
410554 Daniel R. Bogdanowo 08:30
410979 adam s. Husaria Race Team Ruda Śląska 08:30
411433 Karol J. Off-Road Runners Benefit Systems Piaseczno 08:30
411443 Paulina R. POWER TRAINING Warszawa 08:30
412009 Zbigniew M. Wrocław 08:30
412565 Judyta C. Life4Fit Gryfice 08:30
412663 Dorota W. Gryfice 08:30
413220 Artur O. Charakterni Sports Tarnów 08:30
413227 Mateusz B. Charakterni Sports Tarnów 08:30
413257 Sylwia S. Charakterni Sports Gorzyce 08:30
413316 Łukasz B. Fit & More Rybnik 08:30
413530 Adrian B. Alko Team Rybnik Rybnik 08:30
414063 Daniel N. Grodzisk Mazowiecki 08:30
414723 Jędrzej P. wścieklizna GG+ Golczewo 08:30
415592 Andrei A. Minsk 08:30
415596 Ruslan K. Samokhvalovichi 08:30
415962 Łukasz G. Carbon Silesia Sport Mysłowice 08:30
415994 Tomasz M. Bielsko Biala 08:30
416216 Piotr M. Organic Race Team Olkusz 08:30
416612 Rafał J. FUNKY GYM TEAM Nowa Wieś 08:30
418092 Sławomir A. Karlino 08:30
418094 Agata S. Szczecin 08:30
418099 Michał A. Szczecin 08:30
418622 Anna A. Szczecin 08:30
419144 Wojciech B. Befit24team Kraków 08:30
419848 Izabela W. Pustkowo 08:30
420339 Adam Bocheński B. Poznań 08:30
420771 Joanna C. Charakternik Sports Otfinów 08:30
421004 Radek Ż. zŁocieniec 08:30
421242 Łukasz K. Charakterni Sports Niedomice 08:30
421266 Wojciech K. Szczecin 08:30
421336 Łukasz K. Łowcy pierożków Katowice 08:30
421386 Łukasz C. Gryfuce 08:30
421395 Jaroslav V. Pilníkov 08:30
421396 Martin Bouška M. Trutnov 08:30
421401 Jiří P. Praha 08:30
421425 Vesely S. Praha 08:30
421428 Lukáš V. Dřínov 08:30
421533 Monika S. Pjerony Leszno 08:30
421600 Dawid P. Pjerony Leszno 08:30
421613 Dawid S. Pjerony Wilkowice 08:30
421645 Agnieszka M. RMF4RT Gladiators Białystok 08:30
421647 Justyna B. RMF4RT Gladiators Białystok 08:30
421905 Sandra S. Credendo Vides Kraków 08:30
422100 Patrycja P. Golczewo 08:30
422101 Daniel P. Life4Fit Golczewo 08:30
422144 Kasia P. Golczewo 08:30
422195 Maciej M. Credendo Vides Skawina 08:30
422196 Marek K. Credendo Vides Kraków 08:30
422364 Aleksandra G. Szczecin 08:30
422367 Patryk G. Szczecin 08:30
422375 Paweł G. Szczecin 08:30
422499 Hana Š. Česká Lípa 08:30
422954 Dominik R. United Runners Sepienko 08:30
422975 Magdalena B. Charakterni Sports Tarnów 08:30
402673 Konrad K. Rzeczyca 08:45
403122 Rafał J. Runmageddonowe Świry Łódź 08:45
403123 Kamilla H. Runmageddonowe Świry Wrocław 08:45
404584 Kornelia C. Żmigród 08:45
404986 Maciej N. Brzeg 08:45
404987 Piotr B. Brzeg 08:45
407449 Wojciech D. Team Du Fromage Psary 08:45
407450 Emmanuel F. Team Du Fromage Wrocław 08:45
407451 Maciej N. Team Du Fromage Wrocław 08:45
407452 Hristijan P. Team Du Fromage Wroclaw 08:45
407539 Steeve L. Team Du Fromage Wroclaw 08:45
407566 Radosław O. Team Du Fromage Wrocław 08:45
408390 Benjamin R. Baguette Wroclaw 08:45
408682 Magdalena K. Świebodzice 08:45
408709 ewelina m. zgierz 08:45
408896 Artur D. Latające walenie śmierci Krasiczyn 08:45
408897 Adrian F. Latające walenie śmierci Kraków 08:45
408898 Marek D. Latające walenie śmierci Krasiczyn 08:45
409437 Marcin R. RMF4RT Gladiators Katowice 08:45
409995 Maksymilian C. Konina 08:45
410228 Mateusz D. Szamotuły 08:45
410235 Łukasz R. Wrocław 08:45
410239 Arkadiusz R. RMF4RT Gladiators Katowice 08:45
410261 Paweł U. Wieluńskie Lwy Wieluń 08:45
410262 Mateusz D. Wieluńskie Lwy Wieluń 08:45
410264 Leszek M. Wieluńskie Lwy Wielun 08:45
410542 Kamil C. Raciąż 08:45
410548 Paweł F. Glinojeck 08:45
410595 Cyrille D. Baguette Smolec 08:45
412537 Dawid M. Żmigród 08:45
412605 Kuba P. Żmigród 08:45
412745 Monika D. Ninja Squad Lublin Lublin 08:45
414391 Arkadiusz D. Oleśnica 08:45
414502 Wojciech D. Oleśnica 08:45
419311 Izabela K. Świebodzice 08:45
419633 Łukasz H. Łęg 08:45
420495 Łukasz K. #blues brothers# Warszawa 08:45
420938 Karolina W. Oleśnica 08:45
422260 Bartosz K. Blondyna_i_reszta_świata Lubin 08:45
422762 Daniel K. Krakow 08:45
423769 Angelika P. Kraków 08:45
424182 Maciej S. Walenie Góra Kalwaria 08:45
424224 Ryszard P. Walenie Góra Kalwaria 08:45
424853 Jakub Z. Gdynia 08:45
424856 Natalia R. Gdańsk 08:45
424922 Dariusz G. Walenie Czersk 08:45
