I
PL
EN

Lista startowa

Zimowy Runmageddon Rekrut - 25.02.2018 Ełk
ID Imię Nazwa drużyny Miasto Seria
185757 Paweł T. SOCIOS SILESIA Kalety 09:30
189454 Jarosław S. Elegant Team Wrocław 09:30
196143 Dominik W. xRunners Gdańsk 09:30
198290 Przemysław P. Gdansk 09:30
198866 Kacper K. xRunners Gdynia 09:30
199388 Michał B. xRunners Szczecin 09:30
199781 Damian M. SOCIOS SILESIA Ruda Śląska 09:30
199808 Adam K. SOCIOS SILESIA Ruda Śląska 09:30
200437 Krystian W. SOCIOS SILESIA Sośnicowice 09:30
200591 Tomasz D. xRunners Głogów 09:30
200680 Bartosz A. Hardcorowe Wychylylybymy Warszawa 09:30
200693 Michał S. Hardcorowe Wychylylybymy Otwock 09:30
200762 Łukasz Ł. xRunners Gdańsk 09:30
201121 Dariusz S. SOCIOS SILESIA Ruda Śląska 09:30
201241 Bartłomiej W. xRunners Warszawa 09:30
201272 Kamil K. SOCIOS SILESIA Mysłowice 09:30
201282 Kamil K. Elk 09:30
201913 Marcin P. Hardcorowe Wychylylybymy Otwock 09:30
202137 Radek Z. OUTDOOR TRAINING Białystok 09:30
202184 Dainius L. OCR Lithuania Kaunas 09:30
202639 Mateusz G. Suwal Athletica Suwałki 09:30
202867 Zygmunt M. Baltic Seals Słupsk 09:30
203031 DANIEL B. Bestie OCR Legionowo LEGIONOWO 09:30
203187 Arkadiusz Z. Suwal Athletica Suwałki 09:30
203506 Darius B. Kaunas 09:30
204111 Sebastian K. xRunners Stojowice 09:30
204240 Dawid W. xRunners Włosienica 09:30
204339 Krzysztof M. xRunners Białogard 09:30
204469 Piotr J. SOCIOS SILESIA Zabrze 09:30
204729 Jakub W. SOCIOS SILESIA Katowice 09:30
205252 Tomasz O. xRunners Gorzyce 09:30
205311 Paweł R. Algraf Race Team Gorzów Wlkp 09:30
205396 Michał W. POWER TRAINING Białobrzegi 09:30
205887 Michał J. Husaria Race Team Lubienia 09:30
206005 Kamil P. Algraf Race Team Skwierzyna 09:30
206097 Zbigniew Z. xRunners Wrocław 09:30
206257 Radosław K. Hardcorowe Wychylylybymy Warszawa 09:30
206349 Karol M. Warszawa 09:30
206355 Filip C. POWER TRAINING Warszawa 09:30
206358 Marek G. Hardcorowe Wychylylybymy Ostrówiec 09:30
206598 Maciej D. Hardcorowe Wychylylybymy Otwock 09:30
206608 Marcin A. Algraf Race Team Międzyrzecz 09:30
206713 Marcin D. Husaria Race Team Tomaszow Mazowiecki 09:30
206755 Radosław K. KONIUCHY OCR Siedlce 09:30
206785 Zygmunt C. SOCIOS SILESIA Piekary Śląskie 09:30
206897 Marcin D. Husaria Race Team Tomaszow Mazowiecki 09:30
207018 Dariusz S. Husaria Race Team Ciechanów 09:30
207044 Bernard T. POWER TRAINING Warszawa 09:30
207101 Marcin O. Baltic Seals Górowo Iławeckie 09:30
207266 Bartek S. xRunners Świdnica 09:30
207560 Grzegorz J. DZIADY OCR Warszawa 09:30
207653 Tobiasz C. Husaria Race Team Rzeszów 09:30
207695 Hubert K. xRunners Turów 09:30
207730 Artur K. Husaria Race Team Łask 09:30
207845 Piotr P. Husaria Race Team Tychy 09:30
208040 Adrian S. Algraf Race Team Mrzezino 09:30
208063 Jakub Z. Husaria Race Team warszawa 09:30
208297 Jakub M. Gorący Potok Team Czarny Dunajec 09:30
208435 Jacek M. Algraf Race Team Gorzów Wielkopolski 09:30
208448 Przemysław T. xRunners Gdańsk 09:30
208480 Wojciech W. xRunners Namysłów 09:30
208495 Jakub D. xRunners Trzebnica 09:30
208535 Tomasz K. Husaria Race Team Dobroń 09:30
208538 Artur S. Bravehearts Legionowo Wieliszew 09:30
