Do startu pozostało

Oktalog SOLO

1. Intro, Rekrut, Classic – potraktuj nasze wyzwanie, jako ekscytująca przygodę. Sprawdź siebie i swoją kreatywność na dystansie 3, 6 lub 12 kilometrów.

2. Junior – pozwól swojemu nastolatkowi zmierzyć się z nowym wyzwaniem. Może już biegać, tylko dopilnuj, żeby zapoznał się z n/w zasadami.

3. Kids – biegasz z dzieckiem? Masz do tego prawo, tylko prosimy w trosce o Wasze zdrowie – przestrzegaj wymienionych tutaj zasad.

4. Solo, czyli biegaj w pojedynkę. Pamiętaj, zgodnie z obostrzeniami rządu, zabronione jest bieganie w grupie, nawet najmniejszej, dwuosobowej. (W przypadku startu Twojego dziecka do 13 r.ż. pamiętaj, że nie może ono opuszczać domu bez nadzoru osoby pełnoletniej).

5. 2 metry – zachowuj dozwoloną odległość. Wybieraj godziny, miejsca, gdzie możesz biegać samemu. Jeśli już spotkasz na swojej drodze inne osoby, utrzymuj odpowiedni dystans.

6. Przeszkody – wymyślaj swoje. Nie korzystaj z dostępnych torów, placów zabaw czy ścianek wspinaczkowych.

7. Trasy – wyznaczaj nowe! Najlepiej nie korzystaj z utartych ścieżek, kreuj swoje, które będą nowe i nieuczęszczane. Pamiętaj – możesz też wykorzystać swój ogródek, bieżnie, ale możesz też wyskoczyć do lasu!

8. Zachowaj zasady higieny. Dezynfekuj ręce i jeśli poruszasz się poza domem – najlepiej rób to zasłoniętymi ustami i nosem.

Runmageddon Katowice Hałda Kostuchna
08/09.06.2024