402031 Joanna K. Husaria Race Team Wroclaw 09:00
402187 Michał S. WATAHA Namysłów 09:00
402342 Beata D. CF Kuźnia Damiana Chorzów 09:00
402344 Marcin D. CF Kuźnia Damiana Chorzów 09:00
402455 Leszek S. Drużyna Profesora Opole 09:00
402527 Piotr P. WATAHA Wrocław 09:00
402530 Kacper N. WATAHA Żmigród 09:00
402773 Łukasz S. Wrocław 09:00
402778 Julita T. Lodz 09:00
402799 Mateusz H. Tarnów Opolski 09:00
402949 Sonia S. Drużyna Profesora Czerwionka-Leszczyny 09:00
403050 Maciej S. Wrocław 09:00
403062 Bartłomiej G. Wrocław 09:00
403168 Grzegorz P. Szczecin 09:00
403184 Marcin B. Wrocław 09:00
403190 Mateusz B. Wrocław 09:00
403285 Marcel K. Opole 09:00
403310 Dawid G. Gliwice 09:00
403340 Damian P. Opole 09:00
403344 Anna B. Łódź 09:00
403397 Jan B. BANG Lubin 09:00
403400 Kacper B. BANG Lubin 09:00
403402 Tomasz K. BANG Wrocław 09:00
403406 Grzegorz S. Wrocław 09:00
403419 Anna K. Piraci bez karaibów Wrocław 09:00
403420 Jacek F. Piraci bez karaibów Wrocław 09:00
403488 Marcin K. Kępno 09:00
403491 Donata K. Wrocław 09:00
403525 Damian D. Żmigród 09:00
403552 Mateusz W. Bierutów 09:00
404938 Gracjan B. Żary 09:00
405179 Mikołaj W. Droga Do Ultra Łódź 09:00
405562 Sławomir M. Chrzanów 09:00
405567 Łukasz R. Chrzanów 09:00
405572 Justyna K. Babice 09:00
406188 Grzegorz L. Oświęcim 09:00
406515 Aleksandra R. Kraków 09:00
406517 JAGODA O. Siostry Olsen WROCŁAW 09:00
406842 Mariusz M. DZIADY OCR Świnoujście 09:00
407870 Jacek T. RMF4RT Gladiators Gliwice 09:00
407903 Krzysztof R. świnoujście 09:00
408047 krzysztof k. Goleniów 09:00
408940 Artur M. Maze in the mazE Warszawa 09:00
409135 Andrzej A. Samotny Wilk Piotrków Trybunalski 09:00
409502 Jakub B. Domaszczyn 09:00
409825 Bartosz K. KOZAK Długołęka 09:00
409829 Ewa K. KOZAK Długołęka 09:00
410006 Piotr M. BANG Lubin 09:00
410127 Tristan K. Wrocław 09:00
410971 Przemysław T. Myszków 09:00
411104 Sebastian D. Nowe Miasto nad Wartą 09:00
411106 szymon z. golina 09:00
411778 Paweł K. Dąbrowa Górnicza 09:00
411830 Andrzej Z. Golina 09:00
412016 Adrian P. ULANE PATUSY Świętochłowice 09:00
412190 Katarzyna S. ULANE PATUSY Żory 09:00
412285 Marta B. ULANE PATUSY Żory 09:00
412424 Krzysztof B. ULANE PATUSY Żory 09:00
412831 Jan P. Runmageddonowe Świry Kraków 09:00
412879 Bartosz T. Team Spirit Nowa Sól Modrzyca 09:00
412880 Tomasz G. Team Spirit Nowa Sól Modrzyca 09:00
413135 Dawid G. HARPAGAN BEAST Jaworzno 09:00
413283 Rafał K. Racibórz 09:00
413289 Alicja C. Husaria Race Team Kraków 09:00
414016 Karol K. Łódź 09:00
414217 Sebastian S. Rokietnica 09:00
414550 Mateusz R. Wrocław 09:00
415068 Grzegorz B. warszawa 09:00
416843 Piotr P. Gdańsk 09:00
417076 Paweł K. Tychy 09:00
417078 Aleksander W. Tychy 09:00
417390 Michał D. Samekonie- Team Ola Wrocław 09:00
418140 Magdalena H. Kędzierzyn-Koźle 09:00
418142 Igor L. Kędzierzyn-Koźle 09:00
418149 Aleksander L. Kędzierzyn-Koźle 09:00
418154 Jakub W. Wrocław 09:00
418627 Marta K. Tychy 09:00
419698 Mariusz O. Drezdenko 09:00
419717 Mateusz S. Trzebicz 09:00
419806 Konrad G. Drezdenko 09:00
420684 Radosław K. Wilk Trenuje Family (WTF) Błonie 09:00
420710 Marcin Ś. Nowa Sól 09:00
420921 Maciej J. OCR DZIADY/Biegacze Świnoujście Świnoujście 09:00
421007 jacek D. HARPAGAN BEAST Jaworzno 09:00
421016 Krzysztof T. Wrocław 09:00
421049 Łukasz Ł. Tomaszów Mazowiecki 09:00
421832 CEZARY B. Czernikowo 09:00
422061 Sławomir M. Borzęcin Duży 09:00
422109 Weronika B. Locha i warchlaki Zabierzów 09:00
422128 Rafał F. Locha i warchlaki Kraków 09:00
424150 Maciej S. Warszawa 09:00
402005 Maryna S. Warszawa 09:15
402011 Katarzyna F. TURBOTEAM Wrocław 09:15
402135 Arkadiusz A. Runmageddonowe Świry Tarchały Wielkie 09:15
403283 Piotr K. Wrocław 09:15
403777 ANNA D. TURBOTEAM WROCŁAW 09:15
403778 KRZYSZTOF D. TURBOTEAM WROCŁAW 09:15
404797 Magdalena W. Wajdoloty Opole 09:15
405378 Karol M. Brochów Bronx Beach Wrocław 09:15
405379 Patryk B. Brochów Bronx Beach Wrocław 09:15
405382 Łukasz G. Brochów Bronx Beach Wrocław 09:15
405405 Tomasz K. Brochów Bronx Beach Wrocław 09:15
405434 Magdalena S. Kiełczów 09:15
405435 Magdalena S. Książenice 09:15
405522 Aleksandra G. Brochów Bronx Beach Wrocław 09:15