208565 Krzysztof C. Husaria Race Team Kraków 09:30
208676 Zbigniew P. xRunners Police 09:30
208693 Jarosław K. xRunners Wrocław 09:30
208735 Krzysztof P. xRunners Wodzisław Śląski 09:30
209018 Robert B. Algraf Race Team Sierpc 09:30
209585 Marek P. Bravehearts Legionowo legionowo 09:30
209633 Daniel P. POWER TRAINING Warszawa 09:30
209686 Szymon W. xRunners Gniezno 09:30
209802 Adam S. Łąka 09:30
209823 Bartosz Ś. Gorący Potok Team Hebdów 09:30
209979 Robert K. DZIADY OCR Góra Kalwaria 09:30
209998 Radosław R. Gorący Potok Team Pisarzowa 09:30
210124 Kamil U. Algraf Race Team Sulęcin 09:30
210279 Krzysztof O. Adrenaline Rush OCR Team Płock 09:30
210290 marcin L. Adrenaline Rush OCR Team Bodzanów 09:30
210320 Mateusz K. Adrenaline Rush OCR Team Płock 09:30
210407 Jakub K. Piotrkow Tryb 09:30
211293 Kamil P. Gorący Potok Team Nowy Targ 09:30
211343 Wojciech B. Husaria Race Team Bolechowice 09:30
211558 Emil K. xRunners Warszawa 09:30
211585 Andrei A. xRunners Minsk 09:30
211927 Grzegorz P. xRunners Gliwice 09:30
212137 Andrzej G. Gorący Potok Team Szaflary 09:30
212150 Rafał K. Adrenaline Rush OCR Team Sierpc 09:30
212476 Łukasz K. Scyzory Maslow 09:30
212662 Jakub B. Scyzory Kielce 09:30
213056 Mateusz K. Husaria Race Team Lubawa 09:30
213099 Przemysław M. xRunners Kołobrzeg 09:30
214027 Sebastian S. SOCIOS SILESIA Ruda Śląska 09:30
214113 Kacper G. xRunners Ustroń 09:30
214808 RAFAŁ K. Algraf Race Team ZIELONA GÓRA 09:30
185885 Iza W. xRunners Wrocław 09:45
204744 Izabela F. Husaria Race Team Szczecinek 09:45
205218 Małgorzata D. POWER TRAINING Płock 09:45
206209 Agata P. Namyslow 09:45
208459 Natalia Ż. xRunners Kętrzyn 09:45
208462 Paulina G. xRunners wrocław 09:45
208516 Sylwia M. Husaria Race Team Warszawa 09:45
208792 Anna M. Husaria Race Team Warszawa 09:45
211526 Aleksandra H. SOCIOS SILESIA Ruda Śląska 09:45
212714 Tatyana P. xRunners Minsk 09:45
212808 Anna B. xRunners Kraków 09:45
215200 Maria J. xRunners gdansk 09:45
215494 Elżbieta W. Algraf Race Team Międzychód 09:45
195463 Sebastian S. Tarnów 09:31
197953 Ireneusz S. Gdańsk 09:31
199305 Janusx P. Podleśna, 72 09:31
200662 Tomasz K. Hardcorowe Wychylylybymy Otwock 09:31
200736 Szymon B. Scyzory Kielce 09:31
204136 Igor S. Kętrzyn 09:31
204241 Bartosz T. xRunners Pieszyce 09:31
207104 Marcel M. POWER TRAINING Warszawa 09:31
208076 Marcin K. Husaria Race Team Piaseczno 09:31
210310 Mateusz T. Adrenaline Rush OCR Team Płock 09:31
211258 Hubert K. Gorący Potok Team Nowy Targ 09:31
212483 Daniel J. Scyzory Kielce 09:31
212622 Marcin D. ScyzoryKielce Kielce 09:31
213610 Sławomir P. Warszawa 09:31
215528 Dzmitry L. POWER TRAINING Mohylew 09:31
200703 Justyna H. xRunners Szczecin 09:46
204375 Beata K. xRunners Gdańsk 09:46
204554 Patrycja S. xRunners Tczew 09:46
206989 Anna P. xRunners Warszawa 09:46
207484 Agnieszka W. Algraf Race Team Międzyrzecz 09:46
207614 Izabela Z. Husaria Race Team Warszawa 09:46
213301 Katarzyna K. Husaria Race Team Warszawa 09:46
215357 sylwia w. Husaria Race Team Kraków 09:46
185529 Kamil K. Warszawa 10:00
185531 Tomasz S. Warszawa 10:00
