Lista startowa

Runmageddon Rekrut - 12.09.2020 Trójmiasto
ID Imię Nazwa drużyny Miasto Seria
397454 Paweł M. Husaria Race Team Kraków 07:40
398046 Łukasz M. SOCIOS SILESIA Ruda Śląska 07:40
398302 Paweł N. Baltic Seals Słupsk 07:40
398779 Grzegorz M. Gdańsk 07:40
400583 Fabian S. Grudziądz 07:40
402058 Marcel M. POWER TRAINING Warszawa 07:40
402304 Bartosz D. Świdnica 07:40
402330 Krzysztof W. RMF4RT Gladiators Łukta 07:40
402473 Przemysław E. Runmageddonowe Świry Gdańsk 07:40
402567 Artur F. Dragon Runners Wielka Wieś 07:40
403165 Radosław K. Best Beasts Słupsk 07:40
403253 Łukasz M. United Runners Toruń 07:40
403450 Paweł J. WATAHA Przemyśl 07:40
403641 Paweł S. RMF4RT Gladiators Konin 07:40
404208 Tomasz O. Poznań 07:40
404228 Michał B. Poznań 07:40
404348 Rafał K. Baltic Seals Głobino k. Słupska 07:40
404630 Marcin T. Best Beasts Słupsk 07:40
404925 Wojciech C. Stargard Szczeciński 07:40
404982 Mateusz Z. słupsk 07:40
406716 Paweł P. #Pabiny Grodzisk Wlkp 07:40
407146 Michał M. Ruda Śląska 07:40
407508 Tomasz S. Orzesze 07:40
407849 Przemysław T. xRunners Gdańsk 07:40
408109 Mateusz Z. Dragon Runners Jasło 07:40
408425 Beniamin L. xRunners Żukowo 07:40
409374 Michał T. Nie W Szczepionkę Team Mińsk Mazowiecki 07:40
409375 Mateusz G. Nie W Szczepionkę Team Dębe wielkie 07:40
409604 Andrzej Ł. Positive Freaks Team Jeżewo 07:40
409819 Bogumił K. Koniu Squad Kraków 07:40
409925 Grzegorz G. Positive Freaks Team Świecie 07:40
409986 Arkadiusz S. Gdańsk 07:40
410431 Damian J. xRunners Gdańsk 07:40
410816 Radosław B. OCR TEAM WŁOCŁAWEK Gdansk 07:40
410999 Maciek B. Nowy Dwór Mazowiecki 07:40
411989 Piotr G. Łask 07:40
412466 Mateusz R. Husaria Race Team Połomia 07:40
413339 Marcin K. United Runners Warszawa 07:40
413894 Jarosław N. Młode Wilki 3city Suchy Dąb 07:40
414230 Krzysztof K. Młode Wilki 3city Gdynia 07:40
414593 Przemysław K. Koszalin 07:40
415331 Jakub K. Kraków 07:40
416974 ROBERT B. CrossElite TCZEW 07:40
417555 Lucjan F. RMF4RT Gladiators Gdańsk 07:40
418802 Andrzej C. Warszawa 07:40
419682 Dawid M. United Runners Wąbrzeźno 07:40
420214 Rafal R. Tsunami Szczecinek Szczecinek 07:40
420670 Mirek D. Pruszcz Gdański 07:40
421228 Damian G. SOCIOS SILESIA Banino 07:40
421371 Dariusz N. Dirty Sparrows Wągrowiec 07:40
421639 Dawid K. RMF4RT Gladiators Piła 07:40
421691 Marcin N. RMF4RT Gladiators Chodzież 07:40
423148 Piotr D. Olsztyn 07:40
424076 Piotr L. Burzowe dziki Ożarów Mazowiecki 07:40
398071 Beata K. xRunners Gdańsk 07:50
398743 Magdalena G. CrossFit Susz Susz 07:50
398829 Kinga P. Best Beasts Słupsk 07:50
399593 Alicja P. Gdańsk 07:50
399887 Malwina L. CrossFit Susz Susz 07:50
399963 Natalia G. CrossFit Susz Iława 07:50
400328 Marta Ł. Biegun OCR Team Gdynia 07:50
401015 Sylwia S. United Runners Piaseczno 07:50
401239 EMILIA M. RMF4RT Gladiators KOWALE, GDAŃSK 07:50
401902 Monika W. United Runners Piaseczno 07:50
401989 Oliwia D. Piękni i Bestie Malbork 07:50
403531 Aneta A. POWER TRAINING Warszawa 07:50
403532 Sylwia K. Runmageddonowe Świry Żyrardów 07:50
407026 Aleksandra O. Dirty Sparrows Poznań 07:50
407532 Katarzyna N. Carbon Silesia Sport Bukowno 07:50
409376 Karolina G. Nie W Szczepionkę Team Dębe Wielkie 07:50
412343 Iza W. Carbon Silesia Sport Wrocław 07:50
418150 Klaudia G. United Runners Warszawa 07:50
420142 Agnieszka B. Piła 07:50
420196 KATARZYNA B. RMF4RT Gladiators Romanowo Dolne 07:50
420530 Łucja L. Tsunami Szczecinek Szczecinek 07:50
420775 Patrycja B. Eko-Okna Runners Racibórz 07:50
422097 Zuzanna R. Melvit team Blizne Jasińskiego 07:50
424075 Klaudia B. Burzowe dziki Warszawa 07:50
424648 Kinga S. RMF4RT Gladiators Łódź 07:50
397423 Patrycja R. Wodzisław Śląski 08:15
397446 Ewelina K. Warszawa 08:15
397463 Patryk U. Gdańsk 08:15
398067 Michał S. Gdynia 08:15
398074 Karolina R. Gdańsk 08:15
398085 Dawid T. Gdynia 08:15
398461 Karol B. SRK Brodnica Górna 08:15
398474 Maciek M. Gdańsk 08:15
398863 Artur K. Gdańsk 08:15
399283 Mateusz A. Husaria Race Team Warszawa 08:15
399574 Rafał W. Dębe Wielkie 08:15
399787 Adam K. SRK Chmielno 08:15
400091 Damian S. Gdańsk 08:15
401364 Michal K. Rohatec 08:15
402066 Artur K. SOCIOS SILESIA Gliwice 08:15
402190 Maciej K. Warszawa 08:15
402249 Przemek S. Pępowo 08:15
402315 Mirosław M. WATAHA Warszawa 08:15
402368 Anna K. Husaria Race Team Modlniczka 08:15
402424 Konrad C. WATAHA Warszawa 08:15
402658 Łukasz Z. Rumia 08:15
402764 Agnieszka S. Carbon Silesia Sport Sędziszów 08:15
402769 Adrian W. Brzeg Dolny 08:15
402800 Krystian B. Rumia 08:15
402971 Paweł M. Skrzeszewo 08:15
402972 Matylda M. Skrzeszewo 08:15
403002 mariusz b. olsztyn 08:15
403013 OLIWIER.BEKIER o. olsztyn 08:15
403046 Płażalska S. Brojce 08:15
403131 Jakub N. Bydgoszcz 08:15
403132 Marta T. Motorówki w Formie Warszawa 08:15
403191 Patryk S. Gdynia 08:15
403564 Joanna F. Gdańsk 08:15
405806 Adam Ż. Morąg 08:15
406573 Agata K. Warszawa 08:15
406796 Anna P. Warszawa 08:15
406899 MAGDALENA A. Warszawa 08:15
407187 Małgorzata P. Warszawa 08:15
407979 Tomasz W. Koluszki 08:15
408062 Krzysztof K. ŁÓdź 08:15
408189 Bartosz K. Wejherowo 08:15
408620 Joanna M. RMF4RT Gladiators Brzeg 08:15
408660 Łukasz Z. Wrocław 08:15
408840 Marcin J. Łódź 08:15
409490 Artur D. Kielno 08:15
409746 Dawid K. CARBON RACING TEAM Będzin 08:15
410741 Artur S. SAMBOROWO 08:15
411213 marta k. czarlin 08:15
411216 Agnieszka W. Tczew 08:15
411223 Ewa W. Tczew 08:15
412070 Patryk W. Płońsk 08:15
414572 Marta B. Racibórz 08:15
414575 Marcin M. Warszawa 08:15
414844 Tomasz M. Częstochowa 08:15
415551 Piotr R. Gdańsk 08:15
417438 Paweł C. Pińczów 08:15
420502 Joanna G. All For Body Gdańsk 08:15
420875 Tatiana M. Police 08:15
422745 Michał C. Borkowo 08:15
424002 Kacper H. wrocław 08:15
424717 Wojciech M. Szturm Bytom 08:15
424719 Karolina R. Szturm Ruda Śląska 08:15
424720 Kamil R. Szturm Bytom 08:15
424734 Karolina K. Szturm ORZECH 08:15
424742 Michał S. Gdańsk 08:15
398147 Karolina B. ALEXANDER gry i zabawki Gdańsk 08:30
398550 Artur G. Gdansk 08:30
403108 Maciej C. Aleksandrów łódzki 08:30
403877 Beata S. Has... Has... Drawsko Pomorskie 08:30
403882 Daniel S. Has... Has... Wysoka 08:30
404424 Mateusz W. Szczecin 08:30
404831 Małgorzata T. Has... Has... Gdańsk 08:30
404832 Paweł T. Has... Has... Gdańsk 08:30
405181 Mikołaj W. Droga Do Ultra Łódź 08:30
408059 SLAWEK A. Gdynia 08:30
408163 Weronika K. PŁOCK 08:30
408164 Maciej L. Płock 08:30
408571 Tomasz K. Gdańsk 08:30
409377 Patryk M. Tczew 08:30
409417 Weronika J. Lichnowy 08:30
409431 Anna P. Gdańsk 08:30
409432 Magdalena B. Gdańsk 08:30
409455 Anna A. Gdańsk 08:30
410205 Piotr K. Koneserzy kiszonych ogórków Łomża 08:30
410426 Tomasz T. Amatorzy kiszonych ogórków Lomza 08:30
410428 Jakub J. EELS Gdańsk 08:30
410429 Wiktor B. EELS Gdańsk 08:30
410466 Mikołaj S. EELS Chełmno 08:30
411065 Marek F. EELS Gdańsk 08:30
411114 Wojciech O. Elbląg 08:30
411131 Kamil G. Łódź 08:30
411312 Piotr J. Gdańsk 08:30
411313 Mateusz M. Przywidz 08:30
411342 Arkadiusz M. Przywidz TEAM Przywidz 08:30
411344 Feliks M. Przywidz TEAM Przywidz 08:30
411347 Marcel G. Elbląg 08:30
411553 Anna P. Borsuki, Anie, grzyby Wola Rzędzińska 08:30
411557 Grzegorz P. Borsuki, Anie, grzyby Wola Rzędzińska 08:30
411562 Dominik P. Borsuki, Anie, grzyby Wola Rzędzińska 08:30
411627 Radosław K. Baboszewo 08:30
411640 Bartłomiej E. Płońsk 08:30
411878 Elżbieta N. Kasztany albatrossa Gdańsk 08:30
411907 Konrad W. Kulturalne Młode Ogry Czaple 08:30
411911 Paweł N. Kulturalne Młode Ogry Gdańsk 08:30
411944 Przemysław K. IP Kwidzyn Team Kwidzyn 08:30
411968 Michał C. Kulturalne Młode Ogry Gdańsk 08:30
411978 Krzysztof K. Kwidzyn 08:30
411982 Tomasz K. Kwidzyn 08:30
413411 Donata A. Wel Lidzbark Lidzbark 08:30
413412 Paula F. Wel Lidzbark Lidzbark 08:30
413416 Rafał L. Wel Lidzbark Gdynia 08:30
413435 Robert F. Wel Lidzbark Lidzbark 08:30
413803 Dawid T. Amatorzy kiszonych ogórków Łomża 08:30
414011 Piotr S. #The Promise Rumia 08:30
414036 Rafał B. #The Promise Rumia 08:30
414106 Rafał P. #The Promise Gdynia 08:30
414366 Patryk B. SYNOPSYS RUNNING TEAM Gdańsk 08:30
415051 Mateusz D. BTSplus Żukowo 08:30
415060 Beata Ś. BTSplus Gdańsk 08:30