405954 Krystyna K. Wrocław 09:15
405955 Janusz F. Wrocław 09:15
405956 Łukasz F. Wrocław 09:15
405957 Mateusz F. Wrocław 09:15
405962 Damian F. Wrocław 09:15
406686 Karolina G. Racibórz 09:15
406697 Hanna G. Racibórz 09:15
408265 Karolina G. Tomb Raiders Rybnik 09:15
408293 Ania B. Tomb Raiders Siemonia 09:15
408383 Seweryn O. Byle Przeżyć Team Bielsko-Biała 09:15
408454 Maciej D. Wrocław 09:15
408463 Paweł Ś. Byle Przeżyć Team Brenna 09:15
409459 Wojciech O. Wrocław 09:15
409467 Eugeniusz P. Siemianowice Śląskie 09:15
409471 Izabela P. Siemianowice Śląskie 09:15
409558 Marek G. PREZESI Brzezina 09:15
410801 Aneta K. Kraków 09:15
410802 Maciek K. Befit24team Kraków 09:15
410834 Maurycy M. Olsztyn 09:15
413423 Miłosz N. JuMiFIT Wrocław 09:15
413433 Justyna P. JuMiFIT wrocław 09:15
417282 Adam S. DZIADY OCR Katowice 09:15
418680 Mariusz Ś. Warszawa 09:15
419560 Tomasz S. TURBOTEAM Wrocław 09:15
420553 Piotr J. Hartownia Team Kalety 09:15
420978 Jakub W. TURBOTEAM Wrocław 09:15
421212 Jacek I. Hartownia Team Świetochłowice 09:15
421248 Mateusz M. Byle Przeżyć Team Rybnik 09:15
422217 Mariusz D. Wielgie 09:15
422279 Marcin K. Hartownia Team Zabrze 09:15
423343 Maciej C. Fabryka Formy Gorzów Wlkp. Gorzów Wielkopolski 09:15
423394 Krzysztof L. Fabryka Formy Gorzów Wlkp. Gorzow wlkp 09:15
423440 Ania Z. Fabryka Formy Gorzów Wlkp. Gorzów Wielkopolski 09:15
423477 Żaneta P. Fabryka Formy Gorzów Wlkp. Gorzów 09:15
423567 Monika W. Fabryka Formy Gorzów Wlkp. Gorzów Wlkp. 09:15
424310 Martyna S. Byle Przeżyć Team Rybnik 09:15
424491 Krzysztof P. Tokarnia 09:15
424582 Mateusz W. Byle Przeżyć Team Szczerbice 09:15
424966 Robert C. Paczków 09:15
402008 Rafał B. PARTACZE Gliwice 09:30
402108 Rafał P. Husaria Race Team Częstochowa 09:30
402188 Maciej K. Warszawa 09:30
402481 Katarzyna S. Laserowe Biedronki Wrocław 09:30
402482 Agnieszka S. Laserowe Biedronki Wrocław 09:30
402621 Remigiusz K. Myslowice 09:30
402763 Maciej A. Ninjas Radymno 09:30
402844 RAFAŁ G. Ninjas GOGOLIN 09:30
403224 Krzysztof W. Stan Przedzawałowy Wrocław 09:30
403560 Adam O. Wrocław 09:30
404145 Patryk Z. Lędziny 09:30
404334 Roman T. Zawada 09:30
406117 Arkadiusz R. Warszawa 09:30
406121 Dariusz Ł. Warszawa 09:30
406197 Marcin M. Warszawa 09:30
406717 Bartłomiej S. Banino 09:30
406780 Joanna K. *Musi*się*udać* Kraków 09:30
406790 Aldona Z. *Musi*się*udać* Kraków 09:30
407080 Cezary K. Ciechocinek 09:30
407246 Dawid G. FIFA TEAM Kraszewice 09:30
407247 Remigiusz G. FIFA TEAM Grabów nad Prosną 09:30
407248 Kacper I. FIFA TEAM Grabów nad Prosną 09:30
407494 Sebastian J. FIFA TEAM Kuźnica Grabowska 09:30
407831 Marcel L. FIFA TEAM Ostrzeszow 09:30
407832 Michał C. FIFA TEAM Mikstat 09:30
408198 Grzegorz W. IARIS TEAM Lublin 09:30
408251 Przemysław Z. Poznań 09:30
408610 Tomasz F. Perzów 09:30
408611 Przemysław F. Kępno 09:30
408965 Dominik R. BARNABAS TEAM Manieczki 09:30
409034 Paweł B. Sanok 09:30
409532 Mateusz H. Runmageddonowe Świry Zielona Góra 09:30
410584 Ewelina S. FIFA TEAM Bierutów 09:30
410978 Armand P. Laserowe Biedronki Góra Puławska 09:30
411218 Marcin K. Husaria Race Team Żory 09:30
412319 Paweł N. Mikołów 09:30
412328 ANDRZEJ N. CHORZÓW 09:30
414035 Marek D. Krzyżanowice 09:30
414372 Joanna D. JS DOMO Wrocław 09:30
414386 Daniel W. Ninja Ludki Wrocław 09:30
414388 Agnieszka W. Ninja Ludki wrocław 09:30
414434 Paweł D. JS DOMO Wrocław 09:30
414530 Paweł C. Wrocław 09:30
414827 Ewa Ś. Rydułtowy 09:30
414828 Arkadiusz Ś. Rydułtowy 09:30
415131 Marek K. Siemianowice Śląskie 09:30
415132 Adam B. Wrocław 09:30
415510 Żaneta W. PKT G Legnica 09:30
415511 Agnieszka N. PKT G Legnica 09:30
415512 Robert N. PKT G Legnica 09:30
415517 Małgorzata B. PKT G legnica 09:30
415522 jacek s. PKT G Legnica 09:30
415523 Grzegorz H. PKT G Legnica 09:30
416733 Piotr K. Szczerców 09:30
417030 Monika C. PKT G Legnica 09:30
418319 Tomasz K. Smardzów 09:30
418740 Karolina I. BARNABAS TEAM Krosinko 09:30
418764 Dominika K. BARNABAS TEAM Mosina 09:30
418775 Justyna Ł. BARNABAS TEAM Mosina 09:30
419191 Mateusz L. Laserowe Biedronki Wrocław 09:30