185597 Tomasz A. Ełk Force One Ełk 10:00
185657 Szymon G. V.I.P-GYM EŁK Ełk 10:00
185773 Jakub S. Białystok 10:00
185777 Paulina S. Białystok 10:00
186049 Marcin S. RD TEAM Dobrzyniewo Duże 10:00
186160 Paweł S. V.I.P-GYM EŁK Nowa Wieś Ełcka 10:00
186191 Nikodem K. Ełk Force One Ełk 10:00
186192 Monika K. Ełk Force One Ełk 10:00
186420 Piotr W. Ełk 10:00
186477 Olgierd G. V.I.P-GYM EŁK Ełk 10:00
186478 Karolina M. V.I.P-GYM EŁK Ełk 10:00
187019 anna g. Ełk 10:00
187023 Wojciech G. Ełk 10:00
187405 Kamil O. Calypso Team Suwałki Suwałki 10:00
187413 Piotr A. Calypso Team Suwałki Suwałki 10:00
187417 KINGA D. Calypso Team Suwałki SUWAŁKI 10:00
187424 Anita S. Calypso Team Suwałki Suwałki 10:00
187431 Grzegorz G. Calypso Team Suwałki Stoki 10:00
187445 Szymon K. Calypso Team Suwałki Suwałki 10:00
187447 Marta M. Calypso Team Suwałki Suwałki 10:00
187503 Kaj K. WOLF TEAM trzcianka 10:00
187651 MONIKA N. Imperium Siły EŁK 10:00
187655 Piotr P. Imperium Siły Ełk 10:00
187771 Marcin C. WOLF TEAM Trzcianka 10:00
188224 Wojciech S. Suwałki 10:00
188623 Michał M. Calypso Team Suwałki Suwałki 10:00
190238 KATARZYNA S. OUTDOOR TRAINING POGORZAŁKI 10:00
190287 Mariusz B. White flower power Suwałki 10:00
191028 Urszula W. Augustów 10:00
191609 Natalia Z. Grajewo 10:00
192082 Joanna D. Piękni i Bestie Malbork 10:00
192489 Maciej M. Augustów 10:00
192929 Monika P. Fighters Team Suwałki 10:00
193354 Dawid S. Pisz 10:00
193501 Sylwia K. Fighters Team Suwałki 10:00
193589 Katarzyna K. Fighters Team Suwałki 10:00
193657 Jakub W. Toxic Guys Szydłowiec 10:00
193912 Cezary S. KTMŁ Kętrzyn 10:00
194445 Hubert L. wyszylywypua Unikowo 10:00
194473 Joanaa T. Augustów 10:00
195067 Dawid M. Bisztynek 10:00
195078 Kamil K. wyszylywypua Sątopy 10:00
196727 michal k. White flower power augustow 10:00
197136 Magda P. BIAŁYSTOK BIEGA TEAM Białystok 10:00
197148 Tomasz F. Ełk 10:00
197241 Rafał S. Husaria Race Team Gdynia 10:00
197400 RAFAŁ M. Husaria Race Team EŁK 10:00
198428 Tomasz K. Ełk 10:00
198432 Adam W. Ełk 10:00
198594 Rafał S. BIAŁYSTOK BIEGA TEAM Białystok 10:00
198608 Artur M. BIAŁYSTOK BIEGA TEAM Białystok 10:00
198682 Sylwester S. FITOSFERA WYMIATACZE Białystok 10:00
198695 Ewelina Z. BIAŁYSTOK BIEGA TEAM Białystok 10:00
198703 Tomasz R. BIAŁYSTOK BIEGA TEAM Klepacze 10:00
199105 Ewelina M. Białystok 10:00
199238 Monika P. DRINKERS WITH A RUNNING PROBLEM Tomaszkowo 10:00
199239 Monika B. DRINKERS WITH A RUNNING PROBLEM Olsztyn 10:00
199254 Kamil K. Husaria Race Team Jasło 10:00
199255 Mateusz P. Husaria Race Team Kraków 10:00
199655 Marlena C. Olsztyn 10:00
199661 Małgorzata D. Purda 10:00
200079 Robert A. BIAŁYSTOK BIEGA TEAM Księżyno 10:00
200354 Patrycja K. KAZIOR TEAM Katowice 10:00
200578 Piotr M. Warszawa 10:00
200899 Patryk P. Suwałki 10:00
201100 andrzej ś. Olsztyn 10:00
201205 Bartłomiej M. Zwartowo 10:00
201210 Mateusz S. Lębork 10:00
201269 Łukasz H. Bongo Team Warszawa 10:00
201273 Marcin S. Bongo Team Warszawa 10:00
201274 Mariusz K. Bongo Team Racibory 10:00
201276 Artur T. Bongo Team Warszawa 10:00
201372 Marta G. Olsztyn 10:00
201840 Michaela G. OCR MUNICH Haar 10:00
