I
PL
EN

Ekipa

JESTEŚMY WARIATAMI, KTÓRYM ZAWSZE BRAKUJE MOCNYCH WRAŻEŃ.

 

Po doświadczeniach z organizacji Biegu Rzeźnika i kilku innych imprez uznaliśmy, że trzeba stworzyć zawody dla twardzieli również z dyscyplin wymagających czegoś więcej niż umiejętności biegania. Tak powstał pomysł na Runmageddon.

"JARO"
Prezes

Twórca i zwycięzca Biegu Rzeźnika, niegdyś ultramaratończyk, Mistrz Polski Juniorów na 3km. Popracował w międzynarodowych korporacjach, pozarządzał i teraz postanowił zrobić coś fajnego, tak dla odmiany. Dziś ojciec 2 dzieci (nie taki stateczny). Niegdyś najszybszy w ekipie Runmageddon...

Jak to prezes, Jaro głównie podpisuje to, co reszta Ekipy mu podłoży do podpisu. No i podejmuje strategiczne decyzje. 

MAREK
MAREK
Dyrektor Operacyjny

Rekin finansjery z równie bogatą sportową przeszłością. Za młodu przeskakiwał wiele płotków, nie tylko by podjadać jabłka sąsiadów. Zamienił płotki na hopki snowboardowe, a teraz wreszcie dojrzał i woli pościgać się w błocie przez bardziej wymagające przeszkody. W ten sposób wygrał Tough Guy 2014 na dystansie 10km.

marek@runmageddon.pl

"DZIK"
Dyrektor Runmageddon Silesia

Człowiek orkiestra (to już drugi tutaj)! Jedyny doktor w Ekipie, profesorował na prestiżowej uczelni we Francji, mistrz kitesurfingu oraz snowboardu! Chudy jak patyk, boimy się, że porwie go kiedyś wiatr. 

dzik@runmageddon.pl

KAROL CZARNOTA
KAROL CZARNOTA
Dyrektor ds. Kontroli Jakości

Och, Karol - młody, zdolny, atrakcyjny (tak przynajmniej twierdzą śląskie nastolatki), z dużego ośrodka miejskiego. Z taką ilością talentów mógł zostać liderem boysbandu. Pech (dla nastolatek) chciał, że bardziej niż Justinem Timberlake'iem woli być drugim Wilkiem z Wall Street, dlatego wybrał karierę w Runmageddonie. :D
Co prawda jeszcze nie ma własnego jachtu, ale wyraźnie się opłaciło, bowiem w tak młodym wieku został już dyrektorem i to właśnie on kontroluje wszystkie aspekty związane z jakością eventów w całej Polsce! :)

karol@runmageddon.com

KASIA
KASIA
Dyrektor Rozwoju i Sponsoringu

Jeżeli gdzieś na evencie sportowym zobaczyłeś Nasze stoisko, chcesz zorganizować Runmageddon w swoim mieście lub pragniesz, aby Twoja marka była bardziej rozpoznawalna i pojawiła się na na Runmageddonie - to właśnie z Nią chcesz się skontaktować. W zasadzie Kasię najłatwiej określić jako jednoosobowy oddział, który załatwia sprawy i zna wszystkich (a jeśli nie zna, to zaraz pozna).

Kontrakty lubi podpisywać w środy. Żeby dowiedzieć się dlaczego, należy zadzwonić i umówić się na podpisanie umowy. :)

kasia@runmageddon.pl

PIOTR BAŁCHANOWSKI
PIOTR BAŁCHANOWSKI
Dyrektor ds. Organizacji Eventów

Organizator wielu mniej lub bardziej spektakularnych koncertów. Sportowy świr, biega, pływa, trenuje crossfit, jest trenerem personalnym. Fan sportów ekstremalnych: skacze ze spadochronem, nurkuje, uwielbia jednoślady. W ekipie Runmageddon od początku 2017 roku.