415106 Aleksander K. BTSplus Gdańsk 08:30
415264 Anna B. Przywidz TEAM Przywidz 08:30
415298 Bartosz G. BTSplus Kartuzy 08:30
415300 Bartłomiej S. BTSplus Lublewo 08:30
415360 Krzysztof M. BTSplus Gdańsk 08:30
415667 Damian K. Wel Lidzbark Gdańsk 08:30
416942 Klaudia L. katowice 08:30
417166 Julia B. #The Promise Rumia 08:30
417830 Paulina S. Has... Has... Drawsko Pomorskie 08:30
417834 Błażej S. Has... Has... Drawsko Pomorskie 08:30
422017 Klaudia F. Dziewoje Piecki 08:30
424112 Marcin K. Szczecin 08:30
398856 kamila w. CrossElite Skarszewy 08:45
399753 Adam R. ZAKWASY IV Sopot 08:45
399755 Agnieszka R. ZAKWASY IV Sopot 08:45
399759 Aleksandra L. ZAKWASY IV Sopot 08:45
399761 Mateusz G. ZAKWASY IV gdańsk 08:45
399994 Łukasz W. Smarchowice Wielkie 08:45
400065 Bartosz K. Bydgoszcz 08:45
400393 Mirosława W. Gdynia 08:45
400629 Patrycja S. Gdańsk 08:45
403839 Wojciech J. AUTO-PARTNER HOLDING Gdańsk 08:45
408168 Monika C. Traktorzystki DZIAŁDOWO 08:45
408169 Wioleta K. Traktorzystki Działdowo 08:45
408184 Sylwia Ł. Traktorzystki Działdowo 08:45
408344 Brygida M. Ruchliwe Defekty Gdańska 08:45
408351 Zbigniew U. Ruchliwe Defekty Gdańsk 08:45
408936 Piotr P. Ruchliwe Defekty Gdańsk 08:45
409046 Grzegorz I. Traktorzystki Działdowo 08:45
409165 Zuzanna N. Tczew 08:45
409167 Piotr Z. Tczew 08:45
409678 Paweł T. Lublin 08:45
409693 Oliwer L. Mamba Lipusz Lipusz 08:45
409703 Kornel G. Mamba Lipusz Lipusz 08:45
409722 Grzegorz D. Lublin 08:45
410366 Aleksandra B. Traktorzystki Działdowo 08:45
410399 Wioletta J. Traktorzystki Działdowo 08:45
410450 Magda S. ZAKWASY IV Sopot 08:45
410463 Sandra K. ZAKWASY IV Gdańsk 08:45
411041 Piotr W. Ruchliwe Defekty Gdańsk 08:45
411301 Tadeusz M. Ruchliwe Defekty Gdynia 08:45
411413 marcin k. AUTO-PARTNER HOLDING gdańsk 08:45
411421 Marzena R. AUTO-PARTNER HOLDING Straszyn 08:45
411428 Katarzyna D. Warszawa 08:45
411429 Hanna S. AUTO-PARTNER HOLDING Rotmanka 08:45
411434 Karol C. AUTO-PARTNER HOLDING Gdańsk 08:45
411485 Jan S. szczecin 08:45
411491 Witold S. Szczecin 08:45
411565 PAULINA S. AUTO-PARTNER HOLDING Gdańsk 08:45
411566 Paulina J. AUTO-PARTNER HOLDING Gdańsk 08:45
411569 Tomasz N. AUTO-PARTNER HOLDING Gdańsk 08:45
411572 Rafał Ł. AUTO-PARTNER HOLDING Gdansk 08:45
411575 Sylwia B. Auto Partner Team GDAŃSK 08:45
411583 Dawid B. ZAKWASY IV Gdańsk 08:45
411615 wojtek s. AUTO-PARTNER HOLDING gdańsk 08:45
411616 michalina p. AUTO-PARTNER HOLDING gdasnk 08:45
411619 Andrei S. AUTO-PARTNER HOLDING Gdansk 08:45
411622 Paweł S. AUTO-PARTNER HOLDING Gdańsk 08:45
411625 Magdalena K. AUTO-PARTNER HOLDING Gdańsk 08:45
411626 Krzysztof J. AUTO-PARTNER HOLDING Gdańsk 08:45
411807 Adrian M. Lębork 08:45
411815 Dominik F. Lębork 08:45
412001 Paulina I. Traktorzystki Działdowo 08:45
412071 Maciej W. Neptun Gym Przerembel Team Starogard Gdański 08:45
412085 Daniel G. Traktorzystki Działdowo 08:45
412088 Michał J. Traktorzystki Działdowo 08:45
413121 Piotr C. Traktorzystki Działdowo 08:45
414393 Arkadiusz D. Oleśnica 08:45
414503 Wojciech D. Oleśnica 08:45
414538 Sylwia C. Traktorzystki Rudolfowo 08:45
417699 Cezary P. COWI Gdańsk Gdańsk 08:45
417700 Anna L. COWI Gdańsk Gdansk 08:45
417701 Marek R. COWI Gdańsk Gdańsk 08:45
418126 Krzysztof D. COWI Gdańsk Gdansk 08:45
420139 Grzegorz K. Gdynia 08:45
422161 Arkadiusz F. Elbląg 08:45
422163 Dorota P. Elbląg 08:45
422513 Piotr D. Raciąż 08:45
424893 Juliusz S. COWI Gdańsk Świecie 08:45
424894 Krzysztof D. Gdansk 08:45
424895 Natalia M. COWI Gdańsk Gdansk 08:45
424896 Anna L. Gdansk 08:45
424897 Marek R. Gdańsk 08:45
424942 Roman S. COWI Gdańsk Gdańsk 08:45
424943 Michalina M. COWI Gdańsk Gdansk 08:45
398484 Grzegorz K. Kartuzy 09:00
398489 Weronika G. Gdańsk 09:00
398568 Patrycja K. Katowice 09:00
399279 Pawel K. Maciejowice 09:00
399472 Andrzej Z. Gdańsk 09:00
399957 Patryk K. CrossFit Stocznia Gdańsk 09:00
399959 Jarosław J. CrossFit Stocznia Gdańsk 09:00
400084 Damian K. Łowcy pierożków Imielin 09:00
400175 Patryk L. CrossFit Stocznia Gdańsk 09:00
400414 Krzysztof Z. Ostrów Wielkopolski 09:00
400460 Adrian L. CrossFit Stocznia Gdańsk 09:00
400528 Martin W. Berlin 09:00
400592 Mateusz K. Gdańsk 09:00
400596 Adam P. RKŚ Nowy Dwór Gdański 09:00
401050 Emilia J. RKŚ Kmiecin 09:00
401984 Jarosław P. RKŚ Nowy Dwór Gdański 09:00
402009 Tomasz P. RKŚ Nowy Dwór Gdański 09:00
402802 Sylwia L. Reda 09:00
402806 Piotr D. Gdynia 09:00
402876 Liudmyla P. Oliwa Park Gdańsk 09:00
403674 Alicja D. Oliwa Park Gdańsk 09:00
404900 Maciek M. Gdańsk 09:00
407090 Kamil M. Gdańsk 09:00
407261 Marzena Z. White Wood Nieruchomości Gdynia 09:00
407455 Anna Z. White Wood Nieruchomości Gdynia 09:00
407513 Paweł P. White Wood Nieruchomości Gdynia 09:00
407711 Damian K. Kolbudy 09:00
407712 Rafał S. VIA Polonia Borkowo 09:00
407920 Adrian P. Głuszyca 09:00
408275 Jakub K. Brodnica 09:00
409476 Milena P. Gdynia 09:00
409477 Anna P. Pruszcz Gdański 09:00
409500 Katarzyna W. Gdansk 09:00
410916 Paulina P. Resko 09:00
411072 Dawid L. Kościerzyna 09:00
411073 Dawid K. Gołubie 09:00
411135 Weronika J. Celery Team Piła 09:00
411353 demian h. Berlin 09:00
411385 Angelika F. Neptun Gym Przerembel Team Bobowo 09:00
411388 Natalia W. Neptun Gym Przerembel Team Starogard Gdański 09:00
411391 Kinga L. Starogard Gdański 09:00
411394 Ewelina S. Neptun Gym Przerembel Team Bobowo 09:00
411396 Michał S. Neptun Gym Przerembel Team Bobowo 09:00
411397 Maciej F. Neptun Gym Przerembel Team Bobowo 09:00
411446 Radosław D. Neptun Gym Przerembel Team Starogard Gdański 09:00
411450 Magdalena C. Neptun Gym Przerembel Team Starogard Gdański 09:00
411453 Joanna C. Neptun Gym Przerembel Team Gdynia 09:00
411472 Karolina P. Neptun Gym Przerembel Team Skórcz 09:00
411474 Magdalena K. Neptun Gym Przerembel Team Kokoszkowy 09:00
411479 Arkadiusz K. Neptun Gym Przerembel Team Malbork 09:00
411481 Ania M. Neptun Gym Przerembel Team Tczew 09:00
411888 Magdalena K. Gdańsk 09:00
411889 Anna M. Gdańsk 09:00
412028 Damian P. Kwidzyn 09:00
412742 Łukasz P. Visline Gdynia 09:00
412743 Mateusz P. Visline Gdynia 09:00
412872 Magdalena M. Crossfit po godzinach Mielec 09:00
412876 Magdalena J. Crossfit po godzinach Ulkowy 09:00
412940 Joanna S. Visline Sp. z o.o. Gdynia 09:00
413064 Rafał M. Crossfit po godzinach Straszyn 09:00
413532 Agata O. Crossfit po godzinach Pruszcz Gdanski 09:00
413697 Anna J. Gdańsk 09:00
413698 Monika W. Gdańsk 09:00
413727 Angelika S. Visline Konarzyny 09:00
413798 PAWEŁ S. Visline POZNAŃ 09:00
413852 Sylwia L. Visline Kościerzyna 09:00
414073 Krzysztof B. Visline Gdańsk 09:00
414881 Dariusz M. Pierwoszyno 09:00
415233 Sandra D. CrossFit Stocznia Gdańsk 09:00
415396 Elżbieta M. Oliwa Park Warszawa 09:00
415600 Damian G. Spectrum team Warszawa 09:00
415604 Anna K. Spectrum team Warszawa 09:00
415605 Agata W. Spectrum team Warszawa 09:00
416241 Joanna G. Visline Sp. z o.o. warszawa 09:00
416267 Agnieszka M. Tczew 09:00
416284 Jakub G. Visline Gdańsk 09:00
416285 Damian K. Visline Żukowo 09:00
416289 Michał D. Visline wejherowo 09:00
416292 Artur R. Visline Kartuzy 09:00
416500 Leszek W. Visline Kościerzyna 09:00
416893 Robert T. Bielsko-Biała 09:00
418242 Arek K. Kaszub power Borcz 09:00
418249 Przemek S. Kaszub power Borcz 09:00
418250 Michał I. Kaszub power Gdańsk 09:00
418414 Artur M. Visline Gdańsk 09:00
418415 Mateusz K. Visline Lidzbark Warmiński 09:00
418485 Alicja K. Visline Gdańsk 09:00
418984 Łukasz B. Żory 09:00
419038 Jan K. Seven invest Smętowo Chmieleńskie 09:00
419040 Anna K. Seven invest Smętowo Chmieleńskie 09:00
419070 David B. Rybnik 09:00
419810 Magdalena S. Seven invest Kartuzy 09:00
420448 Tomasz W. Spectrum team Warszawa 09:00
420803 Katarzyna D. Seven invest GDYNIA 09:00
422116 Weronika B. Locha i warchlaki Zabierzów 09:00
422133 Rafał F. Locha i warchlaki Kraków 09:00
422246 Artur Z. White Wood Nieruchomości Gdynia 09:00
423971 Andrzej G. Wodzislaw Slaski 09:00
423973 Bogusław B. Orzesze 09:00
424015 Rafał W. Bytom 09:00
424798 Łukasz P. Runmageddonowe Świry Warszawa 09:00
397485 Maryna S. Warszawa 09:15
398250 Anna S. Runmageddonowe Świry Żukowo 09:15
400901 Adrian B. FRANKE Gdynia Gdynia 09:15
400905 Robert K. FRANKE Gdynia Gdynia 09:15