201921 Pamela P. Warszawa 10:00
202130 Kamil S. Jaktorów 10:00
202454 Paulina P. Wrocław 10:00
202670 Andrzej M. Warszawa 10:00
202883 Mateusz G. Olsztyn 10:00
203115 Denny K. OCR MUNICH Haar 10:00
203667 Damian M. Husaria Race Team Sandomierz 10:00
204305 Kuba Z. Kalinowo 10:00
204501 Rafał Jerzy Ł. WOLF TEAM Trzcianka 10:00
204972 Jaromir D. Gdynia 10:00
205660 WITOLD D. Bongo Team GDAŃSK 10:00
205801 Piotr J. Kętrzyn 10:00
206235 Dorota F. Grajewo 10:00
206248 Ireneusz P. Łódź 10:00
206297 Agnieszka W. KONIUCHY OCR warszawa 10:00
206362 Paweł K. xRunners Gdańsk 10:00
206397 Kamil S. Husaria Race Team Slesin 10:00
206537 Adrian B. szczytno 10:00
206629 Piotr T. xRunners Rzeszów 10:00
206636 Bartosz J. Ekipa Haier Zamienie 10:00
206637 Maciej T. Ekipa Haier Warszawa 10:00
206638 Rafał W. Ekipa Haier Warszawa 10:00
206747 Anita G. POWER TRAINING Warszawa 10:00
207383 Zuzanna P. Kętrzyn 10:00
207551 Piotr S. Warszawa 10:00
207758 Arkadiusz M. Husaria Race Team Malbork 10:00
207827 Andrzej A. Elbląg 10:00
215345 Adrian G. Ełk Force One Ełk 10:00
215816 Rafał P. Ełk Force One Ełk 10:00
216033 Karol K. Ełk Force One Ełk 10:00
216258 Pavel E. Ełk Force One Ozersk 10:00
216503 Patrycja Ł. Ełk Force One Ełk 10:00
216766 Patrycja H. Bieruń 10:00
216774 Wojciech S. Warszawa 10:00
185965 Edwin K. Puńsk 10:15
186992 Michał R. Gdańsk 10:15
186993 Dawid S. Warszawa 10:15
187025 Renata P. HARDCROSS EŁK Ełk 10:15
187036 Konrad K. Ełk 10:15
195143 Orest M. Więcki 10:15
195466 Adrian J. Tarnów 10:15
195800 Jarosław B. Kolonia rybacka 10:15
200589 Remigiusz P. Ustka 10:15
202637 Tomasz S. Biała Piska 10:15
202916 Grzegorz K. MŁODZI WILCY TEAM Staniątki 10:15
203318 Marcin J. Prostki 10:15
203773 Łukasz W. Smarchowice Wielkie 10:15
206214 Dominik S. Zawsze Możesz Lepiej Kętrzyn 10:15
206722 Jarosław R. Calypso Team Suwałki Suwałki 10:15
207455 Sławomir M. Warszawa 10:15
207718 Anna K. Kyokushin Węgorzewo/ 11Mazurski Pułk Artylerii Węgorzewo 10:15
207736 Jerzy J. Śląski Tajfun Team Zabrze 10:15
207794 Kamil N. Olecko 10:15
207824 Bartłomiej F. Warszawa 10:15
208100 Anna R. Calypso Team Suwałki Suwałki 10:15
208115 Małgorzata K. CrossBoxFit Kętrzyn Kętrzyn 10:15
208197 Rafał S. STARGARD 10:15
208210 Maciej K. Mrągowo 10:15
208332 Marta R. ełk 10:15
208702 Wioleta K. V.I.P-GYM EŁK Grajewo 10:15
208800 KAROLINA S. VIP-GYM EŁK GRAJEWO 10:15
208855 Artur A. Białystok 10:15
208856 Andrzej S. CrossBoxFit Ketrzyn Kętrzyn 10:15
208879 Rafał R. CrossBoxFit Ketrzyn Kętrzyn 10:15
208881 Artur K. Gdzie masz buty Kobyłka 10:15
208922 Krzysztof B. HARDCROSS EŁK Ełk 10:15
209017 Adam W. Siemiatycze 10:15
209445 Karol W. Paniówki 10:15
209507 Marta K. CrossBoxFit Kętrzyn Kętrzyn 10:15
209508 Jarosław K. CrossBoxFit Kętrzyn Kętrzyn 10:15
209581 Sergii S. Gdynia 10:15
209936 Radosław R. Białogard 10:15
209937 Marlena R. Białogard 10:15
210053 Tomasz S. Warszawa 10:15
210133 Emilia R. Grajewo 10:15
210309 Krzysztof M. Adrenaline Rush OCR Team Płock 10:15
211263 Tomasz K. Tyszowce 10:15
211264 Krzysztof K. Wrocław 10:15
211836 Łukasz R. Suwałki 10:15
212139 Jacek P. Husaria Race Team Warszawa 10:15
