Do startu pozostało

Wyniki

KAUKAZ 100 z przeszkodami

MIEJSCE NR STARTOWY ZAWODNIK ETAP 1 (czas) ETAP 2 (czas) ETAP 3 (czas) ŁĄCZNY CZAS
1 86 Daniel S 05:17 02:04 03:22 10:43
2 26 Marcin Ć 05:38 02:08 03:53 11:39
3 28 Uffe P 06:37 02:15 03:46 12:38
4 80 Piotr C 06:22 02:27 03:57 12:46
5 84 Jerzy W 06:29 02:27 03:57 12:53
6 25 Tomasz Ż 06:22 02:41 04:23 13:26
7 55 Agata P 07:01 02:40 04:38 14:19
8 100 Damian M 07:01 02:41 04:38 14:20
9 74 Zbigniew M 06:55 02:41 04:51 14:27
10 16 Rafał Ł 07:13 02:40 04:56 14:49
11 63 Piotr S 07:32 02:29 04:52 14:53
12 32 Mariusz F 06:32 02:44 05:38 14:54
13 96 Łukasz R 06:46 03:21 04:48 14:55
14 5 Rafał S 07:33 02:48 04:52 15:13
15 82 Mariusz B 07:32 02:54 04:52 15:18
16 36 Toni L 07:27 03:01 05:15 15:43
17 23 Paweł G 07:35 02:52 05:21 15:48
18 31 Marcin N 07:46 02:51 05:13 15:50
19 10 Rafał R 07:32 03:04 05:38 16:14
20 9 Rafał S 07:36 03:14 05:37 16:27
21 1 Adam R 07:37 03:18 05:37 16:32
22 34 Ivana V 07:37 03:22 05:37 16:36
23 88 Marcin M 07:37 03:15 05:45 16:37
24 45 Sergej G 07:16 03:03 06:21 16:40
25 99 Adam A 07:14 03:38 05:49 16:41
26 66 Szymon S 07:45 03:21 05:46 16:52
27 46 Jens C 07:46 03:05 06:02 16:53
28 2 Tomasz M 06:23 03:40 06:52 16:55
29 33 Maciej T 07:44 03:26 06:16 17:26
30 17 Tomasz S 08:52 04:09 04:58 17:59
31 13 Noemi K 08:52 04:09 05:51 18:52
32 69 Ewelina Z 09:05 03:44 06:43 19:32
33 50 Krzysztof J 07:44 05:02 06:46 19:32
--- 8 Bartosz F 04:44 02:42 04:21 11:47

 

 

Rzeźnik Kaukaz 100

MIEJSCE NR STARTOWY ZAWODNIK ETAP 1 (czas) ETAP 2 (czas) ETAP 3 (czas) ŁĄCZNY CZAS
1 4 Grzegorz  G 06:22 02:37 04:14 13:13
2 22 Krystian S 06:42 02:35 03:58 13:15
3 87 Michał M 07:36 02:40 04:54 15:10
4 3 Kacper O 07:45 03:04 05:01 15:50
5 71 Rafał K 07:19 03:29 05:36 16:24
6 51 Mirosław B 09:04 03:44 06:42 19:30

 

Kaukaz 50 z przeszkodami

MIEJSCE NR STARTOWY ZAWODNIK ETAP 1 (czas) ETAP 2 (czas) ETAP 3 (czas) ŁĄCZNY CZAS
1 7 Piotr D 04:38 01:21 01:41 07:40
2 40 Paweł K 04:41 01:27 01:49 07:57
3 20 Mariusz D 04:48 01:34 01:48 08:10
4 19 Paweł C 05:05 01:36 02:14 08:55
5 47 Andrew J 05:21 01:37 02:13 09:11
6 70 Aleksander P 05:41 01:39 02:21 09:41
7 73 Jacek S 05:54 01:57 02:21 10:12
8 12 Tatiana M 05:54 01:56 02:37 10:27
9 11 Przemysław K 05:55 01:56 02:37 10:28
10 39 Filip P 06:29 02:14 02:53 11:36
11 35 Marcin J 06:23 01:58 03:21 11:42
12 15 Agnieszka L 06:58 01:57 02:56 11:51
13 48 Jarosław C 05:44 01:58 04:31 12:13
15 42 Mariusz K 06:17 01:54 04:05 12:16
16 27 Kalina B 06:23 01:54 04:05 12:22
17 18 Renata K 06:06 02:08 04:31 12:45
18 85 Karolina I 06:48 02:14 04:00 13:02
19 24 Kaj K 07:42 02:07 03:51 13:40
20 6 Bogumił B 07:45 02:09 03:51 13:45
21 77 Zbigniew S 07:45 02:18 03:52 13:55
22 30 Magdalena P 07:42 02:28 04:00 14:10
23 64 Paweł J 06:45 04:28 03:10 14:23
24 49 Marek B 08:46 02:08 04:01 14:55
25 97 Marcin S 09:39 02:10 03:16 15:05
--- 91 Maciej W 00:00 02:05 03:59 06:04
--- 37 Jarosław B 00:00 01:24 04:59 06:23
--- 21 Michał O 03:38 01:21 01:36 06:35
--- 29 Katarzyna G 00:00 02:09 04:59 07:08
--- 38 Robert J 05:40 02:10 02:54 10:44
Runmageddon Gdynia Kolibki
11/12.06.2022