KIERUNKI EKSPANSJI RUNMAGEDDONU

poniedziałek, 9 września 2019

KIERUNKI EKSPANSJI RUNMAGEDDONU

 

Witam Wspólników!

 

Wiecie, że jest nas już ponad 1100?! Dziękuję za zaufanie i zrobię co potrafię, żebyście byli zadowoleni z tej inwestycji.

 

Celem Waszej inwestycji jest przyspieszenie rozwoju międzynarodowego, więc skupię się na dwóch kierunkach, nad którymi najintensywniej pracujemy w tym obszarze:

 

  1. BALTIC LEAGUE

To projekt, który chcielibyśmy Wam pokazać już w 2020 roku!

Po kilku miesiącach przygotowań i rozmów ze Szwedami, jesteśmy operacyjnie gotowi do otwarcia tam imprezy, w której wezmą udział zarówno Skandynawowie, jak i Polacy. Event w Szwecji, razem z trójmiejskim Runmageddonem utworzy zalążek BALTIC LEAGUE, którą w następnych latach będziemy chcieli rozbudowywać o kolejne kraje.

 

  1. AKWIZYCJE (PRZEJĘCIA)

Niewiele mamy firm w Polsce, które decydują się na zagraniczną ekspansję w wersji akwizycyjnej, tj. kupowania firm zagranicznych. Zazwyczaj dzieje się na odwrót – to polskie firmy są przejmowane przez bogatszych partnerów z Zachodu. Chcemy pokazać, że w drugą stronę też można!

Zamierzamy zainwestować w zagraniczny podmiot OCR na zasadach przyjaznego przejęcia, połączyć z nim siły i dzięki jakości imprez na runmageddonowym poziomie zawojować wspólnie rynek lokalny.

Bardzo chciałbym Wam pokazać już wstępnie ustaloną datę pierwszej wspólnej imprezy, ale wciąż trochę ustaleń przed nami, więc zaczekajmy jeszcze z konfetti

 

Jesteśmy blisko celu,  mam nadzieję, że jeszcze jesienią ogłasimy zapisy na pierwsze imprezy w Czechach i w Szwecji. Mamy sprawną organizację, rozmawiamy o wsparciu inwestycji przez inwestorów zewnętrznych. Ale liczy się także zaangażowanie całej naszej społeczności, która zebrała już ponad 1 mln złotych na przyszłość swoje ulubionej marki. Zostały jeszcze dwa dni, żeby dołączyć do grona Akcjonariuszy Runmageddon S.A., a można to zrobić poprzez stronę: http://runmageddon.beesfund.com

Zapytacie pewnie jeszcze o Runmageddon Global. Ten kierunek długofalowo też będziemy rozwijać, choć w 2020 roku skupimy się na budowaniu pozycji Runmageddonu w Europie Północnej i Środkowej oraz na podniesieniu rentowności całej organizacji, żeby część kolejnych inwestycji móc realizować ze środków własnych.

 

Tymczasem, jeszcze raz dzięki za zaufanie i lecimy podbijać świat!

 

               

                                                                                                                                                          

                                                                                                                                                                                                                                Jaro Bieniecki

                                                                                                                                                                                                            Prezes RUNMAGEDDON S.A.