212342 Tomasz L. Husaria Race Team Stargard 10:15
212403 Sonia B. Warszawa 10:15
212563 Marek S. Izerska Grupa Biegowa Opole 10:15
212582 Kasia K. Gdzie masz buty Kobyłka 10:15
213283 Damian K. Augustów 10:15
213284 Wojciech K. Augustów 10:15
213336 Mateusz K. Ząbki 10:15
213341 Paulina P. Dzieci Kukurydzy Gołdap 10:15
213438 Anna L. Wrocław 10:15
213620 Monika K. Śląski Tajfun Team Zabrze 10:15
214032 Kacper R. Kamień Pomorski 10:15
214094 Mateusz K. GDAŃSK 10:15
214141 Jonatan J. xRunners Gdańsk 10:15
214357 Michał K. The Matka i Ojciec KOCIAKI Race Team Suwałki 10:15
214542 Paweł P. Ełk 10:15
214733 Adam K. Jazgarzew 10:15
214793 Pawel S. HARDCROSS EŁK Elk 10:15
214798 Dawid S. Lędziny 10:15
214846 Bartosz M. Szczecin 10:15
214885 Waldemar K. 15GBZ/kzaop Giżycko 10:15
214887 Bogdan R. 15GBZ/kzaop Kruklanki 10:15
214891 Piotr S. Ełk 10:15
214897 Anna R. 15GBZ/kzaop Kruklanki 10:15
214913 Maciej R. Ełk 10:15
214935 Krzysztof K. 15GBZ/kzaop Giżycko 10:15
214991 Rafal P. Kraśnik 10:15
215012 ANNA D. EŁK 10:15
215099 Agata R. The Matka i Ojciec KOCIAKI Race Team Suwałki 10:15
215143 Sebastian M. Ełk Force One EŁK 10:15
215144 Monika M. Ełk Force One Ełk 10:15
215210 Daniel S. 15GBZ/kzaop Giżycko 10:15
215216 Bartosz D. HARDCROSS EŁK EŁK 10:15
215249 Agnieszka B. The Matka i Ojciec KOCIAKI Race Team Suwałki 10:15
215253 Cezary P. The Matka i Ojciec KOCIAKI Race Team Kurianki Pierwsze 10:15
215260 Mikołaj K. CrossBoxFit Kętrzyn Kętrzyn 10:15
215261 Malwina M. Kołobrzeg 10:15
215287 Kamil T. 15GBZ/kzaop Kętrzyn 10:15
215330 Zbyszek T. Drwale Białystok 10:15
215333 Justyna L. 15GBZ/kzaop Giżycko 10:15
215334 Kamil H. Drwale Augustów 10:15
215381 Konrad L. Pandy 2 Białystok 10:15
215382 Magda B. Pandy 2 Warszawa 10:15
215408 Katarzyna S. 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana Kętrzyn 10:15
215411 Ewa N. 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana Lipowo 10:15
215448 Zbigniew N. Guzowatka 10:15
215589 Maciej K. Warszawa 10:15
215642 jędrzej r. 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana kętrzyn 10:15
215773 Bernard C. 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA Sokoly 10:15
215800 Marlena R. Białogard 10:15
215866 Jan B. Ełk 10:15
216590 Artur W. Guzowatka 10:15
216787 Michał W. Ełk 10:15
186853 Wojciech K. Gołdap 10:30
187527 Patryk M. Pasek 10:30
187528 Adam O. Kozły 10:30
187663 Artur A. Suwałki 10:30
187665 Mateusz Ż. Suwałki 10:30
189391 Michał L. Pisz 10:30
190526 Natalia A. Ogrodniczki 10:30
194824 Karol W. Poznań 10:30
198216 Antonina B. Warszawa 10:30
198217 Paweł B. Piaseczno 10:30
202619 Łukasz H. Przekręty-menty-chachmenty Większyce 10:30
202996 Lukasz H. Przekręty-menty-chachmenty kedzierzyn-kozle 10:30
202997 konrad M. Przekręty-menty-chachmenty wrocław 10:30
203157 Tomasz K. Bielsko-Biała 10:30
204121 Mikołaj M. JBMNT Radom 10:30
204128 Bartosz J. JBMNT Wałsnów 10:30
205547 Adrian S. Calypso Team Suwałki Białystok 10:30
205548 Rafał S. Calypso Team Suwałki Białystok 10:30
206721 Wojciech M. KMP Olsztyn Olsztyn 10:30
206773 Sylwia G. KMP Olsztyn Olsztyn 10:30
