Do startu pozostało

Runmageddon Kaukaz 03/08.10.2018 Global

Jedno oko na Maroko, drugie na… KAUKAZ!

 

Ruszamy z nowym, absolutnie szalonym projektem! Po sukcesie Runmageddonu Sahara zapragnęliśmy dać Wam wycisk w innej części świata. Dlatego wybieramy się do Gruzji na pierwszą edycję RUNMAGEDDON KAUKAZ!

 

W Gruzji będziecie mogli wybrać jedną z trzech formuł:

  • formuła kaukaz 50 to trzy dni biegu; każdego z nich czeka was kilkanaście kilometrów i seria przeszkód do pokonania! łączny dystans trzech etapów tej formuły to ponad 50 km!

  • Formuła Bieg Rzeźnika Kaukaz to dystans dedykowany Ultrasom, którzy dobrze znają już smak polskich edycji Biegu Rzeźnika. 100 km morderczej, górskiej trasy to wyzwanie dla prawdziwych dzików, którym niestraszne są przeszkody jakie stawia im bezwzględna matka natura! Skały Kaukazu czekają na pionierów tego kozackiego wyczynu!

  • formuła kaukaz 100 to trzy dni biegu; każdego z nich czeka was kilkadziesiąt kilometrów i seria przeszkód do pokonania! łączny dystans trzech etapów tej formuły to ponad 100 km!

 

 

plan trasy 

 

 

Na początku wpłacasz tylko zaliczkę (1900 zł), a resztę możesz dopłacić do 31.08.2018 roku!

Kiedy?

OD 3 do 8 października 2018 roku!

 

Gdzie?

od Tbilisi, przez Wąwóz juta, aż po miejscowość Gudauri

Harmonogram imprezy

3.10 - przelot do Gruzji

4.10 – bieg w rejonie Gudauri

5.10 – bieg w w rejonie wsi Juta, „gruzińskie Dolomity”

6.10 – bieg w rejonie wzgórza z kościołem Gergetti, „panorama Kaukazu”

7.10 - Bieg Przyjaźni w Gudauri 

8.10 - powrót do polski

 

 

 

Co w pakiecie?

Cena obejmuje pełen pakiet logistyczny, czyli: przelot, transport na miejscu, zakwaterowanie, wyżywienie, koszulkę, bluzę/kurtkę, opiekę medyczną i… to co najważniejsze – niezapomniane przeżycia! Dla finiszerów oczywiście bandana i pamiątkowy medal!

 

Pakiet ciuchów od Pit Bull West Coast 

 

 

Będzie to również wyjątkowa impreza, ze względu na szczególną rocznicę stulecia niepodległości – zarówno Polski, jak i Gruzji. Dlatego też RUNMAGEDDON KAUKAZ powstanie we współpracy z gruzińskimi partnerami, co gwarantuje najwyższy stopień wtajemniczenia i atrakcji na tamtejszych terenach!

 

 

Dla finiszerów

Wyjątkowe medale, upamiętniające ten harpagański wyczyn!

 

 

Dla zwycięzców

 

Cennik

UWAGA! Nie musisz od razu wpłacić całej kwoty za event. Wystarczy zaliczka w wysokości 1900 zł*, która zapewni Ci najniższą możliwą cenę w momencie rezerwacji!

 

 

*Jeśli wypełniłeś ankietę dotyczącą Runmageddon Kaukaz, otrzymałeś kod zniżkowy o wartości 100 zł, który możesz wykorzystać przy wpłacie zaliczki – wtedy zaliczka wyniesie cię 1800 zł!

 

Jeśli zakupiłeś voucher o wartości 300 zł, to cena za wyjazd jest mniejsza! Dodatkowo zachowujesz najniższą cenę wyjazd aż do 30 czerwca!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zapisz się

Dostępne formuły

Pozostałe eventy

Runmageddon Poznań Malta
27/28.04.2024