I
PL
EN

Zobacz co czeka na trasie!

Bagno
 BAGNO

Kochanego błota nigdy za wiele! W końcu brudne Kidsy to szczęśliwe Kidsy!

DYWAN Z OPON
DYWAN Z OPON

Znany raczej z wojskowych torów przeszkód. Przeskakujemy z jednej do drugiej, ponoć dzieciaki robią to szybciej niż komandosi!

INDIANA
INDIANA

A co Wy myśleliście? Że Jones już się urodził taki duży? Gdzieś przecież musiał ćwiczyć... 

JAMA SMOKA
JAMA SMOKA

Tylko najwięksi śmiałkowie odważą się zapuścić w głąb tej jaskini... nic dziwnego, skoro grasują w niej nieustraszone Kidsy!
 

MULTI RIG
MULTI RIG

Siłę i charakter szlifuje się od małego. Dowiedziono, że Runmageddończycy oswajani od dziecka z Multi Rigiem, nie miewają koszmarów z jego udziałem na starość...
 

ŚCIANA WSPINACZKOWA
ŚCIANA WSPINACZKOWA

Droga na szczyt nie jest łatwa. Chociaż obserwując Kidsy na trasie, istnieje wiele wyjątków od tej reguły!

ŚCIANY PIONOWE
ŚCIANY PIONOWE

Normalnie postawilibyśmy ponad dwumetrowe, ale nie chcemy się wstydzić za dorosłych, więc maluchy mają wersję dopasowaną do wzrostu.
 

ŚCIANY UKOŚNE
ŚCIANY UKOŚNE

Na szczęście dzieci jeszcze nie wiedzą co znaczy patrzeć na życie z ukosa, więc pokonują tę przeszkodę na jednym rozbiegu.
 

TRUMNY
TRUMNY

Nie ma takiej siły, która zdołałaby pogrzebać waleczność i zapał Kidsów do pokonywania przeszkód! Ta przeszkoda jest na to najlepszym dowodem!

PAJĘCZYNA
PAJĘCZYNA

Nie ma co plątać się w zeznaniach, dorośli miewają spore problemy z tą przeszkodą na trasie. Przyjrzyjcie się dobrze Waszym Kidsom w akcji! Uwaga - zawiera wiele zaplątanych dzieci naraz! 

ZASIEKI
ZASIEKI

Widzisz co tam śmiga w trawie? To nasi najmniejsi komandosi! Czasem bycie niższym i krótszym działa na korzyść, kiedy stawką jest wieczna chwała pogromcy runmageddonowej trasy!