207087 Wojciech S. KMP Olsztyn Olsztyn 10:30
207149 Sebastian M. KMP Olsztyn Olsztyn 10:30
208340 Marcin H. OUTDOOR TRAINING Białystok 10:30
208344 Izabela O. OUTDOOR TRAINING Bielsk Podlaski 10:30
209407 Wojciech T. Elk 10:30
209483 Marlena L. OUTDOOR TRAINING Białystok 10:30
210667 Hubert N. OUTDOOR TRAINING Białystok 10:30
210746 Marcin K. Radom 10:30
211030 Marcin T. Białystok 10:30
213050 Mateusz M. JBMNT Radom 10:30
213098 Daniel H. Zblewo 10:30
213505 tomasz M. CSA TEAM Lipsk 10:30
213506 Agnieszka M. CSA TEAM Lipsk 10:30
213508 Maciej T. CSA TEAM Lipsk 10:30
213858 Przemysław M. CSA TEAM Dąbrowa Białostocka 10:30
214031 Magdalena K. CSA TEAM Dąbrowa Białostocka 10:30
214147 Krystian K. SIENIEDA Olsztyn 10:30
214213 Marcin Ł. Warszawa 10:30
214395 Kinga N. OUTDOOR TRAINING Białystok 10:30
214627 Marlena C. SIENIEDA Gdańsk 10:30
214631 Agnieszka W. SIENIEDA Gdańsk 10:30
214834 Radosław W. Białystok 10:30
215085 Bogdan R. 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana Iłowa 10:30
215193 MARCIN S. ESA Racing Team EŁK 10:30
215527 tomasz r. ełk 10:30
215678 Paulina L. Ełk 10:30
215856 Mariusz D. Warszawa 10:30
215928 Marcin L. Kętrzyn 10:30
215929 Damian S. Raczki 10:30
216022 Maciej K. 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA Ełk 10:30
216036 Marek S. Ełk 10:30
216052 Dawid Z. Ełk 10:30
216168 karolina s. Pisanica 10:30
216174 Marcin S. kraków 10:30
216186 Katarzyna S. 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana Ełk 10:30
216194 Przemysław K. Białystok 10:30
216202 Patrycja S. 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana Ełk 10:30
216206 Marek A. Płock 10:30
216218 Rafał C. Ełk 10:30
216254 Joanna E. OUTDOOR TRAINING Supraśl 10:30
216636 Paweł S. Warszawa 10:30
216768 Rafael Z. Elk 10:30
216769 Bartosz C. Radom 10:30
216772 Sylwia W. Warszawa 10:30
216773 Krystian K. Ełk 10:30
185441 Jarosław C. FIGLARZE Cisie 11:00
185495 Anna K. Warszawa 11:00
185599 Aneta H. Ełk Force One Ełk 11:00
185659 Tomasz C. Występ 11:00
185931 Kamil K. Kraków 11:00
186404 kuba b. ełk 11:00
186516 Anita B. Elbląg 11:00
186700 Lucjan F. Husaria Race Team Gdańsk 11:00
186941 Marcin T. Szczytno 11:00
187119 Tomasz C. Białystok 11:00
187120 Łukasz G. Białystok 11:00
187463 Beata C. Białystok 11:00
187606 Paweł D. Ełk 11:00
187798 Urszula K. Calypso Team Suwałki Suwałki 11:00
188901 Weronika A. Dmusy 11:00
189163 Rafał S. Iława 11:00
189705 Grzegorz L. Łomża 11:00
189713 Wojciech S. Łomża 11:00
190587 Bartosz Ż. TeamLabat Busko Zdrój 11:00
190681 Klaudia P. Rio Runners Ryjewo 11:00
190682 Bartosz G. Rio Runners Ryjewo 11:00
190684 Nikolas D. Rio Runners Ryjewo 11:00
190752 Barbara K. Augustów Team Augustów 11:00
192561 Bartłomiej M. KONIUCHY OCR Kutno 11:00
192580 Tomasz S. VIP-GYM EŁK Grajewo 11:00
193047 Arleta A. Fighters Team Suwałki 11:00
193230 Magda O. Sosnowiec 11:00
194152 Marcin Z. Ostróda 11:00
194234 Dominika Ś. Biegiem na Kacu Suwałki 11:00
196239 Wojciech R. Gmo Gołdap 11:00
196241 Przemysław B. Gmo Gołdap 11:00
197129 Rafał K. Husaria Race Team Nowogród 11:00
197247 Małgorzata I. Chełmża 11:00
198101 Przemysław K. Białystok 11:00