400906 Piotr K. Gdynia 09:15
400923 Tomasz A. FRANKE Gdynia Gdynia 09:15
400932 Mateusz B. FRANKE Gdynia Rybno 09:15
400946 Tomasz P. FRANKE Gdynia Gdynia 09:15
400949 Mateusz K. FRANKE Gdynia Gdynia 09:15
400975 Mateusz R. FRANKE Gdynia sopot 09:15
400984 Łukasz P. FRANKE Gdynia gdynia 09:15
400987 Marcin G. FRANKE Gdynia Gdynia 09:15
401002 Celina J. FRANKE Gdynia Rumia 09:15
401030 Jarek G. FRANKE Gdynia Gdynia 09:15
401033 Tomasz L. FRANKE Gdynia Gdynia 09:15
401055 Michał Ł. FRANKE Gdynia Rumia 09:15
401120 Karolina P. Runmageddonowe Świry Baranówka 09:15
401155 Łukasz C. FRANKE Gdynia Rumia 09:15
401162 Damian B. FRANKE Gdynia Gdynia 09:15
401179 Łukasz S. FRANKE Gdynia Rumia 09:15
401215 Sebastian W. FRANKE Gdynia Gdynia 09:15
401227 Serafin W. FRANKE Gdynia Rumia 09:15
401325 Monika S. FRANKE Gdynia Gdynia 09:15
401336 Natalia H. Runmageddonowe Świry Sopot 09:15
401962 Robert B. FRANKE Gdynia Rumia 09:15
402195 Krystian B. Gdynia 09:15
402436 Karolina S. Husaria Race Team Bartoszyce 09:15
405293 Łukasz K. Gdynia 09:15
408784 LUKASZ P. Sopot 09:15
410460 Patryk I. Gdynia 09:15
410464 Krzysztof T. Gdynia 09:15
410789 Szymon B. Donimierz 09:15
411013 Jagoda O. Policjanci i złodzieje Milicz 09:15
411014 Robert G. Policjanci i złodzieje Wrocław 09:15
411015 Krzysztof D. Policjanci i złodzieje Milicz 09:15
411017 Aleksandra M. Policjanci i złodzieje Wrocław 09:15
411147 Patryk I. Wojciechowo 09:15
411473 Justyna B. Neptun Gym Przerembel Team Starogard Gdański 09:15
411475 Adam Z. Neptun Gym Przerembel Team Starogard Gdański 09:15
411511 Magdalena N. Neptun Gym Przerembel Team Starogard Gdański 09:15
411520 Piotr N. Neptun Gym Przerembel Team Starogard Gdański 09:15
411703 Karolina S. Neptun Gym Przerembel Team Starogard gdański 09:15
411709 Paweł S. Neptun Gym Przerembel Team Starogard gdański 09:15
411732 Daniel F. Młode wilki byd. Bydgoszcz 09:15
411733 Robert D. Młode wilki byd. Bydgoszcz 09:15
411734 adam c. Młode wilki byd. Bydgoszcz 09:15
411736 Jarosław T. Młode wilki byd. Bydgoszcz 09:15
411797 Anna T. Gdańsk 09:15
411799 Patryk S. Dobre Miasto 09:15
411800 Wojciech Ś. Olsztyn 09:15
411801 Marta S. Lidzbark Warmiński 09:15
414765 Barbara S. Ekipa NDR Izabelin 09:15
415675 Michał C. Gdańsk 09:15
415679 Paweł P. Gdynia 09:15
415790 Adam P. Banino 09:15
416957 Adriana M. Gdynia 09:15
416959 Mateusz B. Gdynia 09:15
416961 Natalia M. Gdynia 09:15
418138 Krzysztod L. Policjanci i złodzieje Tomaszów Mazowiecki 09:15
418643 Adam B. Gdańsk 09:15
419267 Mateusz D. DP Team Gdańsk 09:15
419928 Niuta G. DP Team Gdańsk 09:15
420187 Emilia Ł. Olsztyn 09:15
420192 Jacek T. Sadlinki 09:15
420869 Bartosz K. Żnin 09:15
420951 Jakub Ś. Wieliczka 09:15
420952 Damian G. Poznań 09:15
421036 Michalina D. Straszyn 09:15
421799 Paweł T. Olsztyn 09:15
422662 Malgorzata B. Szramowo 09:15
422663 Renata K. Kwidzyn 09:15
424577 Kasia L. Wejherowo 09:15
424578 Julia S. Bełchatów 09:15
424954 Bartłomiej R. Młode wilki byd. Bydgoszcz 09:15
402915 Wiesław S. Nie zaszła Gdańsk 09:30
403076 Sebastian N. Łaziska Gorne 09:30
403267 Wiktor P. Jakub oszukuje przy burpees Wroclaw 09:30
403279 Patrycja K. Jakub oszukuje przy burpees Wrocław 09:30
403341 Marta S. Nie zaszła Gdańsk 09:30
403346 Mariusz N. Gostyń 09:30
403411 Lena S. Gdańsk 09:30
403479 Joanna P. Jakub oszukuje przy burpees Wrocław 09:30
403482 Marcin K. Jakub oszukuje przy burpees Wrocław 09:30
403509 Monika S. Jakub oszukuje przy burpees Wrocław 09:30
403682 Wiktoria K. Różowe Tygryski Gdynia 09:30
403687 Barbara K. Różowe Tygryski Gdynia 09:30
403726 Dominika J. Zgierz 09:30
404166 Aleksandra G. Zgierz 09:30
404586 Michał P. Solar Władysławowo 09:30
404587 Karol R. Solar Swarzewo 09:30
404588 Bartłomiej L. Solar Ostrowo 09:30
405395 Wojciech M. Pleszew 09:30
405396 Konrad J. Poznań 09:30
406462 Bartosz B. Bukowiec 09:30
406465 Karolina B. Łódź 09:30
406471 Michał B. Bukowiec 09:30
407844 Kamil O. Calypso Team Suwałki Suwałki 09:30
407852 Piotr A. Calypso Team Suwałki Suwałki 09:30
407862 Leszek K. Calypso Team Suwałki Suwałki 09:30
407864 Anita S. Calypso Team Suwałki Suwałki 09:30
407878 Grzegorz G. Calypso Suwałki Team Stoki 09:30
408166 Justyna S. Gdańsk 09:30
408185 Rafal K. Gdansk 09:30
409201 Mateusz W. Byle Przeżyć Team Szczerbice 09:30
409202 Martyna S. Byle Przeżyć Team Rybnik 09:30
409735 Aldona Z. *musi*się*udać Kraków 09:30
409736 Joanna K. *musi*się*udać Kraków 09:30
409950 Weronika S. Malbork 09:30
410459 Evangelos K. Krakow 09:30
410818 Beata M. Oxygenteam Warszawa 09:30
410821 Katarzyna D. Oxygenteam Michałowice 09:30
410877 Martyna S. Oxygenteam Pruszków 09:30
410878 anna s. Oxygenteam Warsszawa 09:30
411484 Dominik G. Górki Trzy Bełchatów 09:30
411499 Jakub G. Górki Trzy Bełchatów 09:30
411500 Katarzyna G. Górki Trzy Bełchatów 09:30
411633 Roksana M. Górki Trzy Dobrzykowice 09:30
411817 Wojciech K. Kasztany albatrossa Gdynia 09:30
411818 Łukasz K. Kasztany albatrossa Gdansk 09:30
411863 Mateusz S. Kasztany albatrossa Reda 09:30
411879 Aneta R. LPP Team GDAŃSK 09:30
411894 Magdalena K. Kasztany albatrossa Gdańsk 09:30
411896 Agata N. Kasztany albatrossa Lębork 09:30
412207 Cezary O. Fit ducks Pruszków 09:30
412585 Agnieszka M. Kasztany albatrossa Kościerzyna 09:30
412589 Agnieszka C. WORMS łęgowo 09:30
412591 Mariusz C. WORMS Łęgowo 09:30
412685 Patrycja B. WORMS Nowa Cerkiew 09:30
412716 Małgorzata M. Fit ducks Warszawa 09:30
412877 Mateusz P. WORMS Nowa Cerkiew 09:30
412891 Justyna W. WORMS Chojnice 09:30
413290 Gonzalo G. Fit ducks Warszawa 09:30
414173 Marta M. Fit ducks Gdańsk 09:30
414545 Ziemowit Z. Hard Working Truckers Milejów 09:30
414685 Justyna K. Oxygenteam Warszawa 09:30
416841 Piotr P. Gdańsk 09:30
416845 Bartosz K. Gdańsk 09:30
416872 Krzysztof W. #szybkienóżki Kalinówka 09:30
416874 Martyna C. Fit ducks Gdynia 09:30
417054 Łukasz R. Górki Trzy Poznań 09:30
417734 Marek P. #szybkienóżki Lublin 09:30
417737 Monika G. #szybkienóżki Lublin 09:30
417739 Michał G. #szybkienóżki Lublin 09:30
417998 Jarosław P. Visline Sp. z o.o. Kościerzyna 09:30
418258 Damian Z. Gdańsk 09:30
418536 bartosz r. Buk 09:30
420429 Marta P. WORMS Gdańsk 09:30
422185 Michał T. Gdańsk 09:30
422252 Aleksandra T. Gizycko 09:30
422278 Artur K. Gdańsk 09:30
422339 Rafał W. Gdańsk 09:30
422560 Aleksandra M. EPG Team Gdańsk 09:30
422582 Dawid J. Sopot 09:30
422583 Natalia F. Gdańsk 09:30
422585 Łukasz K. Sopot 09:30
422586 Martyna N. Dobre Miasto 09:30
422590 Barbara R. Kowale 09:30
422592 Adam S. Sopot 09:30
422743 Klaudia K. Gdańsk 09:30
422744 Dominika M. Olsztyn 09:30
422979 Marzena N. Dolsk 09:30
422980 Michal P. Gdansk 09:30
422981 Jakub K. Gdańsk 09:30
422982 Anna G. Gdańsk 09:30
422983 Daria W. Koszalin 09:30
422984 Jacek K. Koszalin 09:30
423179 Damian D. Kraków 09:30
402021 Michał Ł. Active Life Team Gdańsk 09:45
402499 Patrycja M. Fundamental Słupsk 09:45
402500 Maciej N. Fundamental Słupsk 09:45
402503 Ewelina Ż. Fundamental Sławno 09:45
402604 Jacek F. Jasiewo 09:45
402628 Renata C. Łódź 09:45
403210 Magdalena K. Gdańsk 09:45
404389 Marta P. Warszawa 09:45
404390 Piotr W. Warszawa 09:45
406021 Grzegorz R. Gdańsk 09:45
406022 Szymon D. Gdańsk 09:45
406023 Krzysztof K. Gdańsk 09:45
406028 Dawid R. Active Life Team Gdańsk 09:45
406817 Grzegorz T. Broken toys Kolnik 09:45
407087 Wojciech S. Broken toys Kolnik 09:45
407199 Wiktor S. Gdańsk 09:45
407928 Grzegorz P. Elbląg 09:45
407993 Piotr B. Gdańsk 09:45
407994 Łukasz B. Inowrocław 09:45
408391 Oliwier S. Gdańsk 09:45
408396 Marta S. Gdańsk 09:45
409116 Barbara T. SP 44 Gdańsk 09:45
409118 Joanna R. SP 44 Gdańsk 09:45
409119 Justyna M. SP 44 Gdańsk 09:45
409132 Jacek G. SP 44 Gdynia 09:45
409730 Katarzyna D. K&S Run Władysławowo 09:45
409739 Sławomir D. K&S Run Władysławowo 09:45
410176 Mikołaj S. Active Life Team Gdańsk 09:45
410508 Waldemar Ś. Hard Working Truckers Grudziądz 09:45
410509 Maciej B. Hard Working Truckers Zambrów 09:45
410512 Mateusz B. Hard Working Truckers Chodel 09:45
410516 Grzegorz S. Hard Working Truckers Jelenia Góra 09:45
410520 Bartosz N. Hard Working Truckers Wyszkow 09:45
410551 Leszek N. Hard Working Truckers Rymań 09:45
