Vouchery

 

Chcesz komuś sprawić prezent? A może po prostu jesteś rekinem biznesu i lubisz oszczędzać?

Obczaj naszą piekielną ofertę ekstremalnych voucherów i zbijaj z nami pionę na eventach nawet 8 razy w sezonie!

 


Na każdą imprezę trzeba zapisać się co najmniej 3 dni przed datą wydarzenia, wykorzystując swój unikalny kod. Pakiet staje się imienny po pierwszym użyciu. Zakup pakietu nie zwalnia z dopłaty dla startujących w serii Elite.

Instrukcja dostępna Tutaj

 

Start w formule Intro (3 km i 15+ przeszkód) na jednym z Runmageddonów w Polsce w sezonie 2021. To idealna formuła dla tych, którzy rozpoczynają swoją przygodę z biegami przeszkodowymi. Klucz do bram piekieł będzie Twój!


Instrukcja dostępna Tutaj

169 zł

Start w dowolnym Runmageddonie w formule Rekrut (6 km i 30+ przeszkód) w sezonie 2021. Nie ma lepszego prezentu dla kochających wysiłek fizyczny w stopniu umiarkowanym. Zakup pakietu nie zwalnia z dopłaty dla startujących w serii Elite.

Instrukcja dostępna Tutaj

259 zł

Twój Junior uwielbia wyzwania z przeszkodami i nie boi ubłocić się na trasie?

Spraw mu start w dowolnym Runmageddonie w formule Junior (2 km i 15+ przeszkód) w sezonie 2021. Nie ma lepszego prezentu dla tych młodych Świrów, którzy wyrośli już z Kidsa, ale jeszcze czekają na swój debiut na dłuższym dystansie!

Instrukcja dostępna Tutaj

59 zł

Spraw swojemu małemu Wojownikowi najbardziej błotny prezent!

Start w dowolnym Runmageddonie w formule KIDS (1 km i 10 przeszkód) w sezonie 2021. Nie ma lepszego sposobu, by dać swojemu dziecku okazję do ubłocenia się po pachy i spożytkowania nadmiaru szaleństwa!  Pamiętaj, że siłę i charakter kształtuje się od małego!

Instrukcja dostępna Tutaj

59 zł

Start w dowolnym Runmageddonie w formule Classic (12 km i 50+ przeszkód) w sezonie 2021. Podaruj voucher w prezencie bliskiej osobie (albo wrogowi, którego chcesz poddać próbie)! Możesz też sam sprawić sobie ostry wycisk! Zakup pakietu nie zwalnia z dopłaty dla startujących w serii Elite.

Instrukcja dostępna Tutaj

289 zł
Zimowy Runmageddon Warszawa
22/23.01.2022