PAULINA KĘDZIORA
PAULINA KĘDZIORA
Asystent Prezesa, Project Manager

Miłośniczka sportu, kolekcjonerka mocnych wrażeń i ekstremalnych wyzwań. Najwyższe ekstremum - ogarnianie chaosu, z którego powstał RUNMAGEDDON, czyli Prezesa Jara, w myśl zasady: because only sport and good fun matter. W wolnych chwilach biega, skacze, odkrywa nowe formy ruchu i naprawia ludzi - fizjoterapeuta, absolwentka ukochanych trzech literek - AWF. ;)

paulina.kedziora@runmageddon.pl

ASIA
ASIA
Koordynator Wolontariatu

To właśnie ona jest odpowiedzialna za wszystko, co związane z wolontariatem i ekipą. Jeżeli chcesz współtworzyć Runmageddon, kontaktuj się właśnie z nią! Pracy i ludziom poświęca się całkowicie i wkłada całe swoje serducho.

Zawsze uśmiechnięta, pełna pozytywnej energii  i zmotywowana do działania! Swoim optymizmem zaraża wszystkich dookoła.

MATEUSZ
MATEUSZ
Specjalista ds. Obsługi Runmageddończyka

Miłośnik sportów ekstremalnych, zakochany w motocyklach. Rozwiązywanie trudnych spraw to jego specjalność, dlatego Mateusza najpewniej spotkacie na evencie, odwiedzając "Trudne Sprawy". :)

PATKA
PATKA
Kierownik Trasy

To do niej należy zaplanowanie całej trasy biegu, rozstawienie wszystkich przeszkód, a także zapewnienie bezpieczeństwa i ekstremalnych wrażeń Runmageddończykom! Uwielbia błoto i ekstremalne spory. Kobieta - orkiestra. Wojownik - walczy w MMA, z sukcesami, uzyskując tytuł Mistrzyni Świata kickboxingu seniorek do 57 kg! Skoczek spadochronowy, snowboardzistka i cyklistka, a także studentka bezpieczeństwa narodowego.

KUBA
KUBA
Specjalista ds. Przeszkód

Kuba zajmuje sie prawdziwą solą Runmageddonu, czyli przeszkodami. To on jest odpowiedzialny, aby na trasie stanęło ich jak najwięcej, jak najlepszych/najciekawszych. Masz pomysł na przeszkodę, chciałbyś ją zbudować?

Wszystko co dotyczy przeszkód można śmiało kierować do Kuby.

kuba@runmageddon.pl

ADAM LECH
ADAM LECH
Specjalista ds. Przeszkód

Adam zajmuje się organizacją biegów i treningów w Trójmieście, zwolennik CrossFitu. Potrafi w 5 min podwiesić kilka lin pod sopockim molo bez wykorzystania jakiegokolwiek sprzętu. Lubi trudne biegi i wyzwania, testuje i ulepsza przeszkody. :)

adam.lech@runmageddon.pl

GRZEGORZ FALTYCZKO
GRZEGORZ FALTYCZKO
Komandos

Jest przykładem tego, co Runmageddon potrafi zrobić z ludźmi i jak bardzo uzależnia. ;) Wkręcił się do tego stopnia, że startował we wszystkich imprezach, dołączył do grona Wolontariuszy, by stać się stałym członkiem naszej ekipy! Określa się mianem sportowego świra - nie potrafi nie prowadzić aktywnego trybu życia.

AGATA SZKODZIŃSKA
AGATA SZKODZIŃSKA
Kierownik Startu, Trener

Strefa startu to jej królestwo. To ona pierwsza wchodzi na pusty plac, stawia barierki, scenę (gwiazdorzy, co zrobić...) i pilnuje, byście wystartowali o właściwej porze. Puszcza muzykę i czasem sama zaśpiewa (przepraszamy, dołożymy wszelkich starań, by zawsze wtedy mikrofon był wyłączony). Poniewiera Was już na starcie, ale za to z jakim wdziękiem. :)

"DORIS"
Kierownik Mety

Królowa Mety - rozpieszcza finisherów, dekoruje ich medalami, gasi pragnienie zimnym piwem lub rozgrzewa gorącą herbatą. Rozumie łzy szczęścia każdego zawodnika, któremu wręcza upragniony medal - zdobyła tytuł Weterana RMG, gra w rugby, startuje w biegach. W wolnych chwilach wędruje po górach lub jeździ motocyklem. Uśmiechnięta i pyskata. Marudna tylko, gdy jest głodna! :)

JOWITA OBRZUD
JOWITA OBRZUD
Szefowa Biura Zawodów. Promocja i Partnerzy Runmageddonu Beskidy.

