piątek, 14 lutego 2020

Kup wymarzony start w Runmageddonie i zapłać za 30 dni?

 

Runmageddon w nowym sezonie wprowadza kolejne udogodnienie dla swojej społeczności. Dzięki nawiązaniu współpracy z PayPo Runmageddończycy zyskują nową metodę płatności, której główna zasada brzmi:  kupujesz dziś, płacisz później.

 

Jak to działa? Procedura jest bardzo przejrzysta i prosta. Standardowo: wybierasz miejscówę i formułę, którą pociśniesz, a potem przechodzisz do płatności. Tam znajdziesz nową opcję – płatność PayPo. Gdy wybierzesz tę metodę, zostaniesz przekierowany na podstronę w PayPo. Tam, po uzupełnieniu danych, PayPo… zapłaci za Ciebie! A Ty? Zyskujesz 30 dodatkowych dni na uregulowanie zwrotu zapłaconej przez PayPo kwoty. Mało tego – nic Cię to nie kosztuje! Nieważne czy dokonasz opłaty w ciągu kolejnych 9 czy w ostatnim, trzydziestym dniu – oprocentowanie wynosi 0%.

 

Z pewnością spytasz teraz: co w przypadku rezygnacji? Nie martw się, to nie jest tak skomplikowane, jak się wydaje. Ścieżka rezygnacji jest prosta: niezależnie od tego, czy uregulujesz płatności z PayPo po 3, 15 czy 30 dniach lub czy ich w ogóle nie uregulujesz, a zrezygnujesz w udziału w Runmageddonie to: wystarczy nam zgłosić ten fakt (napisz maila na kontakt@runmageddon.pl) oraz po zalogowaniu do konta PayPo zaznaczyć opcję zwrotu i rezygnacji. Wówczas PayPo zwraca Tobie środki (jeśli już je zapłaciłeś/aś) lub zatrzymuje proces odliczania dni do spłaty (jeśli jeszcze nie zapłaciłeś/aś).

 

Aha, bardzo ważne! Nowa metoda obowiązuje do kwoty 1000 zł. W rezultacie dla zakupów, które przekroczą kwotę 1000 zł, PayPo nie będzie dostępne.

 

Po więcej szczegółów zajrzyjcie do regulaminu PayPo: https://paypo.pl/regulamin

Runmageddon Myślenice
27/28.07.2024