Zobacz co czeka na trasie!

Bagno
 BAGNO

Kochanego błota nigdy za wiele! W końcu brudne Kidsy to szczęśliwe Kidsy!

DYWAN Z OPON
DYWAN Z OPON

Znany raczej z wojskowych torów przeszkód. Przeskakujemy z jednej do drugiej, ponoć dzieciaki robią to szybciej niż komandosi!

INDIANA
INDIANA

A co Wy myśleliście? Że Jones już się urodził taki duży? Gdzieś przecież musiał ćwiczyć... 

JAMA SMOKA
JAMA SMOKA by Wawel

Tylko najwięksi śmiałkowie odważą się zapuścić w głąb tej jaskini... nic dziwnego, skoro grasują w niej nieustraszone Kidsy!
 

MULTI RIG
MULTI RIG

Siłę i charakter szlifuje się od małego. Dowiedziono, że Runmageddończycy oswajani od dziecka z Multi Rigiem, nie miewają koszmarów z jego udziałem na starość...
 

ŚCIANA WSPINACZKOWA
ŚCIANA WSPINACZKOWA

Droga na szczyt nie jest łatwa. Chociaż obserwując Kidsy na trasie, istnieje wiele wyjątków od tej reguły!

ŚCIANY PIONOWE
ŚCIANY PIONOWE

Normalnie postawilibyśmy ponad dwumetrowe, ale nie chcemy się wstydzić za dorosłych, więc maluchy mają wersję dopasowaną do wzrostu.
 

ŚCIANY UKOŚNE
ŚCIANY UKOŚNE

Na szczęście dzieci jeszcze nie wiedzą co znaczy patrzeć na życie z ukosa, więc pokonują tę przeszkodę na jednym rozbiegu.
 

TRUMNY
TRUMNY

Nie ma takiej siły, która zdołałaby pogrzebać waleczność i zapał Kidsów do pokonywania przeszkód! Ta przeszkoda jest na to najlepszym dowodem!

PAJĘCZYNA
PAJĘCZYNA

Nie ma co plątać się w zeznaniach, dorośli miewają spore problemy z tą przeszkodą na trasie. Przyjrzyjcie się dobrze Waszym Kidsom w akcji! Uwaga - zawiera wiele zaplątanych dzieci naraz! 

ZASIEKI
ZASIEKI

Widzisz co tam śmiga w trawie? To nasi najmniejsi komandosi! Czasem bycie niższym i krótszym działa na korzyść, kiedy stawką jest wieczna chwała pogromcy runmageddonowej trasy!

Zjeżdżalnia
ZJEŻDŻALNIA

Siuuuuuuuu i PLUSK! W skrócie tak brzmi pokonanie tej przeszkody.

Ściana z opon
ŚCIANA Z OPON

Nie ma takiej ściany, której młodsi adepci przeszkodowej zajawki by nie pokonali! Ściana z opon również do nich nie należy!

Pętla z obciążeniem
PĘTLA Z OBCIĄŻENIEM

Nikt nie powiedział, że Kids to znaczy lekko! Niesety zdjęcia ani miny małych Zawodników nie oddają ciężaru worków, które dzielnie dźwigają podczas okrążenia - musicie nam wierzyć na słowo.

Domek z siatki
SIATKA GAGATKA

Podobno dzieciaki lubią zabawę w dom, Postawiliśmy naszym Kidsom Domek z Siatki, ale one wolą po nim przebiegać...

Siatka rybaka
SIATKA RYBAKA

Nie musimy jechać nad morze, żeby poczuć rybacki klimat. Zwinne Kidsy, jak małe rybki śmigają pod siecią na drugą stronę i dalej na trasę!