Na co dzień studentka biofizyki molekularnej na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Zakochana w biologii i sporcie. Trenuje bieganie i wspinaczkę. Na ściankach spędza kilkanaście godzin tygodniowo trenując, ucząc dzieci, dobrze się bawiąc. Aktywna, zawsze uśmiechnięta i gadatliwa. Chaotyczna, ale jednocześnie zorganizowana i umiejąca dopiąć rozpoczęte sprawy na ostatni guzik. Uwielbia podejmować wyzwania, działać, a przy tym dobrze się bawić. Rośliny, zwierzęta, książki i góry to cztery nieodłączne elementy jej życia.

jowitabeskidy@runmageddon.pl

RITA OBRZUD
RITA OBRZUD
Foto i media, Ekipa Runmageddon Beskidy

Kocha miłością prawdziwą książki i kino. Sport traktuje jako hobby i odskocznię od uczelnianej rzeczywistości. Na co dzień studiuje socjologię i uwielbia badać kształtowanie się tożsamości ludzkiej. Drugą pasją jest fotografia, czym zajmuje się w Runmageddonie. :)

AGA GUTOWSKA
AGA GUTOWSKA
Branding. Kontakt z uczelniami, materiały i relacje z Beskidów

Typowa krakuska - wychodzi na pole. Chemik, wariatka, herbatoholiczka. Największa gaduła w ekipie. Trenuje Street Workout, żeby nosić wszystkie flagi i banery za jednym razem. :P No i przede wszystkim wspinać się na Runmageddonowe ściany! Nie boi się wyzwań, uwielbia adrenalinę.

NATALIA FICEK
NATALIA FICEK
RMG Kids, Ekipa Runmageddon Beskidy

Nie wyobraża sobie życia bez adrenaliny i mocnej kawy, ale lubi też czasem założyć sukienkę i szpilki. Od dziecka związana ze sportem, obecnie członek Kadry Narodowej Seniorów w snowboardzie i doktorantka AWF Katowice. Aktualna Akademicka Mistrzyni Polski. Trener II klasy w snowboardzie, trener personalny, instruktor indoor cycling i pilates. Nieraz usłyszała, że ma charakterek, jest uparta, konkretna i ma swoje zasady, więc nie polecamy zaleźć jej za skórę! ;)

KATARZYNA RENCICKA
KATARZYNA RENCICKA
Lider Lokalny ds. Wolontariatu, ekipa Runmageddon Silesia

Mała, niepozorna, wszystkich kocha i najchętniej wszystkim by pomogła. :) Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych! Pasjonatka fotografii, lubi podejmować najtrudniejsze wyzwania. W ekipie Silesia zadba o Was zarówno przed, jak i w trakcie treningów. ;)

kasia.rencicka@runmageddon.pl

NIKODEM
NIKODEM "NIXON" WRÓBEL
Trener Runmageddon Wielkopolska

Przygodę z Runmageddonem zaczął na Silesii, gdzie jako poznaniak doświadczył trudów życia na hałdach. Sponiewierany jak nigdy postanowił dzielić się tym doskonałym doznaniem z otoczeniem, założył drużynę, wkręcił się w organizację i zainicjował oficjalne treningi Runmageddon pod nazwą "Trenuj z Ekipą". Trener Personalny z zawodu, instruktor przeżycia w dziczy z pasji, kapitan Dirty Sparrows.

JOANNA SAWSKA
JOANNA SAWSKA
Multizadaniowiec, Runmageddon Wrocław

Kobieta wulkan! Pozytywnie zakręcona osoba, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Na co dzień pracuje z dziećmi, a jako jedyna kobieta w ekipie wrocławskiej czuje się jakby ogarniała swoje własne przedszkole. ;) W ekipie odpowiada za to, by wszystko trzymało się kupy, pomaga we wszystkim. Próbowała się utopić w Indianie, ale Prezes jej nie pozwolił! :)

joa@runmageddon.pl