410654 Artur K. Hard Working Truckers Koszalin 09:45
410656 Monika S. Wojkowice 09:45
410657 Wiktoria U. Gdańsk 09:45
410666 Hubert M. Hard Working Truckers Lipno 09:45
410806 Nikola L. Koszelewy 09:45
410906 Mateusz P. Kraków 09:45
410907 Jolanta M. Kraków 09:45
410908 Agata C. Gdynia 09:45
410938 Magdalena D. Gdynia 09:45
411252 Jacek A. Gdańsk 09:45
411253 Adrian C. Gdynia 09:45
411254 Katarzyna C. Gdynia 09:45
411322 Hanna M. Nowy Targ 09:45
411360 Igor C. London 09:45
411695 Asia S. Gdańsk 09:45
411696 Emil S. Gdańsk 09:45
412117 Tomasz K. Pomorskie 09:45
412312 Kamil K. ZielMed Zielona Góra 09:45
412313 Krzysztof C. ZielMed Zduńska Wola 09:45
413780 Aleksandra F. Gdańsk 09:45
413841 MAREK D. GDAŃSK 09:45
415229 Jarosław S. Hard Working Truckers Gdynia 09:45
415231 Lidia Z. Gdynia 09:45
416627 Marta W. CrossElite Lubiszewo Tczewskie 09:45
417202 Cezary M. Broken toys Kolnik 09:45
418829 Agata B. Kosakowo 09:45
418830 Michał B. Kosakowo 09:45
419592 Zoe A. Gdańsk 09:45
419638 Anna P. Grudziadz 09:45
420086 Hanna B. Łódź 09:45
421698 Michał K. SP 44 Gdańsk 09:45
422453 Agnieszka K. Fit Mania Grudziądz 09:45
422461 Aneta S. Grudziądz 09:45
422654 Łukasz J. Lacroix Electronics Team Kwidzyn 09:45
422661 Maurycy W. Lacroix Electronics Team Kwidzyn 09:45
422880 Michał Z. Cardio Team Borkowo 09:45
422881 Dominika B. Cardio Team Gdańsk 09:45
424257 Wojciech Ś. Gdańsk 09:45
424553 Kinga Z. Sandomierz 09:45
424554 Paulina B. Sandomierz 09:45
398298 Marlena M. Husaria Race Team Piaseczno 10:00
403278 Wojciech Ł. Ruda Śląska 10:00
404282 Natalia S. Police 10:00
405305 Jadwiga B. Good Luck Pruszcz Gdański Pruszcz Gdański 10:00
405319 Małgorzata P. Good Luck Pruszcz Gdański Pruszcz Gdański 10:00
405336 Arek D. Good Luck Pruszcz Gdański Rotmanka 10:00
405798 Marek L. DZIADY OCR Warszawa 10:00
405814 Rafał J. The Shielders Gdańsk 10:00
410092 Justyna T. Good Luck Pruszcz Gdański Pruszcz Ddański 10:00
410104 Katarzyna A. Good Luck Pruszcz Gdański Pruszcz Gdański 10:00
410168 Izabela K. Good Luck Pruszcz Gdański Rokitnica 10:00
410201 Łukasz S. Good Luck Pruszcz Gdański Straszyn 10:00
410203 Katarzyna S. Good Luck Pruszcz Gdański Juszkowo 10:00
410390 Kamil O. Good Luck Pruszcz Gdański Rokitnica 10:00
410393 Katarzyna O. Good Luck Pruszcz Gdański Rokitnica 10:00
410824 Łukasz G. GDYNIA 10:00
410844 Katarzyna P. Good Luck Pruszcz Gdański Pruszcz Gdański 10:00
410874 ANNA D. Good Luck Pruszcz Gdański Juszkowo 10:00
410946 Robert C. Gdańsk 10:00
411338 Patryk Z. Good Luck Pruszcz Gdański pruszcz gdanski 10:00
411345 Karolina K. Good Luck Pruszcz Gdański Pruszcz Gdański 10:00
412134 Andrzej J. Gdańsk 10:00
412213 Jan J. Gdańsk 10:00
412534 Michał K. Good Luck Pruszcz Gdański Pruszcz Gdański 10:00
413026 Magdalena S. Good Luck Pruszcz Gdański Pruszcz Gdańskk 10:00
413027 Maciej S. Good Luck Pruszcz Gdański Pruszcz Gdański 10:00
413534 Rafał T. DEAF TEAM Przodkowo 10:00
413817 Paweł P. Gdynia 10:00
413818 Kamil L. Gdańsk 10:00
413871 Patrycja G. Stokvis Tapes Team Kowale 10:00
413949 Dawid P. Stokvis Tapes Team Gdańsk 10:00
413988 Natalia B. MARBRUK_TEAM Charzykowy 10:00
413997 Tomasz B. MARBRUK_TEAM Charzykowy 10:00
414029 Krzysztof K. MARBRUK_TEAM Chojnice 10:00
414079 Kamil R. Stokvis Tapes Team Gdańsk 10:00
414080 Mateusz S. Stokvis Tapes Team Gdańsk 10:00
414086 Marcin K. Stokvis Tapes Team Gdańsk 10:00
414098 Tomasz S. Stokvis Tapes Team Gdańsk 10:00
414101 jacek d. Stokvis Tapes Team Kowale 10:00
414108 Maksim J. Stokvis Tapes Team Gdańsk 10:00
414112 Maurycy P. Stokvis Tapes Team Gdańsk 10:00
414115 Aleksandra M. Stokvis Tapes Team Gdańsk 10:00
414161 Adrian B. Stokvis Tapes Team Gdańsk 10:00
414190 Kasia A. AZS Górki Zachodnie Gdańsk 10:00
414194 Svitlana I. AZS Górki Zachodnie Gdańsk 10:00
414203 Izabela T. DEAF TEAM Gdynia 10:00
414282 Rafal J. Stokvis Tapes Team Gdańsk 10:00
414296 Sandra J. MARBRUK_TEAM Chojnice 10:00
414308 Artem K. Gdansk 10:00
414325 Aleksandr N. Gdansk 10:00
414343 Anton G. Lufthansa Systems Poland Active! Gdańsk 10:00
414347 Radosław P. Gdansk 10:00
414352 Paweł J. MARBRUK_TEAM Chojnice 10:00
414743 Michał D. Stokvis Tapes Team Gdańsk 10:00
414754 Marcin W. Stokvis Tapes Team Droginia 10:00
414773 Dawid P. Stokvis Tapes Team Gdańsk 10:00
414779 Waldemar W. Stokvis Tapes Team Kalisz 10:00
414895 Sylwia B. Stokvis Tapes Team Gdańsk 10:00
414899 Michał R. MożePóźniej... Warszawa 10:00
414901 Martyna M. MożePóźniej... Warszawa 10:00
414902 Bartłomiej K. MożePóźniej... Julianów 10:00
414903 Piotr R. MożePóźniej... Warszawa 10:00
415252 Grzegorz K. TURBOPTYSIE SQUAD Gdynia 10:00
415253 Karina W. TURBOPTYSIE SQUAD Gdynia 10:00
415343 Bartosz R. TURBOPTYSIE SQUAD Kiełpino 10:00
415451 Marta A. Kulawe wielbłądy :) Gdańsk 10:00
415453 Wojciech A. Kulawe wielbłądy :) Gdańsk 10:00
415815 Adrian P. Kwidzyn 10:00
415972 Radosław D. Lacroix Electronic Team Czarne Dolne 10:00
416605 Maciej S. OCPD24 gdynia 10:00
416681 Adrian S. OCPD24 Gdynia 10:00
416684 Julian S. OCPD24 Gdynia 10:00
416918 Aleksandra C. Lacroix Electronic Team Kwidzyn 10:00
416939 Dagmara P. Lacroix Electronics Team Kwidzyn 10:00
416960 Małgorzata N. Lacroix Electronics Team Kwidzyn 10:00
417083 Emilia K. Lacroix Electronics Team Gardeja 10:00
417085 Jakub D. Kwidzyn 10:00
417131 Sara S. Świszczypały Barlinek 10:00
417139 Łukasz S. Świszczypały Barlinek 10:00
417145 Pawel P. Świszczypały Szczecin 10:00
417148 Ania P. Świszczypały Szczecin 10:00
418412 Grażyna J. Lacroix Electronic Team Kwidzyn 10:00
419177 Przemysław K. Gdansk 10:00
419774 barbara r. Lacroix Electronic Team GDYNIA 10:00
420001 Magdalena B. Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą. Gdańsk 10:00
420043 Mateusz K. Śliwice 10:00
420048 Dawid P. Śliwice 10:00
420050 Magdalena P. Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą. Gdańsk 10:00
420059 Martyna H. Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą. Gdańsk 10:00
420181 Marcin D. Good Luck Pruszcz Gdański Pruszcz Gdański 10:00
420246 Anna M. Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą. Gdynia 10:00
420427 Michał D. Good Luck Pruszcz Gdański PRUSZCZ GDAŃSKI 10:00
420845 Przemek P. Warbud Team Gdańsk 10:00
420852 Kamila W. Warbud Team Kwidzyn 10:00
420870 Wojtek A. Warbud Team Gdańsk 10:00
420897 Paulina L. Warbud Team Gdańsk 10:00
420912 Krzysztof R. The Shielders Brzeźno Lęborskie 10:00
421008 igor a. Good Luck Pruszcz Gdański Gdańsk 10:00
421009 Magdalena C. Good Luck Pruszcz Gdański Pruszcz Gdański 10:00
422525 Cezary M. MożePóźniej... Warszawa 10:00
422632 Patrycja M. Malbork 10:00
422634 Mariusz C. Malbork 10:00
422648 Aleksandra C. Lacroix Electronics Team Kwidzyn 10:00
422649 Emilia K. Lacroix Electronics Team Gardeja 10:00
422650 Małgorzata N. Lacroix Electronics Team Kwidzyn 10:00
422651 Dagmara P. Lacroix Electronics Team Kwidzyn 10:00
422652 Grażyna J. Kwidzyn 10:00
422653 Radosław D. Czarne Dolne 10:00
422657 Marcin O. Kwidzyn 10:00
422658 Paweł O. Kwidzyn 10:00
424031 Krzysztof P. Kraków 10:00
424911 Justyna K. Husaria Race Team Żory 10:00
398297 Wojciech K. Nico Team Osielsko 10:15
399387 Paulina K. Nico Team Bydgoszcz 10:15
399391 Krzysztof K. Nico Team Bydgoszcz 10:15
399397 Bożena K. Nico Team Bydgoszcz 10:15
399739 Andrzej C. Fizjodziki Gdańsk 10:15
399740 Przemek Z. Fizjodziki Czeczewo 10:15
399741 Agnieszka Z. Fizjodziki Gdynia 10:15
399742 Radosław Z. Fizjodziki Czeczewo 10:15
399743 Tomasz N. Fizjodziki Rumia 10:15
400096 Natalia M. Piękni i Bestie Malbork 10:15
400100 Adrian K. Piękni i Bestie Malbork 10:15
400170 Elżbieta D. Gdańsk 10:15
400171 Karol D. Gdańsk 10:15
402930 Wiktor K. Gdynia 10:15
402935 Justyna O. Gdynia 10:15
402946 Bartosz P. Gdynia 10:15
402948 Katarzyna O. Warszawa 10:15
402977 Mateusz P. Gdańsk 10:15
403005 Angelika Ś. Medvídek a Kočička Pruszcz Gdański 10:15
403006 Roman Č. Medvídek a Kočička Pruszcz 10:15
403276 Beata K. Kościerzyna 10:15
403415 Damian S. BraveRunners OCR Żukowo 10:15
403570 Łukasz D. Gdynia 10:15
403930 JAKUB P. Włocławek 10:15
404398 Michal R. Gdynia 10:15
404401 Dominika P. Gdynia 10:15
404909 Hanna M. Łubiana 10:15
405052 Izabela L. For your BODY Kościerzyna Kościerzyna 10:15