419801 Grzegorz K. Kęty 09:30
421366 Agnieszka C. PKT G Legnica 09:30
421559 Paulina B. Runmageddonowe Świry Lisia Gora 09:30
421563 Marcin Ł. Runmageddonowe Świry Bielsko-Biała 09:30
421580 Łukasz P. Kobiernice 09:30
422409 Mateusz M. Węglojady Jastrzębie Zdrój 09:30
422410 Adrian O. Węglojady Jastrzębie Zdrój 09:30
423753 Adam W. Wielka Wieś 09:30
423870 Marta G. Rookies Pabianice 09:30
403170 Andrzej O. Godów 09:45
403689 Dawid K. PATUS Team Opole 09:45
403691 Kinga F. PATUS Team Kędzierzyn-Koźle 09:45
403745 Michał G. Zaborze 09:45
403755 Anna G. Zaborze 09:45
404026 Urszula W. Wrocław 09:45
404259 Dawid W. Bluszczów 09:45
404352 Maciej S. Wrocław 09:45
404354 Michał S. Wrocław 09:45
404404 Mariusz G. Żniwiarze Warszawa 09:45
404411 Kasia C. Żniwiarze Warszawa 09:45
404419 Michał Ł. Active Life Team Gdańsk 09:45
405201 Kacper A. Jarocin Police Wilkowyja 09:45
405255 Jarosław S. Jarocin Police Pleszew 09:45
405380 Marcin b. Jarocin Police Pleszew 09:45
405412 Piotr B. Jarocin Police Jarocin 09:45
406027 Dawid R. Active Life Team Gdańsk 09:45
406084 Mikołaj S. Active Life Team Gdańsk 09:45
406128 Marcin P. Jarocin Police Ostroda 09:45
406488 Sebastian P. Wrocław 09:45
408135 Mariusz G. AAM Running Team Walbrzych 09:45
408985 Adrianna B. Husaria Race Team Katowice 09:45
409024 Grzegorz P. Walbrzych 09:45
409903 Tomasz S. Nie W Szczepionkę Team Ząbki 09:45
410330 Dawid F. JanuszeJG Piechowice 09:45
410337 Dominika I. JanuszeJG Jelenia Góra 09:45
410611 Norbert K. KORSARZE Warszawa 09:45
410617 Michał W. KORSARZE warszawa 09:45
410659 Ewelina G. lipno 09:45
410963 Daniel P. KORSARZE Lewiczyn 09:45
410975 Sebastian N. KORSARZE Warszawa 09:45
411049 Karol M. Ornontowice 09:45
411050 Grzegorz H. Orzesze 09:45
411051 Elwira M. Ornontowice 09:45
415441 Jacek S. KORSARZE Warszawa 09:45
417946 Jakub W. Elemont Libiąż 09:45
417948 Tomasz T. Elemont Wrocław 09:45
418085 Michał B. Elemont Brzeg 09:45
418730 Radosław F. PATUS Team Głubczyce 09:45
419601 Paulina M. Głogów 09:45
420275 Julia Z. Runmageddonowe Świry Łódź 09:45
420318 Karolina H. Wielka Wieś 09:45
420677 Konrad Z. SOCIOS SILESIA Zdzieszowice 09:45
420680 Agnieszka Ś. SOCIOS SILESIA Zdzieszowice 09:45
420681 Monika S. SOCIOS SILESIA Zdzieszowice 09:45
420693 Magdalena Z. SOCIOS SILESIA Zdzieszowice 09:45
422729 Malgorzata R. Runmageddonowe Świry Tczew 09:45
422922 Monika J. Wrocław 09:45
423489 Kornela N. Żary 09:45
423772 Sebastian B. Warszawa 09:45
402024 Mateusz K. Wroclaw 10:00
402069 Katarzyna P. Husaria Race Team Pruszcz Gdański 10:00
402074 Magdalena B. Runmageddon Police Team Brzeg Grodków 10:00
402075 Anna T. Runmageddon Police Team Brzeg Pisarzowice 10:00
402077 Mirella P. Runmageddon Police Team Brzeg Brzeg 10:00
402079 Michał R. Runmageddon Police Team Brzeg Szydlowice k Brzegu 10:00
402114 Mateusz K. DobreImprezy Pabianice 10:00
402116 Kinga P. DobreImprezy Pabianice 10:00
402118 Agnieszka Z. DobreImprezy Pabianice 10:00
402120 Dominik Z. DobreImprezy Pabianice 10:00
402163 Mateusz M. Essity Legnica 10:00
402169 Żaneta N. Brzeg 10:00
402212 Krzysztof Z. Ostrów Wielkopolski 10:00
402350 Mateusz W. Mikołów 10:00
402383 Michał C. Street workout Brzeg Skarbimierz Osiedle 10:00
402489 Rafał P. Carbon Silesia Sport Siemianowice Śląskie 10:00
402491 Daria P. Carbon Silesia Sport Siemianowice Śląskie 10:00
402577 Monika F. Street workout Brzeg Brzeg 10:00
402580 Henryk D. Street workout Brzeg Brzeg 10:00
402616 Kamil L. Street workout Brzeg Brzeg 10:00
402652 Jakub K. Zduńska Wola 10:00
402713 Piotr P. Runmageddon Police Team Brzeg Lewin Brzeski 10:00
402789 Konrad W. Wrocław 10:00
403144 Adam B. Dylaki 10:00
403149 Rafał K. Barbell Squad Inowrocław Inowrocław 10:00
403159 Radosław C. Wrocław 10:00
403207 Aleksandra K. Street workout Brzeg Wrocław 10:00
403213 Anna K. Street workout Brzeg Brzeg 10:00
403229 Karolina J. Runmageddonowe Świry Warszawa 10:00
403272 Marek P. Police Team Brzeg Brzeg 10:00
403335 Paweł G. Barbell Squad Inowrocław Inowrocław 10:00
403426 Rafał F. Warsztat Formy Tychy 10:00
403541 Gustaw D. Runmageddon Police Team Brzeg Łosiów 10:00
403573 Sonia B. Ruda Śląska 10:00
