niedziela, 7 listopada 2021

Emocje sięgnęły zenitu. Runmageddończycy opanowali Dobczyce. Padł rekord frekwencji.

W weekend 23-24 kwietnia br. odbył się Runmageddon Poznań. Był błotny, przygodowy i mokry. Wywołał tysiące uśmiechów u małych i dużych uczestników i pozwolił im spędzić fantastyczny weekend.  W sobotę na start wybiegli dorośli, którzy zmierzyli się z formułą Rekrut. Pełne przygód i konstrukcji 6 kilometrów uwolniło mnóstw endorfin.  Tego dnia dzieci i młodzież wzięli udział w Runmageddonie KIDS i Junior. Zamieniając “szklaną pogodę” w prawdziwe sportowe wyzwanie. W Niedzielę, o poranku na trasy ruszyli startujący w formule Classic, których zadaniem było pokonanie 12 kilometrów z 50 przeszkodami. Tego dnia szansę na start miały też dzieci i całe rodziny. - To był nasz pierwszy start rodzinny. Było fantastycznie. Oczy moich dzieci iskrzyły z zachwytu, a kiedy dotarliśmy do mety, usłyszeliśmy z żoną słowa aprobaty, że takiej przygody wraz z rodzicami nigdy by się nie spodziewali. Runmageddon zmienia patrzenie na rzeczywistość i pomaga wycisnąć z niej jak najwięcej - mówi Kamil.

Ranking Superligi RMG

Podczas weekendowego Runmageddonu o poranku startowali biegacze OCR, którzy ściągali się o miejsce na podium ale także o punkty do rankingu Superligi RMG. Wśród kobiet zwyciężyły Magdalena Missala, Agnieszka Rynkiewicz oraz Katarzyna Napieraj w formule Rekrut, natomiast w formule Classic na podium znalazły się Agnieszka Rynkiewicz, Julia Maciuszek i Justyna Kamińska z mężczyzn najlepszymi okazali się być Mateusz Krawiecki, Adam Sikora i Maciej Serafiński w formule Rekrut, w formule Classic zwyciężyli Mariusz Rutkowski, Paweł Jaciów i Mateusz Krawiecki.

Na szczycie rankingu tym razem znalazł się Mateusz Krawiecki, Julia Maciuszek oraz Paweł Jaciów.

Runmageddon pożegnał już Poznań a za trzy tygodnie odbędzie się w Warszawie (14-15 maja), a następnie ta emocjonująca przygoda trafi w dniach 28-29 maja do Krakowa. Zaś w czerwcu odbędzie się 11-12.06 w Trójmieście a dwa tygodnie później 25-26 na hałdach śląskich. W dniach 23-24 lipca będzie miał miejsce Górski Runmageddon a w dniach 20-21 sierpnia Runmageddon powróci do Wrocławia. Więcej informacji o eventach: https://www.runmageddon.pl/.

Runmageddon Szczecin
08/09.10.2022