405061 milena b. For your BODY Kościerzyna Kościerzyna 10:15
405611 Paulina K. Kościerzyna 10:15
406116 Adam W. Bielsko-Biała 10:15
406441 Katarzyna M. Kyokushin Węgorzewo /11 Mazurski Pułk Artylerii Węgorzewo 10:15
406443 Dawid G. Kyokushin Węgorzewo /11 Mazurski Pułk Artylerii Węgorzewo 10:15
406503 Marta K. Małkowo 10:15
406623 Magdalena G. Gdynia 10:15
406624 Izabela B. Gdynia 10:15
406632 Szymon G. Gdynia 10:15
407118 Szymon N. Fizjodziki Rumia 10:15
408274 Eliza J. Stargard Szczeciński 10:15
409266 Alicja Ś. Żukowo 10:15
410866 Rafał R. Rodzice Janka Gdańsk 10:15
410868 Karolina K. Rodzice Janka Gdańsk 10:15
411738 Włodzimierz K. Gdańsk 10:15
412171 Karolina D. Gdańsk 10:15
412497 TOMASZ K. KARCZEMKI 10:15
412764 Marek W. Olsztyn 10:15
412765 Robert G. Barczewo 10:15
412766 Krzysztof K. Barczewo 10:15
412839 Radosław G. Olsztyn 10:15
413172 Jakub I. Elbląg 10:15
413173 Joanna M. Elbląg 10:15
418667 Monika C. Iława 10:15
418668 julia k. Iława 10:15
418675 alicja m. iława 10:15
418708 Ireneusz Ł. FizjoBalance Gdynia 10:15
418720 Sebastian Z. FizjoBalance Gdynia 10:15
419061 Emilia C. FizjoBalance Gdynia 10:15
419115 Wojciech S. FizjoBalance Gdynia 10:15
419796 Weronika W. Śmieszki Rzezimieszki Kraków 10:15
419954 Monika S. Śmieszki Rzezimieszki Łętownia 10:15
420169 Piotr W. Śmieszki Rzezimieszki Ulanów 10:15
420183 Janusz D. Śmieszki Rzezimieszki Słaboszów 10:15
420292 Jakub R. FizjoBalance Gdynia 10:15
420305 Karolina R. FizjoBalance SOPOT 10:15
420347 Wiktoria C. Iława 10:15
420534 Maciej D. Śmieszki Rzezimieszki Słaboszów 10:15
421018 Karol M. ŁAPIDUCHY Elbląg 10:15
421029 Jaroslaw M. ŁAPIDUCHY Elbląg 10:15
421593 Bartosz G. Warszawa 10:15
421746 PIOTR T. Łapino 10:15
421772 Maciej K. Eksplo team. Pruszcz Gdański 10:15
421896 Mariusz W. Eksplo team. Pruszcz Gdański 10:15
422369 Maciej K. Eksplo team. Pruszcz Gdański 10:15
399230 Sebastian R. Ona by tak chciała biec tu ze mną Gdansk 10:30
399251 Patrycja J. Ona by tak chciała biec tu ze mną Gdańsk 10:30
399390 Adam B. Warszawa 10:30
399718 Michał F. Ona by tak chciała biec tu ze mną Gdańsk 10:30
399719 Agnieszka J. Ona by tak chciała biec tu ze mną Gdańsk 10:30
399731 Patryk M. TeamTapflo Tczew 10:30
399734 Aneta K. TeamTapflo Tczew 10:30
399788 MARIUSZ Ż. TeamTapflo TCZEW 10:30
399789 Mateusz S. TeamTapflo Tczew 10:30
399791 Marta K. TeamTapflo Sobowidz 10:30
400041 Karolina P. Rybnik 10:30
400257 Mateusz W. Nakło Śląskie 10:30
400912 Tomasz K. Tomaszow Mazowiecki 10:30
402078 Julia B. Gdańsk 10:30
402080 Dawid B. Gdańsk 10:30
402147 Paweł F. Ona by tak chciała biec tu ze mną Gdańsk 10:30
402510 Piotr N. Gdańsk 10:30
402804 Mateusz P. Gdańsk 10:30
402805 Dariusz S. Gdynia 10:30
402808 Piotr T. Płock 10:30
402812 Konrad T. Obręb 10:30
402881 Tomasz K. Warszawa (Białołęka) 10:30
402882 Agnieszka K. Warszawa 10:30
402976 Marcin N. Hydro Team Gdynia 10:30
403366 Adam N. Gdańsk 10:30
403724 Anna W. Warszawa 10:30
404044 Leszek S. Hydro Team Warszawa 10:30
404620 Adam R. TeamTapflo Tczew 10:30
404731 Paweł W. Gdynia 10:30
404840 Agata P. Reszel 10:30
405058 Paulina P. Pitki Gdynia 10:30
405065 Kornel K. Pitki sopot 10:30
405510 Magdalena B. Warszawa 10:30
405515 Sławomir J. Warszawa 10:30
405706 Kacper P. Biała Podlaska 10:30
405707 Aneta J. Biała Podlaska 10:30
406617 Mariusz R. Płock 10:30
406744 Katarzyna F. Marszewska Góra 10:30
406762 Pola H. Gdansk 10:30
406802 Marlena C. Gostynin 10:30
407100 Wiktor K. Gdańsk 10:30
407170 Tomasz G. Poznań 10:30
408137 Tomasz Ć. Mevogeddon Sopot 10:30
408664 Agnieszka M. Warszawa 10:30
408666 Joanna C. Gdańsk 10:30
408803 Adrian S. Choszczno 10:30
408822 Roman K. Łódź 10:30
408828 Yuliia D. Kharkiv 10:30
408987 Maciej S. Warszawa 10:30
410148 Tomasz W. N50 Klepacze 10:30
411230 Bartłomiej F. Toruń 10:30
412732 Wojciech Ł. GP Team Gdynia 10:30
412734 Anita R. GP Team Kosakowo 10:30
412737 Sylwester C. GP Team Pogórze 10:30
412887 Wojciech K. GP Team Starogard Gdański 10:30
412888 Łukasz S. GP Team Elbląg 10:30
413020 Robert G. GP Team Kosakowo 10:30
413270 Paweł B. GP Team Gdynia 10:30
413330 Marek K. Katowice 10:30
413380 Marcin P. GP Team Kosakowo 10:30
413383 Ewelina P. GP Team Kosakowo 10:30
413612 Maciej B. Big Chimp Energy Gdynia 10:30
414039 Bruno K. Big Chimp Energy Sopot 10:30
414243 Piotr H. Kołobrzeg 10:30
414266 Iwona P. Brud Ekipa Nowa Huta 10:30
414290 Adrian S. Big Chimp Energy Sopot 10:30
414359 Szymon W. Big Chimp Energy Gdańsk 10:30
414441 Jan K. Big Chimp Energy Gdynia 10:30
414462 Izabela S. Kolobrzeg 10:30
414475 Dominik D. Big Chimp Energy Gdynia 10:30
414477 Karolina B. Kołobrzeg 10:30
414598 Iwona J. Warszawa 10:30
415156 Małgorzata L. Kołobrzeg 10:30
415430 Agnieszka W. Brud Ekipa Zator 10:30
415446 Magdalena B. Gdynia 10:30
416442 Anna K. Toruń 10:30
418928 Olga M. Brud Ekipa Warszawa 10:30
419765 Piotr J. FORMA WŁOCŁAWEK Lubanie 10:30
420623 Krzysztof Z. Gdańsk 10:30
421019 Mateusz P. Chrzanów 10:30
421138 Urszula W. Chrzanów 10:30
421595 Michał D. Gdynia 10:30
423049 Sebastian K. Lębork 10:30
423079 Patryk B. Cewice 10:30
423379 Jacek B. Lębork 10:30
423419 Bartłomiej L. Lębork 10:30
423685 Izabela F. Elbląg 10:30
423686 Karol F. Elbląg 10:30
424082 Kamil I. Kielce 10:30
424391 Artur M. Maze in the mazE Warszawa 10:30
400637 Paweł K. Gdańsk 10:45
400688 Piotr D. Gdańsk 10:45
400883 Katarzyna M. Gdańsk 10:45
401909 Igor J. WATAHA ŻÓŁWI Karlino 10:45
401966 Izabela J. WATAHA ŻÓŁWI Karlino 10:45
401971 Kinga S. WATAHA ŻÓŁWI Karlino 10:45
402141 Dorota J. WATAHA ŻÓŁWI Karlino 10:45
403358 Julita G. EZ Gdańsk 10:45
403360 Maciej K. EZ Tczew 10:45
403384 Bolesław S. Novamed Team Zgierz 10:45
403429 Magdalena A. Gdańsk 10:45
403648 Marek K. WATAHA ŻÓŁWI Gardno 10:45
404061 Michał P. Warszawa 10:45
404935 Aleksandra R. Best Team Gdynia 10:45
404937 Kamil R. Best Team Gdynia 10:45
405033 Dorota G. Best Team Rumia 10:45
405214 Liliana K. Best Team REDA 10:45
405216 Zbigniew D. Best Team Rumia 10:45
405237 Marcin S. Best Team Wejherowo 10:45
405249 Joanna S. Best Team Szemud 10:45
405302 Agnieszka E. Best Team Reda 10:45
405312 WIKTORIA S. Best Team Gdynia 10:45
405493 Patryk P. Bochnia 10:45
406053 Remigiusz P. Gdańsk 10:45
406054 Michał D. Gdańsk 10:45
406986 Aleksandra K. Gdańsk 10:45
407614 Zbigniew O. AssGuardians Warszawa 10:45
407615 Katarzyna O. AssGuardians Warszawa 10:45
407648 Karol N. AssGuardians Warszawa 10:45
407730 Agnieszka T. AssGuardians Łowicz 10:45
407897 Tomasz M. Poznań 10:45
408144 Iwona L. Gdańsk 10:45
408145 Piotr S. Gdańsk 10:45
408193 Piotr O. AssGuardians Warszawa 10:45
408625 Łukasz S. EZ Gdańsk 10:45
408872 Magdalena K. SilverPower Zelów 10:45
409063 Kamila B. SilverPower Częstochowa 10:45
409093 Martyna F. Sierakowice 10:45
409147 Klaudia S. Borucino 10:45
409446 Patrycja S. SilverPower Łódź 10:45
409518 Adrian S. SilverPower Łódż 10:45
410707 Artur H. Gdańsk 10:45
410708 Aleksander A. Gdańsk 10:45
411112 Łukasz A. GetResponse Warriors Gdańsk 10:45
414013 Kuba G. Gdańśk 10:45
414170 Bartłomiej S. Elbląg 10:45
414233 Kamil K. Elbląg 10:45
414549 Maciej W. Elblag 10:45
415141 Anna M. Gdynia 10:45
415439 Agnieszka D. SilverPower Choceń 10:45
416123 Paulina T. WICEK POKAŻ BICEK! Lębork 10:45
416126 Karol W. WICEK POKAŻ BICEK! Lębork 10:45
416165 Martyna R. Tomice 10:45
416167 Konrad J. Tomice 10:45
416557 Tymoteusz S. Gdańsk 10:45
416739 Łukasz M. HOME-4YOU Tczew 10:45
416764 Monika B. HOME-4YOU Tczew 10:45
416765 WIESŁAW W. HOME-4YOU Tczew 10:45
416797 MACIEJ S. HOME-4YOU Tczew 10:45
417289 Jarosław G. Olsztyn 10:45
417291 Monika B. Olsztyn 10:45
418561 Kamila S. Gdańsk 10:45
418562 Aleksander W. Goleniów 10:45
418981 Paweł K. Włocławska Krew Zalasewo 10:45
419027 Rafał D. Włocławska Krew Gdańsk 10:45
419028 Bartosz D. Włocławska Krew Bydgoszcz 10:45
419050 Grzegorz M. Włocławska Krew Włocławek 10:45
419544 Katarzyna D. Starzyński Dwór 10:45
419570 Anna K. Władysławowo 10:45
420653 Roman K. Dzierzgoń 10:45
420654 NINA K. Dzierzgoń 10:45
420774 Michał S. Runmageddonowe Świry Łódź 10:45
420805 Rafał B. Runmageddonowe Świry Warszawa 10:45
420932 Bartek R. Runmageddonowe Świry Olsztyn 10:45
421871 Michał G. Chojnice 10:45