403773 Maciej K. wrocław 10:00
403774 Łukasz C. Wrocław 10:00
403807 Łukasz D. SOCIOS SILESIA Ruda Śląska 10:00
403824 Jowita S. Barbell Squad Inowroclaw Inowrocław 10:00
404379 Justyna K. Husaria Race Team Żory 10:00
404452 Sylwia P. Runmageddon Police Team Brzeg Brzeg 10:00
404761 bogdan u. Pawłowice 10:00
404977 Małgorzata G. Carbon Silesia Sport Sosnowiec 10:00
404978 Marta S. Carbon Silesia Sport Zabrze 10:00
405150 KRZYSZTOF F. Runmageddonowe Świry Siepraw 10:00
405896 Mirosław K. Wrocław 10:00
406126 Rafał R. Żary 10:00
406127 Sandra D. Poznań 10:00
406682 Sebastian M. Zawada 10:00
407507 Tomasz S. Orzesze 10:00
407654 Łukasz M. Zawada 10:00
407779 Marcin A. Gostyń 10:00
407780 Sylwia O. Wrocław 10:00
407785 Wojciech B. Wrocław 10:00
408004 Marta P. I z Duchem Twoim Włocławek 10:00
408006 Wojciech P. I z Duchem Twoim Radom 10:00
408009 Mateusz S. I z Duchem Twoim Bógpomóż Stary 10:00
408010 Justyna W. I z Duchem Twoim Włocławek 10:00
408011 Karol P. I z Duchem Twoim Włocławek 10:00
408027 Kacper H. I z Duchem Twoim Warszawa 10:00
408064 Jurek J. Myslenice 10:00
408156 Adam W. Januszkowice 10:00
408708 Estera Ź. Oława 10:00
411512 Wojciech R. TortureYourselfYouBoar Leipzig 10:00
411513 Andre P. TortureYourselfYouBoar Leipzig 10:00
411632 Dariusz W. Jabadabadu Głogów 10:00
413057 Piotr B. Cohones Gliwice 10:00
413069 Joanna M. GirlsPower Kraków Krasieniec Stary 10:00
413073 Monika M. GirlsPower Kraków Kraków 10:00
413095 Piotr M. GirlsPower Kraków Kraków 10:00
413127 Małgorzata K. Rybnik 10:00
413180 Aleksandra A. GirlsPower Kraków Iwanowice 10:00
413463 Dorota N. GirlsPower Kraków Kraków 10:00
413547 Daniel D. Tychy 10:00
413548 Ewa S. Sosnowiec 10:00
414293 Tomasz S. Zeelandia Team Piotrków Trybunalski 10:00
414378 Mariusz M. Sulejow 10:00
414528 Natalia G. Świętochlowice 10:00
414531 Patryk S. Chorzów 10:00
415612 Mariusz K. Korytów A 10:00
416261 Agnieszka C. Befit24team Krakow 10:00
416265 Wiesław M. Befit24team Kraków 10:00
416470 Dan C. auto1 Berlin 10:00
416474 Anton T. auto1 Berlin 10:00
417694 Marcin R. Oleśnica 10:00
417904 Izabela M. Lemon Team Kraków 10:00
418270 Mariusz O. chyże bąki Kraków 10:00
418493 Tomasz P. Pogotowie Medicover Warszawa 10:00
418494 Jarosław Z. Pogotowie Medicover Warszawa 10:00
418553 Szymon S. Ruda Śląska 10:00
419606 Szymon P. auto1 Wrocław 10:00
419805 Monika W. DZIADY OCR Poznań 10:00
419939 Przemysław S. Befit24team Wieliczka 10:00
419982 monika ł. GirlsPower Kraków kraków 10:00
420060 Artur J. Jemielnica 10:00
420066 Sebastian Z. Gąsiorowice 10:00
420152 Andrzej K. Jemielnica 10:00
420381 Przemysław R. Kraków 10:00
420511 Bartosz K. Warszawa 10:00
420512 Filip S. Warszawa 10:00
420675 Marcin N. Sulejów 10:00
420808 Etibar G. Wroclaw 10:00
420810 Bartosz R. Medserv Team Wrocław 10:00
421221 Aneta A. GirlsPower Kraków Krasieniec Stary 10:00
421243 Zuzanna A. GirlsPower Kraków Krasieniec Stary 10:00
421568 Piotr B. EXCEL MASTERS Świebodzice 10:00
421571 Łukasz R. EXCEL MASTERS Żarów 10:00
421750 Karolina S. Husaria Race Team Bartoszyce 10:00
421827 Bartłomiej D. Borowa 10:00
422207 Krzysztof G. Łowcy pierożków Lędziny 10:00
422243 Mariusz J. Pogotowie Medicover Warszawa 10:00
422272 Sławomir W. Zielonki 10:00
422835 Agnieszka D. Wrocław 10:00
422895 Justyna M. Głogów 10:00
424760 Patryk K. Runmageddonowe Świry Kaźmierz 10:00
424775 Rafał M. Chudoba 10:00
403214 Damian S. BraveRunners OCR Żukowo 10:15
403261 Paweł S. Runmageddonowe Świry Warszawa 10:15
403431 Michał J. Krapkowice 10:15
403432 Mateusz K. Opole 10:15
403435 Paweł D. Krapkowice 10:15
403437 Katarzyna K. Żyrowa 10:15
403455 Rafał M. Wrocław 10:15
403498 Maciej S. Wrocław 10:15
403514 Angelika P. Wrocław 10:15
403515 Sebastian B. Wrocław 10:15
403730 Piotr L. Kępno 10:15
403979 Łukasz N. Kępno 10:15
404578 Aleksander D. Regnars Team Piława Górna 10:15
405004 Agnieszka D. CrossFit PałacBielawa Piława Górna 10:15
405651 Julia B. Kleszczów 10:15
406490 Adrian R. Tirado da lei Opole 10:15
406661 Michal L. Wroclaw 10:15
407320 Borys F. TUW-CUPRUM Głogów 10:15
407333 Tomasz G. TUW-CUPRUM Wrocław 10:15
