Oświadczenie

środa, 25 marca 2020

 

Kochani!

 

Zgodnie z obietnicą wracamy do Was z kolejnymi informacjami. Ustaliliśmy daty eventów odbywających się w sezonie 2020 - zarówno z nowymi terminami przełożonych imprez jak i z tymi, na które zapisy własnie ruszają, zapoznacie się w zakładce Imprezy na naszej stronie oraz na facebooku Runmageddonu.

 

W dalszym ciągu zapewniamy, że pakiety zakupione na kwietniowe imprezy we Wrocławiu, Krakowie i na majowy event w Trójmieście, będą obowiązywać w nowych terminach, ogłoszonych przez nas na naszej stronie www. Tych z Was, którym te daty nie będą odpowiadały, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu przez facebook messanger lub mail na adres kontakt@runmageddon.pl, wówczas prześlemy Wam voucher (KOD), który umożliwi zapis na start w tej samej formule, na dowolnym evencie w 2020 r.

 

Jednocześnie informujemy, że w związku z zamknięciem granic, nie mamy możliwości przygotowania wydarzeń Runmageddon Gladiator Race w Milovicach oraz Libercu, tak jak to planowaliśmy. Dlatego podjęliśmy decyzję o przełożeniu tych imprez na 2021 rok. Dokładne ich daty postaramy się podać Wam do końca 2020. Wszystkie osoby zapisane na te imprezy otrzymają od nas vouchery kwotowe (KODY rabatowe na wartość złożonego zamówienia), które będziecie mogli wykorzystać, zapisując się na dowolny event w 2020 lub 2021 roku. 

 

Cały czas liczymy na to, że pozostałe imprezy zaplanowane w naszym kalendarzu na 2020 rok zostaną zrealizowane. Jeśli jednak z powodu siły wyższej, w tym z powodu koronawirusa, impreza nie będzie mogła odbyć się w zaplanowanym terminie, każdy Uczestnik otrzyma voucher do wykorzystania na dowolnym innym evencie w 2020.

 

To trudny czas dla nas wszystkich, ale wiemy, że swoją siłę i charakter Runmageddończycy szlifują właśnie po to, by stawiać czoła wszelkim przeciwnoścom losu. Nie zwalniamy tempa i wierzymy, że już niebawem znowu wszyscy spotkamy się na starcie. Dbajcie o siebie i nie odpuszczajcie treningów w domowym zaciszu.

 

Pozostajemy z Wami w stałym kontakcie i jesteśmy otwarci na Wasze pytania.

Zarząd Runmageddonu