Start Juniora krok po kroku

 

Start Juniora krok po kroku

 

Czym jest Runmageddon Junior?

Runmageddon Junior to wersja najbardziej ekstremalnego biegu przeszkodowego w Europie dostosowana specjalnie do możliwości i potrzeb młodszych zawodników. Na trasie o długości około 2km znajduje się minimum 15 przeszkód. 

 

 

Dla kogo jest Runmageddon Junior?

Junior to formuła skierowana do nastolatków między 12. a 15. rokiem życia. Zarówno długość trasy, jak i trudność przeszkód, dostosowana jest do ich wieku i umiejętności.

 

 

Jak zapisać dziecko na bieg?

Aby zapisać dziecko na bieg, rodzic musi posiadać konto na stronie www.runmageddon.pl. Po zalogowaniu się na konto wystarczy wybrać odpowiednią imprezę oraz godzinę startu.

 

 

Zapisałem swoją pociechę na formułę Junior, czemu startuje z moim imieniem?

Spokojnie, wszystko jest w najlepszym porządku. W serii Junior dzieci zarejestrowane są na imię i nazwisko rodzica który dokonał zapisu. Z własnego konta korzystać można po ukończeniu 16 wiosen.

 

 

Czy moje dziecko może startować dwa razy w ciągu jednego dnia?

Jeśli tak bardzo Wam się spodoba – a nie mamy wątpliwości, że tak będzie – nie widzimy przeszkód! Wystarczy, że podejdziecie do stanowiska „Nowe Zapisy” w Biurze Zawodów KIDS i ponownie opłacicie bieg – otrzymacie nową opaskę upoważniającą do startu.

 

 

Moje dziecko ma 11,5 roku. Czy może wystartować w Juniorze?

Niestety nie. Żeby startować w formule Junior, Uczestnik musi mieć ukończone 12 lat najpóźniej w dniu biegu.

 

 

Jak odebrać pakiet Junior?

Udaj się do Biura Zawodów KIDS, tam wypełnij oświadczenie. Następnie podejdź do stanowiska weryfikacji z dowodem osobistym oraz ze startującym Juniorem i jego legitymacją. Wówczas będziecie mogli odebrać pakiet.

 

 

Gdzie znajduje się Biuro Zawodów KIDS?

Informacje na temat lokalizacji każdej z imprez znajdziecie w pakiecie informacji przed każdym eventem. Kiedy już dotrzecie na miejsce, kierunek wyznaczać będą nasze kolorowe kidsowe oznaczenia.

 

 

Czy pakiet startowy może odebrać ciocia/wujek/babcia/koleżanka/starszy brat?

Nie - pakiet startowy dziecka może odebrać tylko opiekun prawny posiadający przy sobie dowód osobisty. Jeśli jest to osoba inna niż rodzic, musi posiadać specjalny akt notarialny o upoważnieniu danej osoby do opieki nad dzieckiem. (Zgoda napisana na szybko z tyłu namiotu nie wchodzi w grę).

 

 

Na ile przed biegiem musimy przybyć na teren imprezy?

Około godzinę przed biegiem – spokojnie zdążycie wtedy odebrać pakiet i się przebrać. Na około 15 minut przed startem należy stawić się już w pełnej gotowości w strefie startu. W tym czasie nasi wolontariusze będą pisać numerki na buziach i odbędzie się obowiązkowa rozgrzewka.

 

 

Czy mogę przenieść dziecko na inną godzinę?

Serie można zmieniać w ramach wolnych miejsc z poziomu własnego konta w miarę dostępności miejsc. Jeśli limit miejsc się wyczerpał, nie możemy dopisać kolejnej osoby do serii.

 

 

Czy można zapisać dziecko na miejscu?

Oczywiście! W Biurze Zawodów KIDS znajduje się do tego specjalne stanowisko – „Nowe Zapisy”. Pamiętajcie, że warunkiem zapisu na bieg jest rejestracja na stronie – w BZ KIDS również będzie taka możliwość.

 

 

Czy mogę biec razem z dzieckiem?

Wykluczamy obecność rodzica na trasie – dzieci muszą sobie radzić! Staramy się budować tor w taki sposób, aby rodzice mogli biec wzdłuż toru i kibicować, filmować czy fotografować.

 

 

A co, jeśli mój Junior nie da rady pokonać samodzielnie jednej z przeszkód?

Zachęcamy dzieciaki do pokonywania przeszkód samodzielnie, nawet jeśli za pierwszym razem się nie uda! Jeśli jednak przeszkoda okaże się za trudna, na pewno z pomocą ruszą nasi dzielni wolontariusze – są rozstawieni na trasie oraz przy przeszkodach, żeby maksymalnie zadbać o bezpieczeństwo dzieci.

 

 

Czy wymagana jest umiejętność pływania?

Chociaż na trasie mogą pojawić się przeszkody wodne, to poziom wody nie przekroczy kilkudziesięciu centymetrów.

 

 

Co znajduje się w pakiecie startowym?

Pakiety startowe nieco różnią się między edycjami, ale zawsze znajdziecie w nim bandanę Junior, a na mecie medal, napój oraz wieczną chwałę. Kiedy temperatura jest nieco niższa, szef kuchni serwuje po ukończeniu biegu herbatkę z sokiem malinowym lub kakao.

 

 

Moje dziecko nie może wystartować, bo (wstaw swój powód)?

W sytuacji, gdy Uczestnik chce zrezygnować w przeciągu ustawowych 14 dni od daty zakupu, prosimy o kontakt@runmageddon.pl - nie rezygnuj z poziomu strony, wydłuża to proces reklamacyjny! Jeżeli zakup został dokonany wcześniej niż na 14 dni od daty zgłoszenia prośby, to przykra sprawa, ale nie ma możliwości zwrotu wpłaconej kwoty. Możesz jednak do tygodnia przed startem skorzystać z opcji rezygnacji - otrzymasz wtedy kod zniżkowy o wartości 50% wpłaconych pieniędzy. Możesz go wykorzystać w ciągu 3 miesięcy na starty w Runmageddonie!

Zawsze też możesz napisać do nas na kontakt@runmageddon.pl i opisać problem