422206 Rafał G. Golub-Dobrzyń 10:45
422222 Sławomir W. Nieżywięć 10:45
422223 Alicja K. Łysomice 10:45
422458 Michał S. Bojano 10:45
422460 Krzysztof B. Małdyty 10:45
422497 Kamil S. Małdyty 10:45
422512 Adrian K. BEJA TEAM Iława 10:45
422644 Piotr M. Kwidzyn 10:45
422660 Robert D. Kwidzyn 10:45
422978 Henryk P. Każdy orze jak może Kraków 10:45
424566 Patryk N. Huta Komorowska 10:45
424574 Sebastian D. Huta Komorowska 10:45
424955 Wiesław P. nowa wies lęborska 10:45
397460 Anna L. CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW Kownaty Żędowe 11:00
397482 Marcin O. CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW Ciechanów 11:00
397486 Monika O. CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW Ciechanów 11:00
397488 Paweł L. CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW Kownaty Żędowe 11:00
397532 Magdalena T. CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW Ciechanów 11:00
397606 Ruben G. CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW SANT QUIRZE 11:00
398042 Albert K. Sorkwity 11:00
398805 Szymon P. Rybaki 11:00
399080 Rafał P. Chrząchówek 11:00
399081 Adrian R. końskowola 11:00
399082 Marcin C. Puławy 11:00
399085 Adrian K. Chrząchów 11:00
399087 Patryk A. Chrząchówek 11:00
399093 Magdalena E. Lublin 11:00
399354 Anna G. Tczew 11:00
400259 Mariusz B. FitnessFitback Pruszcz Gdański 11:00
400265 Jerzy L. FitnessFitback Gdańsk 11:00
400745 Katarzyna S. FitnessFitback Gdańsk 11:00
400788 Aleksander R. KOLANKO Smołdzino 11:00
400795 Mariusz W. FitnessFitback Gdańsk 11:00
400942 Katarzyna P. FitnessFitback Gdańsk 11:00
401147 Joanna W. Wrocław 11:00
401163 Karolina G. FitnessFitback Gdańsk 11:00
402238 Tomasz W. FitnessFitback Straszyn 11:00
402339 Martyna W. Gdańsk 11:00
402371 Andrzej K. FitnessFitback Olsztyn 11:00
402417 Agnieszka B. FitnessFitback Pruszcz Gdański 11:00
402566 Emilia S. FitnessFitback GDAŃSK 11:00
402573 Paweł S. FitnessFitback Gdańsk 11:00
402709 Paweł K. Keanu Reeves 2077 Ostróda 11:00
402737 Marzena Ś. Supermenki Słupsk 11:00
402750 ANNA W. Supermenki Słupsk 11:00
402967 Arkadiusz P. Warzywniak Gdańsk 11:00
403198 MAŁGORZATA S. FitnessFitback Gdańsk 11:00
403215 Agnieszka P. Warzywniak Gdańsk 11:00
403216 Magdalena P. Warzywniak Gdansk 11:00
403282 Adam B. Warzywniak Borówiec 11:00
403284 Anna P. Warzywniak Sopot 11:00
403304 Łukasz K. Toruń 11:00
403306 Michał S. United Runners Toruń 11:00
403309 Adam N. Gdańsk 11:00
403536 Krzystof W. Gdańsk 11:00
403619 Katarzyna R. Puławy 11:00
403795 Jacek R. Gdańsk 11:00
403797 Agata M. Gdańsk 11:00
404304 Jakub B. Gdańsk 11:00
405670 Anna K. FitnessFitback Gdańsk 11:00
405906 Rafał G. FitnessFitback Gdańsk 11:00
406412 Marcin K. KOLANKO Chwaszczyno 11:00
406502 Jakub R. Drapieżne Surykatki Warszawa 11:00
406506 Klaudia P. Drapieżne Surykatki Suwałki 11:00
406845 Dominika M. Odlatujące Gąsiory Suwałki 11:00
406849 Piotr G. Odlatujące Gąsiory Kraków 11:00
410052 Olga Z. CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW Ciechanów 11:00
410170 Krzysztof Z. CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW Ciechanów 11:00
410244 Ewa D. CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW Ciechanów 11:00
410245 Anna R. CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW ciechanów 11:00
410250 Marcin D. CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW Ciechanów 11:00
410251 Bogumiła S. CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW ciechanów 11:00
410255 Przemysław R. CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW Ciechanów 11:00
410430 Monika D. CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW Ciechanów 11:00
410474 Damian S. CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW Ciechanów 11:00
410876 krzysztof S. KOLANKO Szemudzka-huta 11:00
411271 Marta S. CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW Ciechanów 11:00
412148 Irmina C. Gdańsk 11:00
412301 Klaudia M. Egzoovet Mosty 11:00
412316 Piotr N. Mikołów 11:00
412318 Claudia B. Mikołów 11:00
412362 Przemysław Ł. Egzoovet Gdańsk 11:00
412412 Nikodem M. Egzoovet Lębork 11:00
412479 Magdalena Z. Gdynia 11:00
412490 Radosław Z. Bydgoszcz 11:00
412801 Ania Ś. BFI #getshitdone GDYNIA 11:00
412805 Mateusz C. BFI #getshitdone Gdynia 11:00
412808 Damian M. BFI #getshitdone Gdynia 11:00
412809 Artur M. BFI #getshitdone Gdynia 11:00
412817 Łukasz P. BFI #getshitdone Gdynia 11:00
412911 Maciej Z. BFI #getshitdone Gdynia 11:00
412915 Marcin J. BFI #getshitdone Gdynia 11:00
412924 Patrycja K. Słupsk 11:00
412926 Marcin M. Gdańsk 11:00
412927 Michał S. Gdańsk 11:00
412931 Kacper W. BFI #getshitdone Gdańsk 11:00
412947 Paulina Ś. BFI #getshitdone Gdynia 11:00
412948 Joanna B. BFI #getshitdone Gdynia 11:00
413066 Tomasz C. Wejherowo 11:00
413160 Katarzyna D. Bydgoszcz 11:00
413162 Katarzyna B. Bydgoszcz 11:00
413358 EWELINA K. CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW CIECHANÓW 11:00
413937 Błażej S. The Salamons Pilchowo 11:00
413957 Piotr O. BFI #getshitdone Gdynia 11:00
414033 Agata O. BFI #getshitdone gdynia 11:00
414332 Sylwia K. Lipno 11:00
414349 Justyna S. Bydgoszcz 11:00
414358 Tomasz K. Bydgoszcz 11:00
414466 Michał T. Bydgoszcz 11:00
414984 Marta G. FitnessFitback Gdańsk 11:00
416355 Marcin W. CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW Ciechanów 11:00
416447 Tomasz H. FitnessFitback Gdańsk 11:00
418590 Radosław R. Don't stap Olsztyn 11:00
418592 Radosław A. Don't stap Ługwałd 11:00
418593 Przemek A. Don't stap Olsztyn 11:00
418594 Dariusz O. Don't stap Olsztyn 11:00
418863 Anna D. CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW Ciechanów 11:00
419707 Mateusz N. Gdynia 11:00
424279 Krzysztof D. Pruszcz Gdański 11:00
399657 Małgorzata S. Ciechanowski Klub Karate Kyokushin Ciechanów 11:15
399665 Monika P. Ciechanowski Klub Karate Kyokushin PŁOŃSK 11:15
399672 Edyta K. Ciechanowski Klub Karate Kyokushin Ciechanów 11:15
399679 Marzena N. Ciechanowski Klub Karate Kyokushin Płonsk 11:15
400200 Krzysztof S. Ciechanowski Klub Karate Kyokushin Ciechanów 11:15
402097 Weronika M. Gdynia 11:15
402236 Michał R. CannabiGold Elbląg 11:15
402237 Maciej M. CannabiGold Nowotki 11:15
402379 Karima M. CannabiGold Nowotki 11:15
402926 Mikołaj M. Krzywa Maszta Łódź 11:15
403238 Piotr S. Warszawa 11:15
403294 Przemek K. Krzywa Maszta Pabianice 11:15
403296 Anna M. Krzywa Maszta Łódź 11:15
404008 MATEUSZ S. Ciechanów Mazowieckie 11:15
404871 Tomasz D. Wejherowo 11:15
404872 Robert D. Wejherowo 11:15
404951 Jarosław W. Sępólno Krajeńskie 11:15
405163 Kacper M. Gdynia 11:15
405736 Tomasz K. Lecim razem Brodnica 11:15
405740 Łukasz S. Lecim razem Brodnica 11:15
405745 Maciej S. Lecim razem Jabłonowo Pomorskie 11:15
405746 Grzegorz K. Lecim razem Brodnica 11:15
405749 Tomasz S. Lecim razem Brodnica 11:15
405751 Piotr W. Lecim razem Toruń 11:15
405756 Karol Z. Lecim razem Bocheniec 11:15
405758 ŁUKASZ W. Lecim razem Górzno0 11:15
405759 Mateusz T. Lecim razem Brodnica 11:15
405805 Mariusz K. Lecim razem Brodnica 11:15
406102 Jakub D. Korsze 11:15
406243 Nina D. Zabrze 11:15
406244 Aleksandra D. Bytom 11:15
408834 Damian K. Gdynia 11:15
409146 Martyna P. Piła 11:15
409148 Amadeusz N. Wrocław 11:15
409151 Adam N. Wroclaw 11:15
409164 Julian Adam N. Stord 11:15
409728 Agnieszka Z. byledobiecmalbork Malbork 11:15
409795 Julian P. Kuracjusze Busko-Zdrój 11:15
409805 Kamil M. Kuracjusze Busko Zdrój 11:15
409877 Maciej P. Kuracjusze Łoniów 11:15
410082 SYLWSTER H. byledobiecmalbork RUMIA 11:15
410094 ALICJA N. byledobiecmalbork MALBORK 11:15
410122 Izabela K. byledobiecmalbork Gdańsk 11:15
410134 Dominik K. byledobiecmalbork Gdansk 11:15
410135 Celina B. byledobiecmalbork Gdańsk 11:15
410527 Wojciech S. Gdańsk 11:15
410717 Marcin G. Kuracjusze Kraków 11:15
412158 Bartłomiej M. Siemianice 11:15
412850 Jagoda Z. Łódź 11:15
413494 Agata Z. Brudni księgowi Gdańsk 11:15
413497 Pamela M. Brudni księgowi Giżycko 11:15
413500 Sylwia W. Brudni księgowi Gdańsk 11:15
413506 Sławomir W. Brudni księgowi Banino 11:15
413590 Klaudia O. Brudni księgowi Sopot 11:15
413592 Klaudia A. Brudni księgowi Gdańsk 11:15
414751 Urszula G. Brudni księgowi Gdańsk 11:15