198167 Klaudia K. SRTG OLSZTYN Olsztyn 11:00
198181 Małgorzata G. Olsztyn 11:00
198631 Łukasz L. Zambrów 11:00
198904 Kamil G. Gorący Potok Team Szaflary 11:00
199261 Anna H. Olsztyn 11:00
199521 MAREK G. #SpartanRaceTrainingGroupTarnowskieGóry ORZECH gm. Swierklaniec 11:00
199525 Lukasz W. Cieszyn 11:00
199553 Marcin Z. Bolesławiec 11:00
199624 Sylwester W. Łomza 11:00
199853 Mariusz N. SOCIOS SILESIA Mysłowice 11:00
199866 Marlena S. Ełk 11:00
199923 Artur K. Ełk 11:00
200042 Krystian F. Łomża 11:00
200120 Kamil G. Łomża 11:00
200423 Arkadiusz J. Bargłów Kościelny 11:00
200488 Łukasz W. Grajewo 11:00
200502 Adrian B. Krzewo 11:00
200567 Ewa C. Pisz 11:00
200568 Grzegorz L. SOCIOS SILESIA Świętochłowice 11:00
200625 Patryk M. Olecko 11:00
200678 Tomasz L. CHEŁM 11:00
200846 Marcin P. Bielsko Biała 11:00
201052 Michał W. KONIUCHY OCR Kutno 11:00
201111 Ewelina G. Ełk 11:00
201254 Magda G. Powiatowa Akademia Sportu i Rekreacji w Piszu Pisz 11:00
201307 Marcin G. OUTDOOR TRAINING Białystok 11:00
201323 Piotr K. SOCIOS SILESIA Rybnik 11:00
201584 Kamil Michał K. Piątnica 11:00
201637 Przemyslaw S. Ełk 11:00
202173 Joanna S. Gołdap 11:00
202185 Bozena J. Gołdap 11:00
202201 Adrian R. Łaś-Toczyłowo 11:00
202382 Marek C. xRunners Gdańsk 11:00
203243 Paweł K. Bravehearts Legionowo Legionowo 11:00
203390 Daniel D. Warszawa 11:00
203893 Bartek L. Husaria Race Team Piotrków Trybunalski 11:00
204126 Mateusz G. JBMNT Radom 11:00
204150 Rafał W. Szczytno 11:00
204278 Julia B. Suwałki 11:00
204294 Paweł J. xRunners Wrocław 11:00
204511 Grzegorz M. Odurzeni RUNmarichuaną Bartoszyce 11:00
204951 Maciek F. Wataha Wrocław 11:00
204958 Anna B. Suwałki 11:00
205093 Piotr F. Odurzeni RUNmarichuaną BARTOSZYCE 11:00
206243 Alicja S. Odurzeni RUNmarichuaną Bartoszyce 11:00
206320 Krzysztof S. Warszawa 11:00
206353 Jacek M. Kętrzyn 11:00
206486 Arkadiusz C. Szczytno 11:00
206518 Cezary S. Mrągowo 11:00
206646 Daniel N. ATM Warszawa 11:00
206662 Jacek S. Piła 11:00
206698 Karolina M. Konstancin-Jeziorna 11:00
206922 Karolina T. Odurzeni RUNmarichuaną Opin 11:00
207476 Konrad K. Częstochowa 11:00
207538 Sebastian P. Husaria Race Team Warszawa 11:00
207608 Daniel M. KS Otmęt Krapkowice Runmageddon Team Krapkowice 11:00
207838 Marcin G. Międzyrzec Podlaski 11:00
207846 Bartek B. KS Otmęt Krapkowice Runmageddon Team Opole 11:00
208133 Krystian G. Zielona Góra 11:00
208472 Joanna D. Forma Cross Team Częstochowa Częstochowa 11:00
208474 Marcin L. Forma Cross Team Częstochowa Częstochowa 11:00
208503 Mateusz W. Algraf Race Team Murzynowo 11:00
208639 Michal K. Biskupiec 11:00
208647 Krystian J. Rasząg 11:00
208699 Marcina G. KS MAKÓW BIEGA MAKÓW Mazowiecki 11:00
208778 Agnieszka S. Biskupiec 11:00
208805 Przemysław C. 15GBZ/kzaop Giżycko 11:00
208808 Łukasz D. Ełk 11:00
208854 Michał G. Lekter Records Team Warszawa 11:00
208857 Maciej K. Lekter Records Team Warszawa 11:00
208893 Marcin A. Olsztyn 11:00
208944 Włodzimierz G. Ząbki 11:00
209058 Adrian Ż. Białystok 11:00
209100 Marek K. Biskupiec 11:00
209873 Fabian K. Łódź 11:00
210297 sylwester m. Warszawa 11:00
