Do startu pozostało

Runmageddon Gladiator Race Harrachov 22/23.07.2023 Kids / Junior

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY FORMUŁY KIDS!

 

Lecimy z formułą KIDS!

Start zapowiada się epicko. Nasze piekielne trasy z pewnością pozwolą najmłodszym wojownikom przeżyć niezapomnianą przygodę!

Nadeszła pora, by ruszyć swoje dzieciaki sprzed elektronicznych zabawek i zafundować im ekstremalną zabawę. Kilometr trasy z przynajmniej dziesięcioma przeszkodami – brzmi jak plan na weekend. Na trasie naszych młodych przeszkodowych adeptów czekać będą totalne nowości, więc koniec z wahaniem. Wbijaj z KIDSEM i  razem z nami przetestujcie nowe utrudnienia!

Teraz najważniejsze – nie bój się, że Twoja pociecha nie da sobie rady. Nasze trasy dostosowane są do konkretnych kategorii wiekowych.

Podczas tego wydarzenia najmłodsi adepci przeszkodowej zajawki wystartują z pomiarem czasu!

KIDSy startują dwójkami co 10-30 sekund, w trzech grupach wiekowych.

 

Przed zapisaniem Twojego urwisa, koniecznie zapoznaj się z dostępnymi seriami i wybierz najbardziej dopasowaną do niego:

 

- ELITE – do startu w tej serii zachęcamy dzieci, które mają za sobą już pierwsze starcie z biegami przeszkodowymi. Zgodnie z regulaminem zawodnicy muszą pokonać wszystkie przeszkody samodzielnie. Jeśli im się nie uda, muszą wykonać karne padnij-powstań. Prawidłowe pokonywanie przeszkód oceniają sędziowie, a pomiar czasu odbywa się za pomocą chipa. Na najlepszych czekają nagrody!

- OPEN – to seria dla dzieci, które chcą od biegu przede wszystkim zabawy. Jeśli komuś nie uda się pokonać przeszkody samodzielnie – nie ma sprawy – żadnych burpeesów, po prostu leci dalej! Trasa jest dokładnie taka sama jak w przypadku serii Elite i czas również jest mierzony, jednak nie chodzi tu o rywalizację.

- PLUS – wybierz tę serię, jeśli chcesz biec razem z dzieckiem i pomóc mu na trasie. W tej serii nie mierzymy czasu, a na końcu medal otrzymuje tylko dziecko. Tę kategorię polecamy szczególnie najmłodszym.

 

Godziny startów dostępne są TUTAJ.

 

Po odbiór pakietów wbijaj z KIDSEM do Biura Zawodów KIDS/JUNIOR minimum godzinę przed startem. Pamiętaj, że tylko opiekun dziecka może odebrać pakiet startowy i podpisać obowiązkowe oświadczenie, dlatego jego obecność jest KONIECZNA.

 

ODBIÓR PAKIETU KIDS | JUNIOR: 

Do odbioru pakietu niezmiennie potrzeba:

  • pełnoletniego opiekuna z dowodem osobistym,
  • osobistego stawiennictwa Uczestnika
  • oraz dokumentu Uczestnika ze zdjęciem potwierdzającego datę urodzenia (np. legitymacja szkolna, dowód osobisty, karta rowerowa) - dotyczy wyłącznie formuły Junior. 

1. Jeśli opiekun, który odbiera pakiet z Juniorem jest tą samą osobą, która ze swojego konta dokonała zapisu na tę formułę, przy odbiorze pakietu musi pokazać kod QR, który jest widoczny po zalogowaniu na konto Uczestnika Runmageddon.

2. Jeśli opiekun, który odbiera pakiet z Juniorem nie zapisywał Uczestnika ze swojego konta, przy odbiorze pakietu musi najpierw podać imię i nazwisko osoby, która dokonała zapisu.

* W seriach oznaczonych gwiazdką nasz fotograf będzie czaił się na trasie i łapał kozackie ujęcia. Fotki opublikujemy na naszym Facebooku (potrzebujemy na to około tygodnia!). Poza wykonywaniem zdjęć seria ta nie różni się niczym od pozostałych. Jeśli więc chcesz, by Twoja pociecha miała dodatkową pamiątkę z ekstremalnej przygody – zapisz ją do serii z gwiazdką. 

PS Nie gwarantujemy jednak, że wszystkie dzieciaki znajdą się na zdjęciach, bo nasz fotograf nie biega tak szybko, jak one!

Dodatkowo sprawdź:

Pakiet startowy

BUFF

WAFELKI 2 SMAKI

 

Dowiedz się więcej o formule KIDS!

Za linią mety

MEDAL KIDS

OPASKA SILIKONOWA FINISHER

WODA

WAFELKI 2 SMAKI

WIECZNA CHWAŁA

 

Dowiedz się więcej o formule KIDS!

Dostępne formuły

Pozostałe eventy

Runmageddon Arena Gliwice
10.06.2023