418175 Marcin T. Currenda Reda 11:15
418181 Jan B. Currenda Gdynia 11:15
418182 Bartosz T. Gdynia 11:15
418218 Bartek S. Gdynia 11:15
418930 Wojciech R. Gdańsk 11:15
419078 Artur S. Włocławek 11:15
419790 Grzegorz K. OSTRE SZCZĘKI Cewice 11:15
419793 Martyna L. OSTRE SZCZĘKI Cewice 11:15
419967 Patryk W. Wichert.bodybuilding Kościerzyna 11:15
420022 Dawid P. Miazga Team Bydgoszcz 11:15
420030 Patrycja P. Miazga Team Bydgoszcz 11:15
420040 Michał K. Wichert.bodybuilding Wielki Klincz Wybudowanie 11:15
420054 Monika K. Wichert.bodybuilding Łubiana 11:15
420105 Nikola Ł. Wichert.bodybuilding Nowa Karczma 11:15
420128 Dobrawa S. Kowale 11:15
420159 Dorota P. Strzepcz 11:15
420217 Kacper K. OSTRE SZCZĘKI Cewice 11:15
420218 Angelika H. OSTRE SZCZĘKI Nowa Wieś Lęborska 11:15
420303 Katarzyna K. OSTRE SZCZĘKI Cewice 11:15
420340 Marcin B. Miazga Team Bydgoszcz 11:15
420342 Anna B. Miazga Team Bydgoszcz 11:15
420695 Dominik M. Rumia 11:15
420945 Dariusz Z. Wichert.bodybuilding Kościerzyna 11:15
420974 Adam R. Błądzikowo 11:15
421315 Krystian E. Wichert.bodybuilding Kościerzyna 11:15
421379 Mateusz K. No Skill Just Luck Lipno 11:15
421983 Paweł P. No Skill Just Luck Gdańsk 11:15
421992 Bartosz G. No Skill Just Luck Lipno 11:15
422589 Malwina J. Gdańsk 11:15
422949 Jakub K. Gniezno 11:15
423689 Paweł W. Kościerzyna-Wybudowanie 11:15
423691 Klaudia Z. Koscierzyna-wybudowanie 11:15
423713 Mikołaj L. Gdańsk 11:15
423847 Zuznanna H. LabTeam Gdańsk 11:15
423848 Magdalena C. LabTeam Człuchów 11:15
423853 Mateusz C. Człuchów 11:15
424181 Maciej S. Walenie Góra Kalwaria 11:15
424188 Aneta R. CannabiGold Elblag 11:15
424225 Ryszard P. Walenie Góra Kalwaria 11:15
424284 Ewa O. CannabiGold Elblag 11:15
424567 Michał K. Chojnice 11:15
424921 Dariusz G. Walenie Czersk 11:15
397793 Paulina D. Grabowiec 11:30
397801 Patryk K. Włocławek 11:30
399612 Tomasz I. Warszawa 11:30
400503 Robert P. Skarżysko-Kamienna 11:30
402589 Bartosz G. Wielki klincz 11:30
402657 Agnieszka H. Człuchów 11:30
403023 Szymon R. Fitmania Olsztyn Olsztyn 11:30
403041 Agnieszka K. ŻUŁAWSCY POGROMCY KRZYŻAKÓW Malbork 11:30
403059 Bartłomiej K. ŻUŁAWSCY POGROMCY KRZYŻAKÓW Malbork 11:30
403089 Piotr K. ŻUŁAWSCY POGROMCY KRZYŻAKÓW Malbork 11:30
403153 Ksenia K. ŻUŁAWSCY POGROMCY KRZYŻAKÓW Sopot 11:30
403336 Daria S. Gdynia 11:30
403913 MACIEJ D. Wąbrzeźno 11:30
404490 Katarzyna W. ŻUŁAWSCY POGROMCY KRZYŻAKÓW Kwidzyn 11:30
404640 Paweł W. Zabójcze Koszatniczki Banino 11:30
404954 Wojciech P. Gdańsk 11:30
405007 Sandra W. Gdańsk 11:30
405279 Michał R. Mevogeddon Gdańsk 11:30
405282 Mikołaj O. Mevogeddon Gdańsk 11:30
405308 Łukasz K. Nie Łam Się Rehabilitacja Iława 11:30
405309 Marzena G. Nie Łam Się Rehabilitacja Lubawa 11:30
405402 Agnieszka Ż. Borkowo Borkowo 11:30
405404 Mirek Ż. Borkowo Borkowo 11:30
405585 Natalia S. Duszniki-Zdrój 11:30
405590 Wojciech W. Gdańsk 11:30
405854 Karolina K. Mevogeddon Gdańsk 11:30
406438 Łukasz B. IGO Gościcino 11:30
406446 Aneta M. IGO Wejherowo 11:30
406512 Wioletta W. Łuków 11:30
406513 Karolina R. Łuków 11:30
406564 Radosław J. Seroczyn 11:30
406774 Adam D. Będzie fajnie mówili Gdańsk 11:30
406786 Piotr A. Będzie fajnie mówili Gdańsk 11:30
406801 Krzysztof W. Będzie fajnie mówili Gdansk 11:30
406841 Magdalena K. Będzie fajnie mówili Bydgoszcz 11:30
406879 Aneta D. Borkowo Gdańsk 11:30
406898 Agnieszka B. Borkowo Kowale 11:30
406923 Julita W. Będzie fajnie mówili Gdańsk 11:30
407069 Dorota W. Zabójcze Koszatniczki Gdańsk 11:30
407071 Julia W. Będzie fajnie mówili Gdańsk 11:30
407092 Leszek D. Zabójcze Koszatniczki Gdansk 11:30
407173 Joanna J. Borkowo Gdańsk 11:30
407240 Kami W. Będzie fajnie mówili Włocławek 11:30
408008 Arkadiusz C. IGO Mosty 11:30
408013 Patrycja K. IGO Rumia 11:30
408157 Krzysztof Ł. Gdańsk 11:30
408520 ANETA K. LPP TEAM GDAŃSK 11:30
408952 Dominika K. BARNABAS TEAM Mosina 11:30
408966 Dominik R. BARNABAS TEAM Manieczki 11:30
409576 Sergej B. Katowice 11:30
410892 Szymon G. Gniezno 11:30
410893 Michał B. Gniezno 11:30
410894 Kamil B. Gniezno 11:30
411151 Marta M. BRBK - biegli w podatkach Olsztyn 11:30
412240 Michał K. Swojęcin 11:30
412263 MACIEJ C. Gdynia 11:30
412816 Wojciech K. AquaSpa&Saunarium Reda Gdynia 11:30
413028 Krzysztof R. AquaSpa&Saunarium Reda Gdynia 11:30
413116 Krzysztof R. AquaSpa&Saunarium Reda Gdynia 11:30
413350 Beata D. ŻUŁAWSCY POGROMCY KRZYŻAKÓW Malbork 11:30
414506 Robert W. Toruń 11:30
414768 Monika G. AquaSpa&Saunarium Reda Gdynia 11:30
414775 Łukasz M. AquaSpa&Saunarium Reda Reda 11:30
415162 Adrian C. czarne byki Osieczna 11:30
415169 Magdalena W. czarne byki Odry 11:30
415173 Monika Ż. czarne byki Odry 11:30
415881 Mariusz S. czarne byki Rytel 11:30
416158 Mateusz M. MK Przeprowadzki Pruszcz Gdański 11:30
416170 Karolina Z. MK Przeprowadzki Pruszcz Gdański 11:30
416172 Rostislav H. MK Przeprowadzki Pruszcz Gdanski 11:30
416207 Bohdan S. MK Przeprowadzki Gdańsk 11:30
416468 Karol K. MK Przeprowadzki Pruszcz Gdański 11:30
416552 Paulina T. AquaSpa&Saunarium Reda Bolszewo 11:30
416823 Patryk Ś. ŻUŁAWSCY POGROMCY KRZYŻAKÓW Malbork 11:30
417016 Arek G. Grubini Team Warszawa 11:30
417064 Dominik G. Kotowiecko 11:30
417072 Katarzyna G. Warszawa 11:30
417168 Rafał N. Gdańsk 11:30
417185 Łukasz D. Grubini Team Marki 11:30
417586 MarcinŁ Ł. Kalisz 11:30
419398 Krzysztof G. NayebaneeTeam Gliwice 11:30
419409 Dawid P. NayebaneeTeam Gliwice 11:30
419431 Dariusz` T. NayebaneeTeam Gliwice 11:30
419551 Łukasz N. Wąbrzeźno 11:30
419651 Przemysław J. NayebaneeTeam Zabrze 11:30
420114 Joanna T. Kotlet Team Hopowo 11:30
420117 Szymon I. Kotlet Team Olsztyn 11:30
420308 Krzysztof O. Kotlet Team Gdańsk 11:30
420696 Radosław K. Wilk Trenuje Family (WTF) Błonie 11:30
420714 Tomasz K. Szczerców 11:30
420791 Rafał K. NayebaneeTeam Gliwice 11:30
421101 Izabela N. Rzeszów 11:30
421172 Mariusz B. Katowice 11:30
421501 Bożena K. Zabiegani Nauczyciele Ornontowice 11:30
421547 Łukasz N. Piwne Brzuszki Race Team Szczecin 11:30
421549 Robert R. Piwne Brzuszki Race Team Stargard 11:30
421551 Krzysztof H. Piwne Brzuszki Race Team Szczecin 11:30
421574 Tomasz T. Gryfice 11:30
421601 Agnieszka B. Zabiegani Nauczyciele Kuźnia Nieborowska 11:30
421611 Lukas S. Zabiegani Nauczyciele Ornontowice 11:30
421612 Sandra S. Zabiegani Nauczyciele Ornontowice 11:30
421615 Paweł P. Ryjewo 11:30
421621 Ewa K. Zabiegani Nauczyciele Ornontowice 11:30
421623 Marek K. Zabiegani Nauczyciele Ornontowice 11:30
421626 Marcin I. Bydgoszcz 11:30
421629 Zbigniew M. Zabiegani Nauczyciele Ornontowice 11:30
421693 Radosław S. Krosno 11:30
402618 Arseniusz B. Łódź 11:45
402871 Bartłomiej M. Novamed Team ŁÓDŹ 11:45
402942 Michał W. Novamed Team Zgierz 11:45
403107 PRZEMYSŁAW M. RADZIEJÓW 11:45
403223 Arkadiusz W. Novamed Team Zgierz 11:45
403322 Michał W. Novamed Team Łódź 11:45
404307 Jakub C. Lębork 11:45
404324 Marcin J. Warszawa 11:45
404370 Szymon K. Kwidzyn 11:45
404371 Piotr T. Gdynia 11:45
404621 Karol W. Kwidzyn 11:45
404819 Paweł B. Sianowo 11:45
405207 Piotr Ż. CROSSFIT TEOFILÓW ŁÓDŹ 11:45
405208 Marlena Ż. CROSSFIT TEOFILÓW Łódź 11:45
405489 Kamil J. Gdynia 11:45
405490 Patryk W. Rumia 11:45
405554 Beata B. MocChomików Łódź 11:45
405555 Łukasz Ż. MocChomików Łódź 11:45
405815 Marcin K. Kamienica Szlachecka 11:45
405821 Kinga K. Kartuzy 11:45
406150 Łukasz K. Rumia 11:45
406369 Marcin M. Jabłonowo Pomorskie 11:45
406416 Radosław K. Sopot 11:45
406741 Paweł L. Rokity 11:45
406869 Michalina K. Zołza Team Knybawa 11:45
406870 Julia M. Gdańsk 11:45
406874 Marceli J. Tczew 11:45
407151 Krystian S. Zwierzno 11:45
407430 Eryk Ł. Prymus Team Gdynia 11:45
407432 Krzysztof K. Prymus Team Gdańsk 11:45
407436 Maciej B. Prymus Team Mosty 11:45
407829 Rafał D. Warszawa 11:45
407875 Tomasz K. Salcesoni Warszawa 11:45
409001 Łukasz S. Kędzierzyn-Koźle 11:45
409599 Franciszek M. Skończeni OCR Lębork 11:45
409681 Urszula W. Wrocław 11:45
409856 Kamil F. Zołza Team Gdynia 11:45
409969 Dominika J. Gdańsk 11:45
410182 Karol P. Olsztyn 11:45
410279 Justyna Julia S. Radom Jadom Bielicha Radom 11:45
410280 Mariusz N. Radom Jadom RADOM 11:45
410686 Katarzyna G. Gdańsk 11:45
410687 Edyta L. Elbląg 11:45
