Do startu pozostało

Runmageddon Gdańsk Przymorze 08/10.09.2023 Junior

dYSTANS  3 km +
Liczba przeszkód 15+
poziom trudności
superliga NIe
Korona TAK
kategoria wiekowa 12-15

 

 

JUNIOR

Junior to już nie KIDS! 


Formuła Junior to 3 kilometry wyjątkowej, błotnej zabawy z 15 ekscytującymi przeszkodami.
Wyzwanie mogą podjąć młodzi wojownicy między 12. a 15. rokiem życia. 


Start i meta Juniorów znajduje się tam, gdzie start i meta dla dorosłych!

 

PAKIET STARTOWY 2023

BUFF

KOSZULKA BEZRĘKAWNIK

WAFELKI FLIS 2 SMAKI

PLUSSSZ

WODA NALECZOWIANKA

ZA LINIĄ METY 2023

MEDAL

OPASKA SILIKONOWA

WODA NAŁĘCZOWIANKA

SHAKE BAKOMA

WAFELKI FLIS 2 SMAKI

WIECZNA CHAWAŁAJUNIORZY JAK DOROŚLI

Młodzi adepci przeszkodowej zajawki zainspirowali nas do zmiany! Od sezonu 2022 Juniorzy cisną jak dorośli - po trasach Intro !
3 kilometry trasy, a na nich 15 przeszkód oraz koszulka w pakiecie startowym! Jeśli masz pytanie sprawdź FAQ dla najmłodszych!

Regulamin

 

Start JUNIORa krok po kroku


*Pamiętaj, że formuła Junior jest dedykowana osobom pomiędzy 12. a 15. rokiem życia -  liczy się dokładna data urodzenia.

OFICJALNYM PARTNEREM FORMUŁY JUNIOR JEST
 

 


 

 

TROFEA

 

 

 

 

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY FORMUŁY JUNIOR!

 

Formuła Junior to 3 kilometry wyjątkowej, błotnej zabawy z 15 ekscytującymi przeszkodami. Wyzwanie mogą podjąć Sportowi Wojownicy między 12. a 15. rokiem życia. Start i meta Juniorów znajduje się tam, gdzie start i meta dla dorosłych. 

Lecimy z formułą Junior!

 

Po odbiór pakietów wbijaj z KIDSEM do Biura Zawodów KIDS/Junior minimum godzinę przed startem. Pamiętaj, że tylko opiekun dziecka może odebrać pakiet startowy i podpisać obowiązkowe oświadczenie, dlatego jego obecność jest KONIECZNA.

 

ODBIÓR PAKIETU JUNIOR: 

Aby komfortowo odebrać pakiet oraz przygotować się do startu, należy stawić się w Biurze Zawodów najwcześniej na 60 minut przed startem.

Przy odbiorze pakietów, opiekunowie małoletnich Uczestników będą podpisywać oświadczenia za pomocą kodów QR na tabletach. Kod QR jest dostępny na stronie www.runmageddon.pl po zalogowaniu się na profil osoby, która dokonała zapisu na bieg. Kod QR można okazać zarówno w formie elektronicznej jak i drukowanej.

WAŻNE INFORMACJE

1.       Jeśli osoba odbierająca pakiet NIE JEST opiekunem prawnym małoletniego Uczestnika, musi posiadać ze sobą wypełnione oświadczenie o przekazaniu opieki nad małoletnim. Oświadczenie należy pobrać tutaj -  https://cdn.runmageddon.pl/2020-02/o_wiadczenie_opiekuna_prawnego_przekazanie.pdf

2.       Opiekun musi okazać dowód osobisty podczas odbioru pakietu.

3.       Niezbędne jest okazanie dokumentu ze zdjęciem potwierdzającego datę urodzenia Uczestnika (np. legitymacja szkolna)

 

Dostępne formuły

Pozostałe eventy

Runmageddon Gdynia Kolibki
20/21.04.2024