Zobacz co czeka na trasie!

Błoto

Kochanego błota nigdy za wiele! W końcu brudne Kidsy to szczęśliwe Kidsy!

Dywan z opon

Znany raczej z wojskowych torów przeszkód. Przeskakujemy z jednej do drugiej, ponoć dzieciaki robią to szybciej niż komandosi!

Indiana

A co Wy myśleliście? Że Jones już się urodził taki duży? Gdzieś przecież musiał ćwiczyć... 

Jama Smoka

Tylko najwięksi śmiałkowie odważą się zapuścić w głąb tej jaskini... nic dziwnego, skoro grasują w niej nieustraszone Kidsy!

Multi Rig

Siłę i charakter szlifuje się od małego. Dowiedziono, że Runmageddończycy oswajani od dziecka z Multi Rigiem, nie miewają koszmarów z jego udziałem na starość...

Ściana wspinaczkowa

Droga na szczyt nie jest łatwa. Chociaż obserwując Kidsy na trasie, istnieje wiele wyjątków od tej reguły!

Ściana pionowa

Normalnie postawilibyśmy ponad dwumetrowe, ale nie chcemy się wstydzić za dorosłych, więc maluchy mają wersję dopasowaną do wzrostu.

Ściana skośna

Na szczęście dzieci jeszcze nie wiedzą co znaczy patrzeć na życie z ukosa, więc pokonują tę przeszkodę na jednym rozbiegu.

Trumny

Nie ma takiej siły, która zdołałaby pogrzebać waleczność i zapał Kidsów do pokonywania przeszkód! Ta przeszkoda jest na to najlepszym dowodem!

Pajęczyna

Nie ma co plątać się w zeznaniach, dorośli miewają spore problemy z tą przeszkodą na trasie. Przyjrzyjcie się dobrze Waszym Kidsom w akcji! Uwaga - zawiera wiele zaplątanych dzieci naraz! 

Zasieki

Widzisz co tam śmiga w trawie? To nasi najmniejsi komandosi! Czasem bycie niższym i krótszym działa na korzyść, kiedy stawką jest wieczna chwała pogromcy runmageddonowej trasy!

Zjeżdżalnia

Siuuuuuuuu i PLUSK! W skrócie tak brzmi pokonanie tej przeszkody.

Ściana z opon

Chociaż opony w tej konstrukcji są wielkości niektórych naszych Kidsów, to nie stanowi większego problemu. Ani się obejrzymy, a one już są po drugiej stronie!

Pętla z obciążeniem

Nikt nie powiedział, że Kids to znaczy lekko! Niesety zdjęcia ani miny małych Zawodników nie oddają ciężaru worków, które dzielnie dźwigają podczas okrążenia - musicie nam wierzyć na słowo.

Siatka Rybaka

Nie musimy jechać nad morze, żeby poczuć rybacki klimat. Zwinne Kidsy, jak małe rybki śmigają pod siecią na drugą stronę i dalej na trasę!

Podciągania na linie

My to traktujemy jako sportowe wyzwanie, ale oni nabywają umiejętność uciekania z domu przez balkon. Żeby potem nie było na nas!

Równoważnia

Równowaga na tej przeszkodzie musi być zachowana – tak jak i w przyrodzie czy w życiu. No, a skoro równowaga musi być, to po biegu na lody!

Domek z kratownic

Podobno młodzi wchodzą na to, żeby móc popatrzeć na innych z góry. Takim nie podskoczysz! (dosłownie)

Tarzan

Też mieliście tak, że bawiliście się w postaci z bajek? Nasze Kidsy wolą Tarzana od Garfielda.

Doły (i góry)

A właściwie biorąc pod uwagę perspektywę – wielkie doły i wielgachne góry! Szacun!

Rampa

RAMPApapam – tę przeszkodę robię sam! I robię też sama – jest dumna ze mnie Mama!

MINI Lodowa

Skok do wody, chwila zdziwienia i lecimy dalej! Nawet lód nie ostudzi temperamentu naszych małych Runmageddończyków, dlatego ta przeszkoda to tylko zabawny przerywnik.

Mostek tybetański

Ta przeszkoda wymaga świetnej koordynacji i równowagi. Odpowiednie przeszkolenie do jej pokonania można zdobyć podczas kursu „Podłoga to lawa”. 

Pętla w worku

Do pokonania tej przeszkody potrzebujecie maksymalnego skupienia i niezłej koordynacji ruchowej. Aby uniknąć burpeesów i posępnego wzroku sędziego musicie wskoczyć dolnymi kończynami do worka i dokicać w nim do punktu, z którego startowaliście. Patrzcie pod nogi, podczas pokonywania Pętli łatwo zaliczyć glebę.

Runmageddon Gdynia Kolibki
20/21.04.2024