410688 Joanna W. Skarżysko-Kam. 11:45
410772 Dariusz M. Cerveza Team Gdańsk 11:45
410773 Sebastian P. Cerveza Team Swiecie 11:45
410775 Anna P. WIERNA ZONA Swicie 11:45
410791 Emil C. Chechło Drugie 11:45
410792 Mateusz G. Aleksandrów Łódzki 11:45
412075 Paweł S. Stargard 11:45
412077 Tomasz C. Stargard 11:45
412791 Krzysztof H. Lidzbark Warmiński 11:45
414427 Kamila D. Prymus Team Gdynia 11:45
415526 aldona b. Pjotery Idą W Łogiń Gdańsk 11:45
416157 Tomasz P. Pjotery Idą W Łogiń Sztum 11:45
416164 Paulina K. Pjotery Idą W Łogiń Lelkowo 11:45
416178 Eryk P. Pjotery Idą W Łogiń Warszawa 11:45
416189 Roman B. Pjotery Idą W Łogiń Warszawa 11:45
416395 Mateusz G. PiweczkoTeam Chojnice 11:45
416398 Patryk L. PiweczkoTeam Chojnice 11:45
416399 Maksymilian B. PiweczkoTeam Chojnice 11:45
416548 Adrian S. Pjotery Idą W Łogiń Płock 11:45
416555 Adrian S. Pjotery Idą W Łogiń Gdańsk 11:45
416585 Michał F. PiweczkoTeam Chojnice 11:45
417140 Tomasz K. Bydgoszcz 11:45
417162 Kamil M. Chełmno 11:45
417274 Filp H. Pjotery Idą W Łogiń Słupsk 11:45
417853 Anna A. Nowy Staw 11:45
417994 Radek L. Lichnowy 11:45
418005 Dawid O. Lichnowy 11:45
419053 Mateusz K. Groźne BESTIE Łapino 11:45
419059 Paulina K. Dzikie Bestie Łapino Kartuskie 11:45
419063 Marlena K. Groźne BESTIE Przyjaźń 11:45
419082 Adam Ż. Brodnica 11:45
419084 Łukasz A. Brodnica 11:45
419169 Marta L. Groźne BESTIE Pępowo 11:45
419180 Karina Ś. JUNIOR TEAM Olsztyn 11:45
419202 Monika K. Groźne BESTIE Pępowo 11:45
419203 Urszula N. JUNIOR TEAM Bartążek 11:45
419225 Dorota S. JUNIOR TEAM Olsztyn 11:45
419230 Piotr J. JUNIOR TEAM Olsztyn 11:45
419769 Robert S. JUNIOR TEAM Olsztyn 11:45
419843 Norbert F. Radom 11:45
419844 Jakub S. Radom 11:45
420072 Daniel K. Bobolice 11:45
420095 Izabela W. Bobolice 11:45
420097 Ireneusz w. Bobolice 11:45
420111 magdalena Ł. Groźne BESTIE Kosakowo 11:45
420451 Anna K. Józefów 11:45
420453 Tadeusz K. Józefów 11:45
420454 Przemysław K. Józefów 11:45
420541 Daria L. Malbork 11:45
420556 Marek B. Compensa Aktywni Warszawa 11:45
420558 IWONA M. Compensa Aktywni Gdynia 11:45
420559 Stanisław G. Compensa Aktywni Olsztyn 11:45
420572 ADAM M. Compensa Aktywni GDAŃSK 11:45
420594 Przemek N. Groźne BESTIE Chwaszczyno 11:45
420960 Marek W. Skończeni OCR Zielona Góra 11:45
421579 robert Ł. Groźne BESTIE Kosakowo 11:45
421630 Andrzej N. Aleksandrow Lódzki 11:45
422462 Agnieszka F. Groźne BESTIE Pępowo 11:45
423542 katarzyna k. Groźne BESTIE Suchy Dwór 11:45
423763 Piotr P. Salcesoni Warszawa 11:45
424235 Magda D. Pjotery Idą W Łogiń Czartajew 11:45
398030 Wioletta M. Warszawa 12:00
398855 Mariusz K. Cofresco Brodnica 12:00
399765 Krzysztof C. WATAHA STG GDYNIA 12:00
399840 Paweł N. Acroteam Toruń 12:00
399879 Grzegorz N. Acroteam Świebodzin 12:00
400108 Wojciech N. Acroteam Torun 12:00
400109 Dariusz B. Acroteam Kopanino 12:00
400179 Marek Z. Acroteam Toruń 12:00
400231 Paweł K. Elbląg 12:00
400284 Daniel W. Acroteam Toruń 12:00
400301 Piotr R. Acroteam Włocławek 12:00
400419 Dawid N. Acroteam Torun 12:00
400426 Daniel B. Acroteam Torun 12:00
400746 Andrzej R. Acroteam Toruń 12:00
400747 Izabela R. Acroteam Nowy Tuchom 12:00
401980 Tomasz R. Cofresco Lubicz Górny 12:00
401981 Natalia R. Cofresco Lubicz Górny 12:00
401987 Tomasz K. Acroteam Świebodzin 12:00
401992 Patryk H. Żukowo 12:00
402146 Marcin W. Acroteam Nowy Tuchom 12:00
402210 Małgorzata P. Melvit team OSTROŁĘKA 12:00
402382 Iga D. Deltaszwadronsupercoolkomandowilkówalfa Nowa Wieś Lęborska 12:00
402386 Bartek D. Deltaszwadronsupercoolkomandowilkówalfa Nowa Wieś Lęborska 12:00
402389 Krystian W. Deltaszwadronsupercoolkomandowilkówalfa Gdańsk 12:00
402416 Tomasz D. Deltaszwadronsupercoolkomandowilkówalfa Nowa Wieś Lęborska 12:00
402441 Kamil K. WATAHA STG Starogard Gdański 12:00
402445 Tomasz T. WATAHA STG starogard gdańśki 12:00
402453 Daniela G. WATAHA STG Starogard Gdański 12:00
402493 Marta S. Crazy team Ostróda Ostróda 12:00
402591 Sławomir K. Rodzina 40+ Chojnice 12:00
402595 Denisa K. Rodzina 40+ Chojnice 12:00
402602 Ewelina P. Rodzina 40+ Chojnice 12:00
402603 Waldemar P. Rodzina 40+ Chojnice 12:00
402606 Żaneta B. Rodzina 40+ Chojnice 12:00
402609 Jarosław B. Rodzina 40+ Chojnice 12:00
402735 ANIA Ś. Cofresco BRODNICA 12:00
402819 Wojciech D. Crazy team Ostróda Ostroda 12:00
403219 Tomasz L. Crazy team Ostróda Ostróda 12:00
403458 Mariusz K. WATAHA STG STAROGARD GDAŃSKI 12:00
403892 Łukasz K. Acroteam Toruń 12:00
404572 Marta P. Crazy team Ostróda Ostróda 12:00
404629 Adrian R. Pruszcz Gdanski 12:00
404646 Marek J. Słupsk 12:00
404968 Patryk Z. Lomianki 12:00
404969 Patrycja F. Warszawa 12:00
405891 Krzysztof M. Gdańsk 12:00
405892 Dagmara K. Gdańsk 12:00
406479 Monika Ż. Reda 12:00
406480 Dawid W. Gdynia 12:00
406925 Jakub P. Silno 12:00
407604 Andrzej K. The Dudes Poznań 12:00
407605 Tomasz K. The Dudes Tomaszkowo 12:00
410487 Łukasz B. Kyokushin Rzeszów Rzeszów 12:00
410968 Kazimierz G. Kyokushin Rzeszów Rzeszów 12:00
410995 Henryk M. Kyokushin Rzeszów Rzeszów 12:00
411010 Michal B. Kyokushin Rzeszów Rzeszów 12:00
411029 Monika S. Kyokushin Rzeszów Rzeszów 12:00
411054 Jakub S. Kyokushin Rzeszów Dubiecko 12:00
411483 Maciej W. Brzeskie Towarzystwo Sportowe "OLIMPIA" Włocławek 12:00
411487 Mateusz F. Brzeskie Towarzystwo Sportowe "OLIMPIA" Włocławek 12:00
411489 Ilona M. Brzeskie Towarzystwo Sportowe "OLIMPIA" Brześć Kujawski 12:00
411534 Paulina Z. Brzeskie Towarzystwo Sportowe "OLIMPIA" Brześć Kujawski 12:00
411588 Marcin S. Brzeskie Towarzystwo Sportowe "OLIMPIA" Brześć Kujawski 12:00
411676 Marcin S. Brzeskie Towarzystwo Sportowe "OLIMPIA" Brześć Kujawski 12:00
411693 Rafał W. Brzeskie Towarzystwo Sportowe "OLIMPIA" Brześć Kujawski 12:00
411960 Marcin W. Kyokushin Rzeszów Rzeszów 12:00
411961 Dariusz B. Kyokushin Rzeszów Rzeszów 12:00
412031 Agnieszka L. Brzeskie Towarzystwo Sportowe "OLIMPIA" Brześć Kujawski 12:00
412470 Michał F. Kuce z WPM Gdańsk 12:00
412473 Aleksandra R. Kuce z WPM Warszawa 12:00
412514 Sebastian W. Kuce z WPM Gdynia 12:00
412518 Adrian D. Kuce z WPM Gdańsk 12:00
412520 Michał B. Kuce z WPM Toruń 12:00
412522 Paweł J. Kuce z WPM Gdańsk 12:00
412523 Marcin W. Kuce z WPM Gdańsk 12:00
412526 Klaudia W. Kuce z WPM Gdańsk 12:00
412528 Michał M. Kuce z WPM Reda 12:00
412550 Adrian O. Kuce z WPM Gdańsk 12:00
412551 Wiktor Ś. Kuce z WPM Gdańsk 12:00
412584 Wojciech P. Kuce z WPM Gdańsk 12:00
412687 Filip S. Kuce z WPM Gdańsk 12:00
412775 Zbigniew C. Kuce z WPM Gdynia 12:00
412802 Malwina K. Warszawa 12:00
412804 Krzysztof M. Kuce z WPM Warszawa 12:00
412903 Paulina U. Kuce z WPM Warszawa 12:00
412953 Andrii D. Kuce z WPM Warszawa 12:00
413349 Miłosz W. Kuce z WPM Gdynia 12:00
413458 Wojciech B. Kuce z WPM Warszawa 12:00
413709 Wiktor O. #ekipaMediaMarkt Elbląg 12:00
413720 Sylwester G. #ekipaMediaMarkt Elbląg 12:00
413851 Grzegorz J. Kuce z WPM Gdańsk 12:00
413863 Izabella S. Cofresco Brodnica 12:00
413864 Aleksandra C. Kuce z WPM Gdańsk 12:00
413893 Jędrzej M. Kuce z WPM Gdynia 12:00
414207 Tomasz P. Reda 12:00
414262 Karolina R. Puck 12:00
414374 Martin K. Brzeskie Towarzystwo Sportowe "OLIMPIA" Brześć Kujawski 12:00
414596 Dawid S. Kowale 12:00
414603 Patryk S. Człuchów 12:00
414700 Szymon S. Kwidzyn 12:00
414701 Małgorzata T. Kwidzyn 12:00
414745 Przemysław B. RAKOWNIA 12:00
414747 Tomasz B. Elbląg 12:00
414749 Filip G. Poznań 12:00
414750 Pawel M. Kuce z WPM Rumia 12:00
414993 Mateusz K. #ekipaMediaMarkt Elbląg 12:00
415226 Krzysztof O. Siostry Atomówki Olsztyn 12:00
415228 Dominika D. Siostry Atomówki Brok 12:00
415371 Yuliia M. Baranów 12:00
415438 Stojgniew S. Kartuzy 12:00
416521 Martyna W. WATAHA STG Starogard Gdański 12:00
416690 Markus L. Bydgoszcz 12:00
416910 Katarzyna P. Gdansk 12:00
418891 Dawid M. Wysoka Kamieńska 12:00
418990 Viktor G. Gdańsk 12:00
419761 Marzena K. Kyokushin Kraczkowa 12:00
419770 Grzegorz P. Gdańsk 12:00
420412 Jakub S. Nowy Staw 12:00
420414 Adrian M. Malbork 12:00
421162 Karol O. #ekipaMediaMarkt Elbląg 12:00
422505 Jakub B. Starogard Gdański 12:00
423480 Magdalena G. Linia 12:00
424564 Daniel B. Gdańsk 12:00
424610 Krzysztof W. forBET Runners Kraków 12:00