210796 Adam L. SOCIOS SILESIA Mysłowice 11:00
211068 Carl G. Elk 11:00
211973 adam o. Elbląg 11:00
212067 Adrian S. Elk 11:00
212225 Wojciech M. Harsz 11:00
212383 Iga K. MAMY DZIKI Kraków 11:00
212384 Arkadiusz G. MAMY DZIKI Kraków 11:00
212385 Kuba P. MAMY DZIKI Kraków 11:00
212388 Michał F. MAMY DZIKI Kraków 11:00
212441 Łukasz B. Suwałki 11:00
212603 Maciej T. Warszawa 11:00
212658 Łukasz J. Ełk 11:00
212694 Maciej H. Drwale Augustów 11:00
213535 Patryk S. Wasilków 11:00
213880 Anna Paulina K. Kalisz 11:00
214287 Mateusz A. Berlin 11:00
214820 Adam A. 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana giżycko 11:00
214882 Łukasz J. 15 Brygada Zmechanizowana / Dywizjon Przeciwlotniczy Giżycko 11:00
214883 Łukasz G. 15 Brygada Zmechanizowana / Dywizjon Przeciwlotniczy Giżycko 11:00
214962 Mirosław W. 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA EŁK 11:00
214967 Przemek O. Orzysz 11:00
214975 Krystian G. 15 GIZYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA Elk 11:00
214988 Jacek W. 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana Talusy 11:00
215008 Daniel S. 15 Brygada Zmechanizowana / Dywizjon Przeciwlotniczy Wegorzewo 11:00
215021 Mirosław C. 15 Brygada Zmechanizowana / Dywizjon Przeciwlotniczy Giżycko 11:00
215027 Konrad W. 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana Pisz 11:00
215121 Bartosz T. Braveharts Legionowo Legionowo 11:00
215307 Robert S. Ełk 11:00
215410 Artur W. Guzowatka 11:00
215474 Marcin Z. Szczytno 11:00
215495 Katarzyna C. Olsztyn 11:00
215505 Krzysiek K. To nie są leszcze Stefan! Konstancin - Jeziorna 11:00
215507 Mikołaj M. To nie są leszcze Stefan! Konstancin-Jeziorna 11:00
215531 Aleksandra T. Ostróda 11:00
215591 Justyna S. Gdańsk 11:00
215594 Damian J. Gdańsk 11:00
215639 Artur M. 15 Brygada Zmechanizowana / Dywizjon Przeciwlotniczy Kętrzyn 11:00
215650 Adrian S. 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana Giżycko 11:00
215656 Błażej K. 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana Giżycko 11:00
215671 Bartosz G. 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA Kętrzyn 11:00
215691 Daniel G. Kuskowizna 11:00
215862 Pawel K. Młoda Elana Torun 11:00
215902 Rafał I. 15 Brygada Zmechanizowana / Dywizjon Przeciwlotniczy Ełk 11:00
215991 Mariusz B. Kutno 11:00
216037 Józef B. Suwałki 11:00
216100 Damian P. EŁK 11:00
216111 Marek P. Monika i jej goryle Giżycko 11:00
216112 MARIUSZ K. Monika i jej goryle GIŻYCKO 11:00
216115 Monika S. Monika i jej goryle Kruklanki 11:00
216167 Karol K. Raczki 11:00
216169 Rafał J. RACZKI 11:00
216220 Andrzej C. Ełk 11:00
216234 Dariusz P. 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA Giżycko 11:00
216241 Dariusz P. 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA Giżycko 11:00
216242 Damian K. 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA Giżycko 11:00
216770 Andries B. Brasov 11:00
216771 Joshua M. Montrose 11:00
216783 Ivan L. Bemowo Piskie 11:00
216784 Anto S. Zagreb 11:00
216785 Marko P. Virovitica 11:00
216788 ivan v. Grubisno Polje 11:00
216790 Horia V. Brașov 11:00
216797 Andrzej C. Ełk 11:00