407334 EWELINA S. TUW-CUPRUM LUBIN 10:15
407362 Monika Ł. TUW-CUPRUM siedliska 10:15
407448 Ewa K. TUW-CUPRUM Lubin 10:15
407671 Karolina L. TUW-CUPRUM Polkowice 10:15
408258 Jakub G. Piotrków Trybunalski 10:15
408272 Maciej B. Baranów 10:15
408720 Rafał K. Gdańsk 10:15
408777 Dariusz L. Brzeg 10:15
408997 Martyna K. Kędzierzyn-Koźle 10:15
408999 Katarzyna M. Zrodzeni z Błota Kraków 10:15
409054 Adam K. Opole 10:15
409227 Andrzej J. Biały_Miś Opole 10:15
409345 Jakub K. Biały_Miś Opole 10:15
409573 Marek P. Biały_Miś Wrocław 10:15
410044 Aleksandra L. Zrodzeni z Błota Mszana Dolna 10:15
410294 Mateusz S. Wołomin 10:15
410341 Daniel B. Opole 10:15
411332 Bartosz S. Brzeg 10:15
411462 Grzegorz K. KOCHAM SŁODKIE Wolbrom 10:15
412929 Martyna M. Połczyn-Zdrój 10:15
414643 Piotr M. Bujny 10:15
414985 Robert K. Wieluń 10:15
414987 Przemysław W. Wieluń 10:15
415270 dawid h. Wieluń 10:15
416066 Tomasz J. Gliwice 10:15
416318 Piotr S. Bełchatów 10:15
416328 Wojciech B. Chorzów 10:15
416935 Rafał O. NAPRZÓD MŁOCINY Warszawa 10:15
417408 bartosz r. Buk 10:15
418357 Etibar G. Medserv Team Wroclaw 10:15
418600 Michał W. KRAKOWSKIE CHLORY Kraków 10:15
419189 Michał W. Droga krzyżowa Mirków 10:15
419465 Wojciech J. Droga krzyżowa Sanok 10:15
419485 Marcin K. Droga krzyżowa Kościelna Wieś 10:15
419509 Jakub W. Droga krzyżowa Kościelna Wieś 10:15
421857 Jakub J. Kraków 10:15
421865 Marta D. Kraków 10:15
421969 Damian S. ZIMNA WÓDKA 10:15
422328 Katarzyna D. Tirado da lei Opole 10:15
422330 Wojciech D. Tirado da lei Opole 10:15
422331 Piotr B. Tirado da lei Opole 10:15
422334 Daria S. Tirado da lei Opole 10:15
422349 Waldemar M. Zimna Wodka 10:15
422355 Maciej B. Krzeczów 10:15
422487 Krzysztof S. Krzeczów 10:15
423186 Krystian P. Grodków 10:15
402478 Kamil S. AnonyGo Głogów 10:30
402632 Bartek B. Ostrowiec Świetokrzyski 10:30
402775 Kacper C. Przyjaciele i 3A Ostrów Wielkopolski 10:30
402779 Norbert M. Przyjaciele i 3A Ostrów Wielkopolski 10:30
402783 Greta P. Przyjaciele i 3A Lublin 10:30
402889 PATRYK Z. Przyjaciele i 3A Wrocław 10:30
403295 Łukasz K. KĘDZIERZYN-KOŹLE 10:30
403454 Patryk Z. 3A i przyjaciele Bolesławiec 10:30
403461 Michał L. 3A i przyjaciele Bielsko-Biała 10:30
403568 Sebastian W. Kędzierzyn Koźle 10:30
403785 Anna K. Stare Rube Baby Katowice 10:30
403810 Izabela M. Stare Rube Baby Siemianowice Śląskie 10:30
403873 paweł r. Stare Rube Baby Katowice 10:30
406056 Amadeusz M. Kluchy_RGB Wrocław 10:30
406060 Izabela P. Kluchy_RGB Wrocław 10:30
406062 Mateusz W. Kluchy_RGB Wrocław 10:30
406392 Sylwia J. Przyjaciele i 3A Brąszewice 10:30
406458 Serhii K. Kluchy_RGB Siechnice 10:30
407070 Klaudia J. Stare Rube Baby Siemianowice śląskie 10:30
407242 Krzysztof P. Poznań 10:30
407795 Szymon T. Wojbórz 10:30
407825 Filip A. SwpRangers Kraków 10:30
408449 Miłosz B. Kluchy_RGB Siemianice 10:30
408499 Sławomir K. KRATOS TRZEBNICA Trzebnica 10:30
408514 Barbara L. Kluchy_RGB Brzeg Dolny 10:30
409044 Sylwester Ś. Wschowa 10:30
409171 Małgorzata B. GT Alizka Team :) Ostrężnica 10:30
409330 Rafał D. GT Alizka Team :) Tencznek 10:30
409331 Małgorzata K. GT Alizka Team :) Krzeszowice 10:30
409422 Patryk P. Foxcatchers Siemianowice Śląskie 10:30
409454 Maciej W. Poznan 10:30
409623 TOMASZ P. Mikołów 10:30
409754 Krzysztof P. United Runners Warszawa 10:30
410061 Mateusz W. Oleśnica 10:30
410270 Jacek K. Pruszków 10:30
410620 Dawid B. Kluchy_RGB Wrocław 10:30
412214 Maciej R. C&F Running Team Miejsce Piastowe 10:30
412739 Natalia J. Sosnowiec 10:30
412828 Michał J. Katowice 10:30
412967 Kamil I. Kielce 10:30
412973 Grzegorz C. Kielce 10:30
412992 Tomasz P. Kielce 10:30
413265 Krzysztof K. Katowice 10:30
414665 Karolina F. Grażynki OCR Murowana Goslina 10:30
415773 Piotr P. Gliwice 10:30
415882 Michał K. RUN MAD REGION Racibórz 10:30
415893 Tomek K. RUN MAD REGION Ligota 10:30
415916 Michał R. RUN MAD REGION Świdnica 10:30
416077 Rafal S. Katowice 10:30
416794 Paweł K. RUN MAD REGION Ligota 10:30
419392 Łukasz Ś. Głogów 10:30
419506 marcin k. prudnik 10:30
420185 Maciej U. Wrocław 10:30
420190 Maciej O. Świnoujście 10:30
420219 Beata G. Żarki 10:30
