Runmageddon Lesko – Brama Bieszczad 2020

czwartek, 8 października 2020

 

 

 

[aktualizacja 16.10.2020 10:30]

 

Czołem Świry! Lesko, znalazło się w czerwonej strefie, ale nie psuje nam to naszych planów – Runmageddon Lesko – Brama Bieszczad odbędzie się zgodnie z planem 24-25 października.

 

Wprowadzone przez nas zasady są zgodne z panującym reżimem sanitarnym, również dla czerwonej strefy. Zgodnie z opinią Sanepidu stosowane przez nas obostrzenia są wystarczające dla minimalizacji ryzyka zakażenia. Mamy więc nadzieję, że z każdym z Was widzimy się 24-25 października.

 

 

Jeśli jednak czujesz się osłabiony lub występują u Ciebie jakiekolwiek objawy choroby, prosimy  przenieś swój start na przyszły sezon. Możesz bardzo prosto dokonać tego przez swoje konto na stronie runmageddon.pl – klikasz przycisk ZREZYGNUJ i potwierdzasz. Otrzymasz wtedy od nas mail z voucherem na 100% kwoty, którą wpłaciłeś.

 

Jeśli zapisywałeś się z pakietu (KORONA, WETERAN, OKTAN itd.), Twój start „wraca do puli” startów do wykorzystania i będziesz mógł z niego skorzystać w przyszłym sezonie.

 

UWAGA! Ze względów technicznych (przygotowanie eventu i list startowych) rezygnacji możesz dokonać wyłącznie na swoim koncie na naszej stronie do 23.10 do 15:00. Prosimy, nie pisz do nas w tej sprawie – ani na messangera ani na kontakt@runmageddon.pl. Nie zdążymy obsłużyć tych wiadomości w tak krótkim czasie. Prosimy też, pamiętaj o zasadach, które obowiązują w tym nietypowym, pandemicznym sezonie. Przypominamy je tutaj:

 

NOWE ZASADY