420232 Darek K. FURIA Team Koziegłowy 10:30
421728 Natalia B. SOCIOS SILESIA Ruda Śląska 10:30
423906 Aleksandra Ż. Flying Runners Łódź 10:30
424215 Przemysław M. Łącznik 10:30
402003 Barbara K. Wrocław 10:45
402736 Katarzyna K. Czas na kawe Głubczyce 10:45
403087 Grzegorz G. Czas na kawe Głubczyce 10:45
403487 Karol W. Wariaty z KOŚCIANA Przysieka Polska 10:45
403489 Michał M. Wariaty z KOŚCIANA Kościan 10:45
403534 Andrzej M. Wariaty z KOŚCIANA Kościan 10:45
403563 Szymon D. Wariaty z KOŚCIANA Kościan 10:45
403567 Tymoteusz F. Wariaty z KOŚCIANA Kościan 10:45
405068 Sebastian N. Łaziska Gorne 10:45
406565 Mariusz N. Gostyń 10:45
408041 Wojciech P. Przecinaki Mysłowice 10:45
408044 Kamil H. Przecinaki Wrocław 10:45
408226 Dawid G. Rybnik 10:45
408309 Mikołaj B. Rybnik 10:45
408477 Rafał O. Nicetech Biała Podlaska 10:45
408491 JOANNA O. Nicetech BIAŁA PODLASKA 10:45
408577 Lukasz T. Nicetech Biała Podlaska 10:45
408639 Karol J. Łęka Opatowska 10:45
408643 Paweł I. Opatów 10:45
408744 Jacek H. Nicetech Biała Podlaska 10:45
408905 Artur T. Biegowe Dziki OCR Bobrowniki 10:45
408908 Tomasz M. Zielona Góra 10:45
409138 Marcin G. Kuracjusze Kraków 10:45
409149 Kamil M. Kuracjusze Busko Zdrój 10:45
409260 Sebastian K. Husaria Race Team Sosnowiec 10:45
409261 Katarzyna B. Husaria Race Team Sosnowiec 10:45
409286 Tomasz R. Gostyń 10:45
409288 SZYMON R. PIASKI 10:45
409580 Anna S. Runmageddonowe Świry Poznań 10:45
409664 Marcin M. NIE DAMY PLAMY Wrocław 10:45
409707 Damian T. Wrocław 10:45
409708 Damian Ż. Wrocław 10:45
409731 Roman R. Wroclaw 10:45
409750 Tomasz L. Wrocław 10:45
409785 Julian P. Kuracjusze Busko-Zdrój 10:45
409827 MATEUSZ T. Zielona Góra 10:45
409835 Marcin Z. Kraków 10:45
409935 Karol K. LEGNICA 10:45
409975 Maciej K. Szczecin 10:45
409979 Marcin A. Wrocław 10:45
410018 Sebastian K. NIE DAMY PLAMY Alfdorf 10:45
410028 Michael S. NIE DAMY PLAMY Alfdorf 10:45
410056 Maciej P. Kuracjusze Łoniów 10:45
410414 Sebastian L. STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK Rybnik 10:45
410421 Patryk P. STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK Rybnik 10:45
410519 Agata K. Poznań 10:45
410603 Grzegorz O. Olsztyn 10:45
410627 Marek M. Pasłęk 10:45
410956 Tomasz Ł. Wrocław 10:45
410973 Bartosz M. Wrocław 10:45
414444 Dawid G. Jankowice 10:45
415718 Sebastian B. Rybnik 10:45
420333 Dariusz K. Kuracjusze Kraków 10:45
420732 Przemysław J. WATAHA Stargard 10:45
420778 krzysztof p. SOCIOS SILESIA Bytom 10:45
422298 Catherine S. WATACHA Kościelisko 10:45
423780 Mariusz J. SOCIOS SILESIA Zabrze 10:45
402096 Jakub D. ABB Run 1.0 Łódź 11:00
402170 Dawid P. Świebodzice 11:00
402229 Paweł S. Zbłąkani Kajakarze Wrocław 11:00
402231 Dominika P. Zbłąkani Kajakarze Wrocław 11:00
402328 Damian P. Krzywin 11:00
402507 Michał H. Trzebcz 11:00
402509 Mateusz K. Lubin 11:00
402569 Rafał S. Husaria Race Team Zawonia 11:00
402959 Bartłomiej H. Świry w akcji Ratowice 11:00
402960 Mateusz J. Świry w akcji Wrocław 11:00
402961 Michał J. Świry w akcji Wrocław 11:00
403035 Hubert W. Świry w akcji Ratowice 11:00
403112 Paweł K. Ale będzie wyżerka po biegu Wrocław 11:00
403113 Grzegorz K. Ale będzie wyżerka po biegu Włocławek 11:00
403182 Piotr K. Ale będzie wyżerka po biegu Wrocław 11:00
403209 Petr Š. Trutnov 11:00
403381 Dominik N. RUN CARTEL Radwanice 11:00
403413 Paweł C. RUN CARTEL Wschowa 11:00
403438 Mateusz N. RUN CARTEL Wschowa 11:00
403477 Krzysztof S. Happy squad Opole 11:00
403526 Jarosław F. RUN CARTEL Lubin 11:00
403529 Edward S. Happy squad Opole 11:00
403548 Katarzyna C. Happy squad Stare Kolnie 11:00
403690 Błażej H. Świry w akcji Ratowice 11:00
403705 Tomasz M. Attiq Bystra Podhalańska 11:00
403706 Tomasz B. Attiq Bystra 11:00
403710 Marcin K. Attiq Bystra podhalanska 11:00
403790 Johan B. Wroclaw 11:00
403879 Kamil K. TB TEAM Tomaszów Bolesławiecki 11:00
403880 Patryk K. TB TEAM Tomaszów Bolesławiecki 11:00
403881 Wojciech B. TB TEAM Tomaszów Bolesławiecki 11:00
403884 Przemyslaw B. Pisarzowice 11:00
404060 Łukasz C. Świebodzin 11:00
404148 Michał K. RUN CARTEL Niemstów 11:00
404322 Marcin J. Warszawa 11:00
404468 Patryk S. Rybnik 11:00
404473 Michał S. Suszec 11:00
404505 Wojciech T. Turów 11:00
404538 Artur B. Runmageddonowe Świry Płock 11:00
404941 Ryszard C. osiecznica 11:00
406725 Mateusz S. Warszawa 11:00
406926 Michał N. Kraków 11:00
406927 Paulina W. Kraków 11:00
406932 Adrian n. Dojazdów 11:00
407608 Krzysztof N. RADAWAY TEAM Środa Wlkp. 11:00
407609 Patryk D. RADAWAY TEAM Poznań 11:00
407659 Grzegorz S. Jelenia Góra 11:00
407850 Jarosław M. Starówka Katowice 11:00
407861 Krzysztof G. Starówka Ruda slaska 11:00
407967 Sebastian P. Kłodzko 11:00
407984 Mateusz G. Dębno 11:00
407985 Szczepan K. Dębno 11:00
408017 Krzysztof S. Wałbrzych 11:00
408552 Jacek Z. Wrocław 11:00
409011 Alina F. Złotoryja 11:00
409200 Jakub R. Międzychód 11:00
410317 Łukasz P. Kielce 11:00
410318 Piotr M. Kielce 11:00
410533 Karol P. Poznań 11:00
411005 JAROSŁAW F. WAŁBRZYCH 11:00
411241 Jerzy K. Brzeg 11:00
411645 Magdalena O. Husaria Race Team Tarnów 11:00
412307 Maciej S. Zielona Góra 11:00
412309 Jakub P. Zielona Góra 11:00
413452 Krystian K. Tychy 11:00
415404 Kordian G. Budżetówka Pałer Katowice 11:00
415650 Robert W. Łódź 11:00
415930 sebastian w. Sosnowiec 11:00
416118 Remigiusz R. Ruda Śląśka 11:00
416152 Michał P. STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK Rybnik 11:00
416390 Agnieszka G. Tychy 11:00
416524 Paweł M. Syców 11:00
416988 Olga Z. CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW Ciechanów 11:00
417087 Mateusz S. Bochnia 11:00
417266 Adam G. Racibórz 11:00
418119 Anna Ż. Akwa Team Nysa Nysa 11:00
418125 Justyna G. Akwa Team Nysa Nysa 11:00
418263 Przemysław K. Samekonie- Team Ola Wrocław 11:00
418331 Dawid W. Skawina 11:00
418649 Krzysztof Z. CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW Ciechanów 11:00
419035 Karol K. Radziszów 11:00
419186 Maciej G. Mogilany 11:00
419966 Agnieszka B. Budżetówka Pałer Katowice 11:00
420425 Dawid S. Wrocław 11:00
420661 Paweł K. Wrocław 11:00
420739 Dawid S. Katowice 11:00
420848 Malwina U. Krzeszowice 11:00
420853 Paulina K. Runmageddonowe Świry Sucha Beskidzka 11:00
421453 milena t. What did you did Nowogród Bobrzański 11:00
421460 Marcin W. What did you did Wrocław 11:00
422098 Rafał O. Karczyn 11:00
423047 Krzysiek K. Boboszów 11:00
423881 Piotr N. Husaria Race Team tarnów 11:00
424147 Monika W. Bolków 11:00
412744 Michalina W. STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK Jejkowice 11:15
412999 Sebastian R. STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK Rydułtowy 11:15
418693 Szymon A. Ozimek 11:15
418704 Tomasz J. Ozimek 11:15
419561 Monika N. Opole 11:15
420278 Kamil K. Opole 11:15
420690 Piotr B. Spadamy jak kasztany Warszawa 11:15
420893 Marcin K. Spadamy jak kasztany Wrocław 11:15
421135 Mariusz S. STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK Rybnik 11:15
422306 Julia N. Samekonie- Team Ola Wroclaw 11:15
422387 Krystian P. HARDCORY Warszawa 11:15
423920 Christopher T. Świdnica 11:15
402901 Adrian W. Grodków 11:30
411586 Mateusz P. Kostrzyn Wielkopolski 11:30
411897 Arkadiusz Z. Artefakt Wrocław 11:30
411899 Paweł B. Artefakt Wrocław 11:30
411902 Dariusz H. Artefakt Wrocław 11:30
411905 Paweł w. Artefakt wrocław 11:30
411906 Kacper J. Artefakt Wrocław 11:30
411908 Bartłomiej Ś. Artefakt Wrocław 11:30
411914 Monika D. Artefakt Wrocław 11:30
412815 Paweł K. Brodowo 11:30
413491 Adrian G. Warszawa 11:30
415091 Tadeusz N. Runanywhere Katowice 11:30
415702 Bartłomiej M. Katowice 11:30
416228 Paweł O. Pszów 11:30
416775 Łukasz S. Orzesze 11:30
416800 Marek S. Orzesze 11:30
417106 Ewelina S. Opole 11:30
417898 Kamil M. Wrocław 11:30
419526 Damian S. Kadłub Turawski 11:30
419533 Kamil P. Obora 11:30
420735 Bernard S. Skurczebyki Nowy Sącz 11:30
420881 Łukasz J. Skurczebyki Krakow 11:30
420884 Wojciech S. Skurczebyki Kraków 11:30
421215 Anna S. Wola Filipowska Ul.Cicha 2 11:30
421555 Sławomir W. TFI Wrocław 11:30
421556 Adam Z. TFI Jelcz Laskowice 11:30
421557 daniel `. miłoszyce 11:30
421558 Mateusz B. TFI Oława 11:30
421607 Arkadiusz M. Jarocin 11:30
422237 Łukasz K. OMK Smoczka Mielec 11:30
422465 Renata U. Gofry z frużeliną Pokój 11:30